brand Komandor

Сучасна розсувна система Командор та інші види фурнітури

Компанія KOMANDOR спеціалізується на виготовленні якісної надійної меблевої фурнітури. Основну частину асортименту складає розсувна система, ролики, корзини. Це виробник з великим досвідом розробки меблевих компонентів, тому, купуючи якийсь виріб, ви можете бути впевнені у його чудовій працездатності, функціональності. Компанія Komandor дає 5 років гарантії на власну продукцію та пропонує покупцям лише найкраще. Продукція відомого бренду поєднує стильний дизайн, елегантність, надійність і бездоганну якість виконання. Все це можна купити за доступними цінами.

Де замовити розсувні системи Командор?

Від дрібних функціональних деталей залежить робота меблевого виробу, тому важливо, щоби всі механізми, елементи функціонували ефективно, злагоджено. Якщо ви не хочете періодично витрачатися на заміну компонентів, що вийшли з ладу, то рекомендуємо спочатку купити якісну, надійну фурнітуру Командор. Найбільш вигідно це можна зробити у нашому інтернет-магазині, який цінує свою репутацію, безпосередньо співпрацює з постачальником, пропонуючи клієнтам найкращі товари.

Наш каталог містить всю потрібну інформацію про кожен виріб, його реальні світлини та технічні характеристики. Якщо вас зацікавила певна розсувна система, ви хочете дізнатися про неї докладніше – можете зв'язатися з нашими менеджерами та отримати вичерпні відповіді на всі свої запитання. Ціна на всі товари цього бренду у нас одна з найнижчих на ринку, тож, замовляючи у нас, ви ще й економите. Ми гарантуємо не лише високу якість продукції, а й її швидку доставку по Києву та у будь-яке місто України найкращою кур'єрською службою.