brand LuxeForm

Стільниці LuxeForm

Люксформ – це саме те, що потрібно вашій кухні! Кухня – це особливе місце в будинку, її обстановка, дизайн та інтер'єр можуть багато розповісти про характер, переваги та становище мешканців житла. Тому на кухні все має бути максимально комфортно, зручно та функціонально, тому до кухонних меблів висуваються високі вимоги.

Один із необхідних кухонних елементів – стільниця. Вона залишиться на вашій кухні надовго, тому до питання про її вибір варто підійти з усією відповідальністю. Важливо, щоб вона була легкою в експлуатації, зручною, функціональною та раціональною, гігієнічною, міцною, довговічною та красивою. Важливу роль у наш час грає і ціна виробу.

Luxeform пропонує вам великий вибір сучасних стільниць, а також інші товари для кухні, плінтус, аксесуари. Весь асортимент продукції Luxeform ви знайдете у каталозі.

Люксформ плитні матеріали виготовляються з різних матеріалів, різних розмірів, дизайнів та кольорів. Професійні інженери запропонують вам стільницю з огляду на розміри вашої кухні, інтер'єр, колірну гаму. Обов'язково підберуть необхідні аксесуари.

Отже, розглянемо які плити пропонує Luxeform. Для виготовлення Люксформ плит використовуються якісні та міцні матеріали – натуральне дерево, ДСП, натуральний та штучний камінь, нержавіючу сталь. Розміри та форми заготівлі також можуть бути різними, тому зробити вибір буде досить просто.

Люксформ стільниці, виготовлені з ДСП, дуже популярні у наш час. Такі вироби мають ряд переваг: висока міцність, гігієнічність, вологостійкість, легкість в експлуатації. Також до переваг можна зарахувати і невисоку ціну такого виробу. Недоліки також є – на таку поверхню не можна ставити гарячий посуд, а також на ній не можна різати будь-що, тому що вона нестійка до подряпин і порізів.

Ваша кухня буде мати дуже респектабельний вигляд, якщо ви зупините свій вибір на стільниці, виготовленій зі штучного каменю. Стільниця під камінь візуально не відрізняється від виготовленої з натурального каменю. При цьому вона легша і суттєво дешевша. Вироби зі штучного каменю відрізняються міцністю, стійкістю до механічних впливів, вологи та високих температур.

Купити якісну стільницю в Україні можна у будь-якому салоні меблів, де ви зможете ознайомитись з каталогом виробів та підібрати все необхідне для кухні. Також каталог можна знайти в інтернеті та замовити обрану вами стільницю. Консультанти ДЕКС допоможуть підібрати виріб, який буде відповідати вашим запитам. Доставка обраного товару здійснюється не лише до Києва, а й у будь-які точки України.