brand Citterio

Фурнітура Citterio Giulio

Фурнітура з Італії – те, на чому зупиняють свій вибір безліч покупців та виробників меблів. Спекотне італійське сонце дарує дизайнерам натхнення створювати справжні витвори мистецтва. Ручки з Італії – відмінний вибір для людини, яка цінує поєднання якості та краси.

Компанія Citterio Giulio – один із найкращих прикладів креативності та професіоналізму європейських виробників. Розпочавши свою роботу у 1945 році, на сьогоднішній день вона є одним із провідних виробників лицьової фурнітури на світовому ринку. Їхньою основною спеціалізацією є виготовлення меблевих ручок. Використання якісних матеріалів та відкритий діалог із клієнтами для виявлення їхніх потреб дозволили ручкам Citterio Giulio завоювати велику кількість шанувальників у багатьох країнах.

Ні для кого не секрет, що навіть маленька деталь може або стати завершальним штрихом у створенні меблів, які викликатимуть захоплений погляд, або подарувати чудовій шафі безглуздий вигляд. Тому до вибору треба підходити розумно, представляючи загальну картину. Наприклад, вишукана ручка, стилізована під старовину, виглядатиме чужою на меблів у стилі хай-тек. Але величезний вибір продукції, наданий для споживачів компанією Citterio Giulio, дозволить задовольнити найрізноманітніші смаки та не піти без покупки як любителям сучасних стилів, так і тим, хто віддає перевагу старій добрій класиці.

Меблеві ручки Citterio Giulio

У каталозі нашого інтернет-магазину ви зможете вибрати та купити ручки Citterio Giulio за доступними цінами. Зупиняючи вибір на цих ручках із Італії, ви можете бути впевнені – вони довго слугуватимуть вам. Крім того, професіонали Citterio Giulio розуміють, що, крім краси, якості та довговічності, важливу роль відіграє і комфорт. Вибирайте товари Citterio Giulio і на власному досвіді переконайтеся у їхній винятковій зручності. Багатий асортимент продукції також приємно порадує вас. А витончений вигляд фурнітури дозволить отримати справжню естетичну насолоду при виборі товару.

Ми щиро цінуємо наших клієнтів і хочемо зробити ваше життя комфортним. Купуючи фурнітуру у нашому інтернет-магазині з можливістю замовити її доставку по Україні, ви зможете значно заощадити час та гроші. Адже куди приємніше присвятити вільні хвилини сім'ї чи хобі.