brand Falso Stile

Меблеві ручки Falso Stile

При виборі меблів завжди необхідно звертати увагу не тільки на зовнішній вигляд і функціональність, але і на всі деталі. Одна з таких деталей – меблеві ручки, представники лицьової фурнітури. У зовнішньому вигляді будь-яких меблів ручки грають одну з основних ролей – розставляють акценти, формуючи при цьому настрій інтер'єру та дизайнерського рішення. Тому важливо, щоб ручки були не просто гарними, а й якісними, довговічними, та, безумовно, зручними.

Давайте шукати ідеальну лицьову фурнітуру. На меблевому ринку в Україні зараз можна зустріти безліч відомих брендів, які представляють якісну фурнітуру. Серед них бренд Falso Stile, при виготовленні продукції тут використовуються сучасні якісні матеріали – алюміній, сталь, нержавіюча сталь, пластик, цинко-алюмінієвий сплав, акрил, дерево, скло та інші. Застосовуються різні типи та варіанти обробки та покриття – глянсовий, матовий, «старий», під будь-який метал, «цвіль», «іржа» і т.д.

Меблеві ручки Falso Stile – це цікаві дизайнерські рішення, відмінні технічні та експлуатаційні характеристики. При виборі лицьової фурнітури необхідно враховувати тип, конструктивні особливості, матеріал виготовлення, стилістику та сферу застосування (житлове, офісне, торгове або громадське приміщення, різноманітні меблі, зокрема, шафи).

Меблеві ручки Falso Stile можна поділити на типи:

  • краплі,
  • скоби,
  • кнопки,
  • мушлі,
  • рейлінги.

При виборі меблевої ручки важливо звертати увагу не тільки на її зовнішній вигляд, але і якість виробу, її зручність та безпеку. На жаль, не всі фірми-виробники лицьової фурнітури роблять її високоякісною, тільки ті, які застосовують у виробництві інноваційні технології та працюють відповідно до світових стандартів. До таких виробників належить бренд Falso Stile. У каталозі бренду ви знайдете значний асортимент продукції, повний її опис, ціни. Ви легко зможете купити все для меблів бренду Falso Stile у меблевих салонах Києва, Харкова, Одеси, також у нас здійснюється доставка у всі точки України. Менеджери проконсультують вас з усіх питань та допоможуть підібрати ту продукцію, яка відповідає всім вашим вимогам і запитам.

Безперечно, що всі хочуть мати у будинку красиві, якісні, функціональні та зручні меблі. Тому таким же вимогам має відповідати і лицьова фурнітура, яка підкреслюватиме особливості характеру та індивідуальність вашого інтер'єру.