brand Beslag Design

Beslag Design – стиль та якість

Сучасна людина стала більш вимогливою та робить усвідомлений вибір всього, що оточуватиме його вдома, на роботі чи відпочинку. Адже у першу чергу хочеться почуватися скрізь комфортно, а вдома особливо важлива розслаблююча обстановка, якої ми постійно потребуємо. Інтер'єр повинен бути не тільки практичним та функціональним, але й естетичним та індивідуальним, щоб зробити наше життя максимально комфортним.

Компанія Beslag Design була заснована у 1972 році у шведському місті Бостад. Бізнес-концепція компанії полягає у розробці та реалізації інноваційного та затребуваного асортименту фурнітури та деталей інтер'єру. Сьогодні Beslag Design є лідером галузі цього напряму.

Продукція компанії сьогодні відома у всіх країнах Скандинавії та деяких країнах Західної Європи. Її основною метою є постійне впровадження у виробництво фурнітури та деталей інтер'єру найсучасніших досягнень у цій галузі, співпраця з партнерами з бездоганною репутацією, які постачають екологічну сировину та матеріали найвищої якості.

Великий вибір на будь-який смак

У широкому асортименті Beslag Design ви знайдете все, що   знадобиться для створення приємного та функціонального приміщення. До уваги клієнта представлені аксесуари для ванної кімнати, кухонне приладдя, вішалки та гачки, меблева фурнітура, вимикачі та розетки, меблеві та дверні ручки та багато інших необхідних складових затишку та комфорту. Причому всі складові асортименту можна використовувати у будь-якому приміщенні – у квартирі, заміському будинку, магазині, офісі, ресторані, готелі. Компанія створює деталі, що дозволяють стильно та раціонально оформити та завершити загальну картину інтер'єру.

Щоб задовольнити клієнтів представленими товарами, які відповідають бажанням найвибагливішої людини, асортимент компанії включає ексклюзивний вибір фурнітури та деталей інтер'єру – від наймодніших до класичних, від урбаністичних до виробів у стилі «кантрі».
У центрі уваги Beslag Design – сервіс та деталі.

Де придбати продукцію Beslag Design за вигідною ціною?

ТМ ДЕКС – одна з перших українських компаній, в асортименті якої представлені високоякісні, екологічні аксесуари для інтер'єру від Beslag Design. Насамперед це широкий вибір меблевих ручок з дерева, натуральної шкіри та металу – зручних та лаконічних. Також до Вашої уваги пропонуються дверні ручки, здатні прикрасити вхід у будь-яке приміщення та дуже стильні гачки, які нададуть інтер'єру благородного вишуканого вигляду.