Кулькові напрямні – доставка у Тернопіль

Кулькові напрямні використовуються у різних видах меблів для висувних конструкцій (кошиків, ящиків). Вони працюють на маленьких металевих кульках, частина яких вбудована у планку на стінці меблів, частина – у планку на самому ящику. При виборі потрібного варіанту необхідно звернути увагу на деякі властивості. Наприклад, довжину планок, їхню здатність витримувати певні вантажі, ступінь висування, практичність, презентабельний зовнішній вигляд.

Кулькові напрямні здатні витримати від 10 до 300 кг, і тут важливо не помилитися, інакше конструкція може зламатися під тиском вантажу, на який вона не розрахована. Висуватися ящики можуть повністю або до половини, тому, якщо вони глибокі, краще вибрати перший варіант. Також важливо, щоб кулькові напрямні були безшумними, не видавали гучних звуків та рухалися плавно.


Як корисне доповнення, можна розглянути зворотну пружину для закривання ящика автоматично. Зараз нарівні зі стандартними комплектами напрямних продаються тандембокси з можливістю встановити доводчик, рейлінг-трубки.

Найбільший вибір фурнітури та аксесуарів для дому

Меблева фурнітура з доставкою до Тернополя продається в інтернет-магазині ДЕКС онлайн. Вам не доведеться виходити з дому, щоб побачити весь асортимент, представлений на ринку, вибрати потрібні кулькові напрямні та привезти їх додому. Сотні видів фурнітури доступні для покупки будь-коли. Це товар від відомих брендів, якісний, безпечний та ергономічний. У кожного є опис з характеристиками та світлинами у різних ракурсах, на підставі яких можна зробити усвідомлений вибір. Якщо будуть питання, на них дадуть відповіді наші консультанти.

Коли потрібен не один вид товару, а багато, легко про щось забути, купити фурнітуру, що не відповідає меблям за розміром або формою і т. ін. У інтернет-магазині ДЕКС можна робити покупки не поспішаючи, можна порадитись з рідними, друзями, і так вибрати абсолютно все, що потрібно для дому.

Як оформити замовлення з доставкою до Тернополя

При оформленні замовлення є можливість його доставити до Тернополя, для чого необхідно вказати адресу, номер телефону та прізвище одержувача. Через 1-3 дні товар буде дома. Замовлення надсилаються з понеділка до п'ятниці силами компанії-перевізника, який гарантує безпечну доставку. Купуючи великі партії фурнітури, доставка буде безкоштовною.