Меблева труба – доставка до Дрогобича

Хромована меблева труба широко використовується при виготовленні обладнання для торгових залів, як елемент виставкових моделей, для комплектації кухонних гарнітурів. Пропонуємо доставку до Дрогобича цього популярного виду фурнітури у будь-яких кількостях: великим та дрібним оптом, в роздріб.

Найбільший вибір фурнітури та аксесуарів для дому

Моделі з діаметром 25, 28 і 50 мм квадратного, круглого та прямокутного перерізу значно подовжують термін експлуатації меблів, стають надійною основою будь-якої конструкції. Якісна меблева труба пропонується у каталозі нашого інтернет-магазину за доступними цінами, здійснюються поставки до Дрогобича точно в обумовлені терміни.

Крім застосування у домашніх умовах трубні системи затребувані у процесі комплектації:

  • усіх видів стелажів;
  • різних рекламних стендів;
  • кабін для примірювання одягу у торгових залах;
  • всіх типів вітрин.

Оригінальний компонент допомагає значно збільшити кількість варіантів комплектації стандартних конструкцій.

Сучасна меблева труба часто використовується для заощадження коштів при оформленні приміщень. У порівнянні з корпусними зразками зменшується час збирання та вартість необхідних матеріалів.

Компанія ДЕКС швидко доставить до Дрогобича моделі різного формату, які мають ряд важливих переваг:

  • надійність матеріалу – гарантія безаварійної експлуатації в різних умовах. Такі конструкції однаково добре зарекомендували себе і в торгових центрах, і в громадських установах, і в побуті;
  • довговічність користування – практично відсутні обмеження щодо термінів завдяки якості використовуваних сплавів;
  • правильно підібрана меблева труба підвищує мобільність обладнання та предметів інтер'єру, роблячи зручнішим їхнє переміщення в потрібні зони та транспортування.

За рахунок хромованого покриття практично до нуля знижується небезпека впливу різних факторів, включаючи підвищену вологість у приміщенні, вплив агресивних речовин, перепади температур.

Як оформити замовлення з доставкою до Дрогобича

Якщо вам потрібна меблева труба за лояльною вартістю, звертайтесь до нас за номерами контактних телефонів або скористайтесь формою зворотного зв'язку на сайті ДЕКС.

Менеджери інтернет-магазину з урахуванням Ваших побажань швидко оформлять заявку. Для оптових клієнтів передбачено значні знижки.

Оперативна доставка до Дрогобича та інших регіонів України здійснюється без затримок у передбачені договором строки!