Коліщатка для меблів – доставка в Нікополь

Надійні коліщатка для меблів забезпечують необхідну рухливість таких предметів, як столики різного формату, ліжка, офісні столи та крісла, викатні  типи диванів. У інтернет-магазині ДЕКС наші клієнти мають можливість замовити доставку до Нікополя таких елементів для створення максимального комфорту та зручності перебування в будь-якому приміщенні.

Найбільший вибір фурнітури та аксесуарів для дому

Опора роликової конструкції забезпечує легкість пересування та стійке положення найскладніших конструкцій. Якісні коліщатка для меблів представлені у нашому каталозі продукції у широкому асортименті, що дозволяє вибрати оптимальний варіант з урахуванням особливостей кімнати, де вони будуть застосовуватися.

Постачання у Нікополь здійснюються після вибору моделі з певними технічними та експлуатаційними характеристиками.

 • Тип
  Найбільш популярні два види виробів – неповоротні та поворотні. Якщо перший варіант передбачає вільне обертання у будь-якому напрямку, то другий – це чудовий аксесуар для предметів, які переміщуються лише в один бік.
 • Матеріал виготовлення
  За даним критерієм розрізняють гумові та пластикові коліщатка для меблів з використанням останніх для ковроліну та інших м'яких покриттів. Рекомендуємо замовити подібні елементи з гуми зі швидкою доставкою у Нікополь при встановленні на плитці та паркеті.
 • Кріплення
  Способи з'єднання платформи ролика з основною поверхнею, механізм у вигляді літери U зі спеціальним різьбовим штифтом.
 • Габарити
  У цьому випадку ретельно підбираються вироби залежно від розмірів та маси меблів. По висоті колеса може бути від 27 до 91 мм, їхній діаметр становить 20-70 мм.
 • Фіксатор
  Наявність стопора перешкоджає довільному зміщенню предметів.
 • Особливості дизайну
  Оригінальні коліщатка для меблів представлені у нашому магазині у великому спектрі відтінків для гармонійного поєднання із загальною концепцією інтер'єру.

Як оформити замовлення з доставкою у Нікополь

Вартість окремих меблів у першу чергу визначається з урахуванням перерахованих вище критеріїв.

Звертайтеся до нас за вказаними на сайті контактами при необхідності купити меблеві коліщатка у роздріб або кількох одиниць. Компетентні менеджери допоможуть вибрати потрібну модифікацію, швидко оформлять Ваше замовлення.

Гарантується швидка доставка до Нікополя та інших регіонів України точно в обумовлені заздалегідь терміни!