brand Ferro Fiori

Меблеві ручки Ferro Fiori

Для того щоб інтер'єр вашого приміщення був унікальним та неповторним, важливо звертати увагу на кожен його елемент. Меблі – головний елемент інтер'єру, тому до їхнього вибору потрібно підходити з усією відповідальністю. Довговічність та практичність ваших меблів залежить не тільки від матеріалу, з якого вони виготовлені, але і від багатьох дрібних, але дуже важливих деталей. Будь-які меблеві гарнітури або окремі предмети, наприклад шафа, стінка, стіл і т.д., виробляються з використанням меблевої фурнітури – кріпильної та лицьової.

Щоб фурнітура була зручною та функціональною, до неї пред'являється багато вимог, одна з основних – це обов'язкова відповідність європейським стандартам. Особливою популярністю на меблевому ринку користуються вироби з Італії, які створюються відомими дизайнерами. Італійська меблева фурнітура доступна кожному мешканцю України.

Італійські ручки Ferro Fiori ідеально підійдуть до будь-якого дизайнерського рішення щодо меблів і будуть підкреслювати їхню елегантність та індивідуальність, будуть своєрідною «родзинкою» вашого інтер'єру. Ручки Ferro Fiori виробляють з використанням новітніх технологічних розробок, з якісних, міцних та екологічно чистих матеріалів. У виробництві використовують нікель, алюміній, цинк. Багата кольорова гамма – хром, полірований нікель, графіт, шампань, античні срібло та бронза, брошовані кольори. Різні за стилістикою італійські ручки Ferro Fiori представлені у колекціях:

  • Classic
  • Decor
  • Modern
  • Ceramic

Ручка Ferro Fiori m – "представник" колекції "Modern". Це простота, суворість та водночас витонченість. Це сучасний стиль, де форми прості та лаконічні, а дизайн може бути несподівано «космічний». З глянсовим покриттям, прямими лініями та гострими кутами, ручки Ferro Fiori m ідеально підійдуть для сучасних меблів, які розміщуються в будь-яких приміщеннях (починаючи від передпокою та закінчуючи ванною), оформлених у стилях хай-тек, модерн, мінімалізм, лофт. Лицьова фурнітура стилю Modern підкреслить сучасність та новаторство інтер'єру вашого будинку чи офісу.

Ручки Ferro Fiori колекції Classic створені для поціновувачів вишуканості та елегантності. Кожна модель відрізняється благородною чарівністю, витонченістю, неперевершеним орнаментом при ідеальному поєднанні форми та кольору. Такі вироби часто використовуються для оздоблення елітних меблів.

Колекція Decor – це своєрідне «ретро», яке надасть вашим меблям вигляд старовини – грубуватої, але в той же час витонченої, елегантної та розкішної. Різні за фактурою – срібло, бронза, латунь – моделі інкрустовані натуральним каменем, керамікою, прикрашені шкіряними та дерев'яними елементами. Ідеально підійдуть для дизайнерських рішень у стилі ретро, ​​кантрі чи рустик.

Ceramic – вироби цієї колекції із благородних срібла та бронзи мають керамічні вставки, перламутрову серцевину, прикрашені багатим орнаментом. Ідеальні для кухонних меблів. Додають затишку та спокою.

Вироби Ferro Fiori з Італії широко представлені у меблевих салонах Києва, Харкова та інших міст України. У каталозі виробів італійського бренду Ferro Fiori ви знайдете все, що задовольнить усі найвишуканіші вимоги. Висока якість, цікавий дизайн та доступні ціни – гарантія того, що ви зможете купити потрібну вам річ.