brand EGGER

Egger (Еггер) – безкомпромісна європейська якість

У нашому інтернет-магазині продукція Egger (Еггер) займає почесне місце, вона вважається однією з найкращих у своєму сегменті завдяки чудовим експлуатаційним характеристикам. Цей бренд родом із Австрії, він має багаторічну історію, оскільки функціонує на меблевому ринку з 1961 року. Це компанія, яка завжди прогресує, покращує своє виробництво та розширює асортимент. Вона спеціалізується на виготовленні ЛДСП, стільниць, кромок, які відрізняються тривалим терміном служби. ДСП є дуже тонкими облицювальними плитами, зовнішній шар яких зроблений зі стружки дрібної фракції. Це чудовий варіант для виготовлення дверей. Вироби Egger (Еггер) відомі своєю стійкістю до різних механічних впливів, температурних перепадів, підвищеної вологості, дії хімічних речовин.

Особливості продукції Egger (Еггер)

Важливою перевагою товарів відомої австрійської компанії є їхня невисока ціна та екологічність. Важливо, що 90% матеріалу містить натуральне дерево хвойних порід, що забезпечує його відмінні робочі характеристики. ДСП від Egger (Еггер) не має запаху формальдегіду, це абсолютно безпечні плити, які добре показують себе на практиці. Плити бувають різних відтінків, ви можете підібрати найбільш підходящий, виходячи з основного кольору інтер'єру. Наш каталог ознайомить вас з усіма можливими варіантами, тому вам буде неважко зробити вибір.

Якщо ви вирішили купити виріб виробництва Egger (Еггер), то найкраще це зробити у нашому інтернет-магазині, який надає найвигідніші умови для цього. Ми співпрацюємо з постачальником безпосередньо, тому на всі 100% впевнені у високій якості продукції, що поставляється. Якщо ви не можете визначитися з вибором та потребуєте додаткової інформації, вам її із задоволенням нададуть наші менеджери. Ви можете отримати замовлений товар у будь-якому місті України завдяки швидкій роботі українських кур'єрських служб.