Дверні ручки – доставка у Ніжин

Елегантні двірні ручки  для всіх видів вхідних та міжкімнатних дверей представлені у каталозі продукції інтернет-магазину ДЕКС. Наші клієнти у Ніжині можуть зробити замовлення на постачання такої фурнітури на будь-який смак, у великому діапазоні цін, виконаними у простому форматі та оригінальному варіанті декору.

Найбільший вибір фурнітури та аксесуарів для дому

Свої особливості мають найбільш популярні на споживчому ринку дверні  ручки для монтажу з певними цілями.

Моделі кноб

Круглі поворотні зразки найчастіше використовуються для міжкімнатних конструкцій. Принцип дії передбачає тісну взаємодію із клямкою. Пропонуємо поставки у Ніжин модифікацій кнобсет із простим та зручним механізмом запору. Крім круглої форми випускаються квадратні та овальні варіанти.

Скоби

Оригінальні та одночасно прості у роботі модифікації ідеально підійдуть для дво- та одностулкових вхідних дверних конструкцій. У цьому випадку відсутній зв'язок рухомими деталями, що властиво попередньому виду фурнітури. Дверні ручки скоби випускаються у кількох варіантах:

  • · наявність наскрізного кріплення при облаштуванні дверей з ПВХ;
  • · ковані елементи за старовинною класичною технологією;
  • · стилістика хай-тек та модерновий інтер'єр припускають застосування лаконічних сталевих аксесуарів.

Замовляйте у Ніжині аксесуари з натискним або поворотним механізмом прямокутного або круглого формату.

Для розсувних дверей

Комфортне користування досягається за рахунок встановлення спеціальної заглибленої фурнітури. Залежно від запланованого типу стилю інтер'єру можна використовувати врізні моделі із клямкою, незалежні вироби без прив'язки до клямок, із замковим отвором.

Компанія ДЕКС реалізує дверні ручки  під будь-які різновиди вхідних дверей.

Як оформити замовлення з доставкою до Ніжина

Покупка онлайн зручна тим, що Ви можете спокійно ознайомитися із запропонованим асортиментом, оцінити дверні ручки в плані сумісності з іншими елементами інтер'єру за зовнішнім виглядом та практичністю експлуатації. Після цього зробіть дзвінок до нашого менеджера або залиште координати для зворотного зв'язку у спеціальній формі на нашому сайті.

Ми обговоримо з Вами остаточну вартість замовлення, запропонуємо зручний спосіб оплати, швидко оформимо заявку. У найкоротші терміни товар буде доставлений до Ніжина чи іншого регіону України.