brand GTV

GTV фурнітура – ​​безкомпромісна якість від відомого бренду

GTV фурнітура має попит у вітчизняних покупців, які цінують високу якість та відмінну працездатність. Це продукція відомого польського бренду, який має представництва у різних країнах світу. Вона виділяється чудовими експлуатаційними характеристиками та оптимальним поєднанням ціни та якості. Компанія має великий досвід роботи у даній сфері, вона протягом багатьох років вважається одним із найкращих постачальників комплектуючих для меблів. GTV фурнітура не тільки має довгий термін служби та підвищену надійність, а й вигідно відрізняється стильним, оригінальним дизайнерським рішенням. Продукція марки GTV виготовляється із застосуванням сучасних інноваційних технологій, які у найкоротші терміни дозволяють отримувати велику кількість якісних, високоміцних виробів.

Широкий асортимент комплектуючих GTV

Наш каталог пропонує великий вибір моделей на будь-який смак. Асортимент передбачає: роликові напрямні, метабокси, петлі, подовжувачі, елементи прихованого монтажу, вертикальні підйомні механізми, конфірмати різних типів. Всі вони демонструють відмінні експлуатаційні характеристики та слугуватимуть вам довгі роки. GTV фурнітура гарно виглядає у поєднанні з будь-яким меблевим виробом, вона його прикрашає та робить більш функціональним, практичним.

Вибір моделей ГТВ – завдання не з простих, тому якщо у вас виникнуть якісь питання, то наші консультанти завжди готові надати вам вичерпну відповідь. Кожен виріб має свою світлину та детальний опис характеристик. Визначившись з вибором, ви можете здійснити замовлення на сайті або зв'язатися у телефонному режимі з нашими менеджерами. Ми співпрацюємо з перевіреними, надійними кур'єрськими службами України, тому доставити товар до Києва, Харкова, Львова, Дніпра, Івано-Франківська, Чернівців, Вінниці, Херсона для нас не проблема. Все прийде в цілості та безпеці в обумовлені терміни.