brand Korner

KORNER

Компанія Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. - один із провідних європейських виробників виробів з ПВХ для обробки приміщень. Більше 30 років на ринку свідчать про надійність та стабільність компанії. Висока якість їх продукції є результатом відмінного управління компанією, наявності висококваліфікованих співробітників і професіоналів у своєму ділі.

Динамічний розвиток фірми підтримується ефективним використанням коштів, отриманих з Фондів Європейського Союзу. Модернізоване обладнання, сучасні лабораторії та постійний контроль якості виробленої продукції гарантують високу якість продуктів.

Компанія Poli-Eco Group постійно розширює свій асортимент для задоволення зростаючих потреб клієнтів. Швидкі поставки та покращення якості продукції є запорукою задоволення покупців. Компанія також має Сертифікат Системи Управління Якістю PN-EN ISO 9001:2008, виданий BUREAU VERITAS CERTIFICATION, для проектування і виробництва штучних виробів.

Виробництво плінтусів з м'якого ПВХ відповідає Польським Нормативам PN-81/B-89002, а плінтуси з пенопласту та жорсткого ПВХ мають Технічне Схвалення Інституту Будівельної Техніки у Варшаві (AT-15-4651/2004). Всі вироби компанії продаються на ринку під спільним комерційним брендом KORNER.