brand Cebi

Фурнітура Cebi

CeBi AS – турецький виробник меблевих аксесуарів, який є лідером у цій сфері, починаючи з 1979 року. Виробничі потужності компанії розташовані у Стамбулі.

У даний час компанія переживає останні приготування, необхідні для отримання міжнародного сертифікату якості ISO 9001. Орієнтація компанії на якість знаходить своє відображення у багатьох аспектах її діяльності, а саме у застосуванні останніх сучасних технологій, що стосуються процесу виробництва та функціональності продуктів, безперервному навчанні персоналу, забезпеченні безпеки виробництва для довкілля.

Дизайнерські рішення та різноманітність продуктів компанії здатні задовольнити найвибагливіших її клієнтів. Так, компанія пропонує понад 3000 товарів, які представлені широким асортиментом моделей та кольорів.

Висока репутація, яку компанія заробила у Туреччині, стала основною причиною виходу компанії на закордонні ринки Італії, Франції, Німеччини, Греції, Англії, Бельгії, США, України, Молдови, Румунії, Болгарії, Албанії, Сербії, Македонії, Боснії, Саудівської Аравії і навіть деяких африканських країн.

Cebi А.S. є компанією, яка засновує свою роботу на сучасних рішеннях, що дозволяє гарантувати високий рівень задоволеності своїх клієнтів.