Штанги для шафи – доставка до Житомира

Штанги для шафи – необхідний елемент для грамотного розміщення одягу. Вони можуть бути виконані з різних матеріалів, але найчастіше виготовляються із нержавіючої сталі, яка здатна витримати велику вагу. Особливо це важливо для модулів, призначених для зберігання верхнього зимового одягу.

Штанга для шафи має бути досить товстою, міцною, не прогинатися під вагою підвішеного на неї вантажу. Також вона має бути міцно прикріплена до стінок. Якщо встановити модель, яка не підходить під великі навантаження, вона зламає кріплення до стін і зіпсує меблі. В основному штанги для шафи продаються у вигляді перекладин круглої та овальної форми. Вони можуть мати різну довжину, товщину, матеріал виготовлення, призначення. Якщо штанга призначена для легких речей – сорочок, суконь, штанів, ременів, вона може бути тонкою, якщо для шуб, пальто, зимових курток – товстою. За практичністю гладкі моделі кращі, тому що дозволяють рухати тремпелі з одягом у будь-який бік.

Найбільший вибір фурнітури та аксесуарів для шафи

Меблева фурнітура представлена ​​в асортименті у каталозі ДЕКС. Тут зібрані трендові товари, найбільш популярні серед покупців. Вони виготовлені відомими виробниками, відрізняються якістю та витонченістю, а завдяки різноманітності моделей, можна підібрати варіант для дизайну будь-якої шафи. Крім штанг для шафи тут можна придбати ручки, рейлінги, пантографи з доставкою до Житомира. Це зручно, швидко, позбавляє необхідності відвідувати торгові центри та ринки, витрачаючи дорогоцінний час. У каталозі можна побачити товар з різного ракурсу, порівняти його з іншим, вибрати той, який більше відповідає Вашим вимогам, та оформити замовлення.

Часто у людей виникають питання, пов'язані з якістю, терміном служби, доставкою до Житомира, або вони не можуть обрати аксесуари під інтер'єр своєї кухні. Консультанти ДЕКС зорієнтують, допоможуть із вибором.

Як оформити замовлення з доставкою до Житомира

Замовнику не варто хвилюватися з приводу доставки обраного товару. Її можна оформити до будь-якого міста і товар буде за адресою максимум через 3 дні. Для цього в картці замовлення потрібно вказати ім'я та прізвище отримувача, контактний номер телефону, домашню або робочу адресу, за якою привезуть товар. Оформити замовлення можна онлайн у будь-який час. Відвантаження здійснюється з понеділка до п'ятниці. Є можливість оформити доставку до Житомира замовлення з будь-якою кількістю предметів. Великі оптові замовлення можна доставити безкоштовно.