Меблева фурнітура – доставка у Київ

Купівля меблевої фурнітури в надійному інтернет-магазині – це гарантія того, що результатом Ви залишитеся задоволені. Зручна навігація сайту та добре налагоджена система оформлення та доставки дозволяють отримати бажане оперативно, без зайвої тяганини та дзвінків. Залежно від ціни та обсягу замовлення вартість доставки може змінюватися, а при великому замовленні доставка може бути безкоштовною.

Коли оформлено доставку, у замовника з'являється можливість планувати свій час, оскільки заздалегідь відомо, коли товар привезуть і можна буде зайнятися його встановленням.

Найбільший магазин меблевої фурнітури

ДЕКС – один з найбільших в Україні інтернет-магазинів меблевої фурнітури. У його асортименті близько 5 тис. найменувань товару, серед яких ручки, магніти, напрямні, полкотримачі, рейлінги, замки та багато інших. Це надає можливість, не виходячи з дому чи офісу, вибрати все необхідне у відповідному кольорі, розмірі, дизайні та кількості з доставкою у Києві.

Сучасна людина цінує свій час, тому в неї немає бажання, іноді й можливості ходити ринками та магазинами. А покупка фурнітури може зайняти не одну годину. У каталозі ДЕКС є можливість у спокійній обстановці, вдумливо, зваживши всі "за" та "проти", зробити порівняльний аналіз, визначитися з вибором та оформити доставку у Києві. Товар привезуть у цілості та безпеці у максимально короткий термін.

Плюс роботи з інтернет-магазином ДЕКС полягає у тому, що за один раз можна замовити не лише якісну надійну фурнітуру, а й комплектуючі, фактично повністю закривши питання з оформленням кухонного гарнітуру чи стінки у дитячій кімнаті. Завжди краще робити покупки у одному місці, а не в різних – це позбавить такої проблеми, як неспівпадіння розмірів або кольорів товару, відсутність потрібної кількості товару.

Як оформити замовлення з доставкою до Києва

Будь-яку меблеву фурнітуру можна замовити із доставкою. З моменту замовлення до моменту, коли фурнітура прийде на адресу, проходить від 1 до 3 днів. Відправлення здійснюється у будні. Кількість предметів при цьому не має значення. Замовлення оформляється онлайн на сайті із зазначенням адреси та прізвища одержувача. Якщо є питання щодо вибору меблевої фурнітури, термінів транспортування, гарантії на товар, можна зв'язатися з нашими менеджерами.

ДЕКС дбає про Ваш комфорт, тому Вам не доведеться думати про те, як купити та привезти куплений товар додому, якщо у Вас немає автомобіля.