brand Koelner

KOELNER

KOELNER - це відомий український представник провідних світових виробників засобів кріплення та інструменту. Компанія була заснована в 2000 році під назвою "ЛеоТекс" і стала офіційним представником європейського виробника засобів кріплення - фірми Koelner S.A. на території України.

У 2009 році "ЛеоТекс" увійшов до складу міжнародної корпорації KOELNER Group і розширив свою діяльність. У 2016 році компанія змінила свою назву на "КОЕЛЬНЕР-УКРАЇНА".
KOELNER також відомий як офіційний представник інших визнаних світових брендів, таких як RAWLPLUG і MODECO. У 2005 році Koelner S.A. придбала підприємство Rawlplug Ltd (ТМ RAWLPLUG), а у 2013 році змінила назву на Rawlplug Ltd і створила RAWLPLUG Group, до якої приєдналася КОЕЛЬНЕР-УКРАЇНА.

За більше як 23 років на ринку, KOELNER-УКРАЇНА завоювала визнання завдяки високоякісним продуктам, аксесуарам до електроінструменту і інструменту, а також завдяки своєму активному присутності в мережах DIY на всій території України. Компанія пишається своїм досвідом та надійними партнерськими відносинами з провідними світовими виробниками, і продовжує розвивати інноваційні рішення та вищу якість своєї продукції.