Полиці для взуття – доставка у Рівне

Минули часи, коли все взуття у квартирі зберігалося у передпокої на маленькій полиці у декілька ярусів у всіх на очах. Зараз полиці для взуття є цілими конструкціями, захованими від сторонніх очей, у яких можна скласти туфлі, черевики, чоботи, тапочки, шльопанці, кросівки та багато іншого. Враховуючи, що у кожній сім'ї взуття багато, потрібно відвести для нього окреме місце. Це дозволить не захаращувати квартиру, звільнивши простір.

Наразі полиці для взуття продаються у вигляді кошиків, плоских ґрат, взуттєвих колонок. Вони можуть висуватися, відкидатись або бути нерухомими. При виборі потрібно виходити з місця, для якого вони призначаються та кількості взуття, яке потрібно буде в них зберігати. Це повинні бути полиці для взуття, де кожна пара має своє місце. Кеди не повинні лежати поверх чобіт, а тапки під ковзанами, інакше можна зіпсувати презентабельний вигляд, що особливо прикро, якщо взуття дороге. Також варто звернути увагу на висоту бортів полиці та можливість вентиляції внутрішнього простору.

Найбільший вибір фурнітури та аксесуарів для дому

У каталозі ДЕКС меблева фурнітура та полиці для взуття продаються у широкому модельному ряду. Можна підібрати товар для будь-якого приміщення за розміром та дизайном. Але головне, що для покупки не потрібно нікуди йти. Можна зробити її онлайн у будь-який зручний час, порівнявши товар за характеристиками, світлинами та порадившись із рідними.

Тут представлений лише якісний товар від найкращих виробників. Він виконаний із міцних матеріалів та продуманий до дрібниць, тому практичний, зручний та стильний. Його можна придбати з доставкою у Рівне оптом чи в роздріб, тому покупцями стають приватні особи, представники організацій та компаній.

Як оформити замовлення з доставкою до Рівного

Доставка у Рівне можлива з будь-яким обсягом замовлення, причому якщо це оптова покупка, то є можливість отримати її безкоштовно. Ви можете не турбуватися про те, як привезти товар, якщо немає власного автомобіля або як привезти його, не пошкодивши під час транспортування. ДЕКС здійснює доставку через транспортну компанію, а це гарантія того, що товар дістанеться місця призначення непошкодженим. Відвантаження здійснюється у будні, але оформити покупку з доставкою у Рівне можна незалежно від дня тижня. Зазвичай від моменту надходження замовлення до отримання товару проходить 1-2 дні, максимум – 3. Щоб не виникло проблем, у замовленні потрібно вказати адресу, телефон та прізвище отримувача.