brand Hettich

Фурнітура Hettich: німецька якість, відмінна функціональність

На сучасному ринку Hettich фурнітура користується великою популярністю, яка пояснюється одним із найкращих поєднань ціни та якості. Це компанія з більш як 80-річною історією, тому її товари високо цінуються у всьому світі. Hettich фурнітура – ​​це престижно, надійно та сучасно. Бренд цінує свою бездоганну репутацію і на кожному етапі виготовлення продукції здійснює суворий контроль. Хеттіх – яскравий представник суворої німецької якості та безкомпромісності, коли справа стосується відмінної працездатності кожної дрібної деталі. Вся продукція виробляється на прогресивному, сучасному обладнанні, що гарантує високу швидкість роботи та висококласний результат.

Широкий асортимент німецької фурнітури Hettich

Каталог нашого інтернет-магазину пропонує великий вибір виробів даного бренду: розсувна система, петлі, напрямні та інші важливі комплектуючі. Купуючи товар у нас, ви страхуєте себе від підробок та бракованих виробів, на які можна натрапити на ринку або у звичайних міських магазинах. Ми безпосередньо співпрацюємо з компанією-виробником, тому впевнені у високій якості продукції та її відмінній функціональності.

Зробити замовлення на нашому сайті досить просто. У спеціальному каталозі ви можете розглянути та визначитися, який із товарів вам підходить найбільше. Для цього там передбачені реальні світлини виробів, актуальні технічні характеристики та ціна. Якщо ви готові купити товар, заповніть спеціальну форму заявки або зв'яжіться з нами за вказаними номерами. У разі виникнення будь-яких питань наші менеджери люб'язно проконсультують вас. Hettich фурнітура доставляється у всі регіони України: Харків, Дніпро, Київ, Львів, Одесу перевіреними кур'єрськими службами.