brand TITUS

Titus

Titus Group - це світовий лідер у розробці та виробництві високоефективних рішень для виробників меблів та інших галузей промисловості. Їх інноваційний дизайн продукції, інженерна експертиза та високоефективне обслуговування допомагають їхнім партнерам підвищувати продуктивність, якість і знижувати витрати на збірку, виробництво та інші процеси. Три ключові напрямки Titus - виробництво обладнання для кухонних шаф, інноваційні рішення для контролю руху та виробництво високоточних компонентів - ідеально доповнюють один одного, надаючи кожному напрямку повний спектр послуг. Підприємницький дух та розуміння потреб клієнтів вбудовані в ДНК Titus Group.

Titus Group є глобальним брендом, який надає світові рішення та використовує можливості їхніх команд по всьому світу.

Основні діяльності Titus Group включають в себе виробництво обладнання для кухонних шаф, гідравлічних амортизаторів, автоматизованих систем збірки, інструменту, технологій лиття під тиском, виробництво компонентів і технології зварювання ультразвуком Titusonic. Найбільша частина обороту компанії стосується їхньої основної діяльності у сфері кухонного обладнання, де Titus Group вже має вражаючий досвід і репутацію надійного постачальника. Незважаючи на широкий спектр галузей, у яких вони працюють, вони завжди прагнуть до високої якості та інновацій.

Titus Group - це бренд з місією покращення конкурентоспроможності виробників завдяки надійним компонентним рішенням та стрімкому розвитку і вдосконаленню продуктів та процесів.

Titus Group є глобальним гравцем з 22 компаніями, що розташовані в Європі, Америці, Азії та Австралії. Основною галуззю діяльності є надання виробникам компонентних рішень, які покращують їхню конкурентоспроможність.

Ця група компаній виникла як поєднання брендів Titus International (Англія), Lama Dekani (Словенія) та Tekform Australia. З моменту свого заснування в 1973 році як роздрібний дистриб'ютор гвинтів, Titus виросла в провідного постачальника з'єднувачів для меблів готові до збирання.

У 2005 році компанія придбала словенську компанію Lama, спеціалізовану на петлях, що дозволило розширити асортимент і внести інновації в область апаратури для контролю руху, зокрема м'якого закривання, на основі амортизаторів Titus для меблів. Після покупки австралійського дистриб'ютора Tekform в 2014 році, Titus отримала можливість співпрацювати безпосередньо з виробниками кухонного обладнання.