brand GAMET

Меблеві ручки GAMET

На польському ринку серед виробників фурнітури сьогодні лідирує Gamet. Ця компанія, що успішно розвивається, встигла завоювати серця споживачів і за межами своєї країни. Gamet – широко відомий і добре впізнаваний бренд. Співпраця з провідними дизайнерами, використання якісних матеріалів та новітнього обладнання дозволяють створювати практичні та довговічні аксесуари, які відрізняються так само красою та вишуканістю. Серед фурнітури Gamet: дверні та меблеві ручки, гачки, метабокси – всі ті на перший погляд незначні деталі, які є заключними штрихами у створенні неповторних стильних меблів.

Але чи довго будуть тішити вас прекрасні, але зовсім непрактичні предмети інтер'єру? Мало хто з нас може дозволити собі часто міняти меблі, тому, облаштовуючи свій будинок, треба врахувати всі деталі. По-справжньому якісна фурнітура повинна поєднувати зручність і красу. Виробники, дбаючи про стильний вигляд ручок Gamet, не забули і про комфорт споживача. Ручки Gamet приємні та зручні для руки і чудово доповнять собою найрізноманітніші інтер'єри. Їх якісне покриття дозволить без особливих зусиль надати їм первозданного вигляду під час прибирання, а заощаджений час присвятити приємнішим речам. Елегантність ручок Gamet захоплює. Чи варто звинувачувати конкуруючі фірми, які намагаються скопіювати найвдаліші моделі?

На окрему увагу заслуговують також метабокси Gamet – зручні кухонні ящики, які, однак, можуть знайти застосування і в інших приміщеннях вашого будинку. Вони легко висуваються, а також плавно та безшумно закриваються. Крім того, метабокс продовжує довговічність шафи, в якій він встановлений, розвантажуючи її. Мінімум комплектуючих – і як результат, практична та міцна скринька для зберігання необхідних речей.


Щоб познайомитися з товарами Gamet та придбати їх, вам не доведеться навіть виходити з дому – у нашому каталозі ви побачите широкий асортимент аксесуарів і зможете купити найбільш підходящий для вас. Різноманітність продукції дозволить задовольнити будь-який смак. Купуйте фурнітуру Gamet – приєднуйтесь до багатьох тисяч вдячних шанувальників цієї фірми. Також вас приємно порадує співвідношення ціна-якість. Крім того, наші менеджери завжди готові відповісти на всі ваші запитання та допомогти визначитися з вибором. Також ми здійснюємо оперативну доставку по Києву та у інші міста України.