brand Poliplast

Poliplast – елітна фурнітура з Італії

Безперечно, що інтер'єр приміщення формує кожна дрібниця. Саме невеликим і непомітним, на перший погляд, деталям належить величезна і вкрай важлива роль – розстановка акцентів та формування характеру всього житла. І меблеві ручки Poliplast – не виняток. Про історію успіху фірми та про естетику її продукції поговоримо далі.

Батьківщина фірми Poliplast – сонячна Італія. Ось уже понад чотири десятки років тому, коли щорічне подорожчання металевої сировини почало викликати занепокоєння серед виробників меблевої фурнітури, Поліпласт як основний матеріал для своєї продукції використовує не що інше, як високоякісний пластик. Інженери компанії одними з перших серед європейських конкурентів усвідомили потенціал цієї сировини (доступність, міцність, легка вага). Крім того, пластик досить «гнучкий» і в естетичній галузі питання виробництва меблевої фурнітури – меблевим ручкам можна надати як будь-яку форму, так і безліч відтінків кольорової гами, а також наділити гнучкістю. Здобувши пальму першості завдяки інноваційним підходам і у виборі матеріалів, і технологій, бренд Poliplast міцно вкоренився на європейському ринку меблевої фурнітури.

Але не тільки предмети меблів можуть похвалитися встановленою фурнітурою від Поліпласт: всесвітньо відома компанія-виробник одних із найшвидших і найрозкішніших автомобілів – «Maserati» також є замовником продукції бренду. Абсолютна більшість, якщо не всі встановлені пластикові деталі та аксесуари в салонах суперкарів Maserati зроблено на сучасному виробничому обладнанні заводів компанії Poliplast.

Асортимент ручок Poliplast

На сторінках нашого інтернет-магазину меблевої фурнітури ви знайдете каталог меблевих ручок від прогресивного та інноваційного італійського виробника. Але перш ніж знайомитись з моделями, хочемо ознайомити вас із особливостями, завдяки яким меблеві ручки Poliplast можна зарахувати до розряду бутикових, елітних товарів:

  • використання за основу високоміцного, гнучкого та тактильно приємного пластику;
  • за рахунок підвищеної міцності матеріалу меблеві ручки стійкі до пошкоджень;
  • гнучкість пластику дає інженерам та дизайнерам неосяжний простір для експериментів з формами та кольоровим оформленням ручок.

Продукцію Poliplast не зайвим буде придбати і для оформлення ванної і дитячої кімнати. Адже виробник пропонує кілька лінійок цієї продукції:

  • врізні чи накладні ручки;
  • ручки, виконані у вигляді кнопок;
  • зоологічні (у формі різнокольорових тварин);
  • ручки у вигляді цифр;
  • м'які;
  • класичні прямі;
  • акрилові.

Достаток форм і кольорів напевно не залишить байдужим навіть найвибагливішого покупця. Ми пропонуємо вам без необхідності відвідування Італії, придбати товар, не тільки не залишаючи Україну, але навіть не відходячи від монітора ПК. Немає необхідності знаходитись у великому місті, як, наприклад, Київ, оскільки ми співпрацюємо з національними службами доставки, завдяки яким придбаний у режимі онлайн товар максимально швидко потрапить до вас. Ми прагнемо зробити ваше життя яскравішим, тому пропонуємо лише найкращі зразки фурнітури для меблів!