brand Kromag

Kromag – якісна ПВХ плівка з вражаючим асортиментом

Історія компанії Kromag бере свій початок у недалекому 2012 році. З моменту запуску виробництва Кромаг – синонім високоякісних кромкових ПВХ матеріалів для меблевих фасадів. Продукція українського бренду нічим не поступається аналогічним європейським – у виробництві дотримуються тих самих суворих та вимогливих стандартів якості, але при цьому цінова політика відрізняється доступністю та демократичністю.

Станом на сьогоднішній день ПВХ-кромку для меблевих фасадів Kromag виробляють на двох технологічних лініях. Представлено 72 варіанти кольорового оформлення, які мають попит на сучасному меблевому ринку, а це більш ніж на 85% відповідає найбільш затребуваним декорам плитних матеріалів українського виробництва.

Кромка Kromag – оптимальні розміри для будь-яких стільниць та фасадів

Для ДСП товщиною 16-18 мм Кромаг пропонує кромки шириною 22 мм, товщина яких складає 0,6, 1 і 2 мм відповідно. Що стосується ширини, то у каталозі продукції також можна зустріти ширші стрічки (до 42 мм). Максимально можливий розмір, який молодий бренд готовий запропонувати клієнту – 60 мм. Але в індивідуальному порядку є можливість виготовлення ПВХ-кромки нестандартної ширини на замовлення, що досить зручно при створенні ексклюзивних меблів.

Кольорове рішення представлене, крім зазначених 72 кольорів та відтінків, двома варіантами у глянці у контрастних кольорах – чорному та білому. З текстур Кромаг має чотири популярні різновиди:

  • гладка;
  • ексклюзивна linea;
  • дерев'яна;
  • коркова.

Кількість варіантів може задовольнити запити навіть найвибагливішого покупця.

Kromag  – далекосяжні перспективні плани на меблевому ринку

На користь якості продукції, що випускається молодою фірмою Кромаг, є наявність на заводських потужностях нового європейського (зробленого в Італії) обладнання. Примітно, що жоден найближчий європейський бренд-виробник ПВХ-кромок не може похвалитися більш сучасним та досконалим обладнанням.

Компанія Kromag має грандіозні плани щодо наповнення українського меблевого ринку якісною та доступною кожному продукцією. ТМ ДЕКС готова з радістю допомогти молодому вітчизняному бренду в цьому – вже сьогодні у нас ви можете легко замовити облицювальний матеріал, що сподобався, а ми подбаємо про оперативну доставку.