brand Blanco

BLANCO

Компанія BLANCO є всесвітньо відомим брендом, який спеціалізується на системних рішеннях для області водопостачання на кухнях. Її продукція, позначена як BLANCO UNIT, стала символом поєднання функціональності та елегантного дизайну. Вона включає в себе різноманітність мийок, висококласних змішувачів, систем фільтрації та додаткових аксесуарів, від дозаторів для миючого засобу до систем організації шаф та видалення сміття. Широкий спектр функціональних можливостей, різноманітність дизайну, варіація кольорів та використання різних матеріалів роблять їхню продукцію ідеальним вибором для роздрібних продавців та дизайнерів кухонь, а також задовольняють потреби споживачів будь-яких смаків.

Компанія була заснована в 1925 році і виробництво почалося з германського міста Обердердінген. Завдяки дочірнім компаніям в Європі, Північній Америці та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, а також співпраці з торговими партнерами, бренд BLANCO представлений у приблизно 100 країнах світу. Із головним офісом у місті Обердердінген, що розташоване в землі Баден-Вюртемберг на південному заході Німеччини, компанія також має виробничі та логістичні центри в різних країнах, включаючи Великобританію, Чехію, США, Канаду, Австралію та Китай.

У фінансовому році 2022 року, обсяг продажів групи BLANCO склав 493 мільйони євро, а на кінець року кількість співробітників налічувалася близько 1 587 осіб. З них 1 085 працювали в Німеччині, а інші 502 в міжнародних філіях.

BLANCO була заснована Хайнріхом Бланком у 1925 році і на сьогоднішній день є важливою частиною сімейного холдингу BLANC & FISCHER. Компанія також отримала визнання як великий роботодавець, і продовжує підтримувати високі стандарти в сфері виробництва та обслуговування клієнтів.