brand Scilm

Фурнітура торгової марки Scilm – італійська гарантія якості

Якісна та надійна фурнітура – ​​запорука довговічної та ефективної роботи домашніх меблів. Це ті дрібниці, на які багато хто не звертає уваги, але від них залежить функціональність та термін служби меблевих виробів. До вибору продукції даного типу слід ставитися з усією серйозністю, якщо ви не хочете періодично витрачатися на відновлення працездатності своїх меблів. Компанія Scilm, яка має гарну репутацію на сучасному ринку, розуміється на виготовленні меблевих аксесуарів. Виробничі потужності цієї торгової марки розташовуються в Італії, вона стежить за якістю своєї продукції. Фурнітура Scilm підкуповує своєю надійністю, довгим терміном служби та бездоганним виконанням. Вона відповідає високим європейським стандартам якості.

Асортимент продукції італійського бренду

Каталог нашого інтернет-магазину надає фурнітуру Scilm різних типів:

  • цоколь;
  • комплектуючі до цоколя;
  • опори корпусних меблів.

Кожен із цих товарів відрізняється своїми особливостями, але вони виконують підтримуючу функцію. Цоколь позитивно впливає на естетичність меблів, приховуючи ніжки та опори виробів, а також запобігає появі пилу у важкодоступних частинах. У виробництві цих елементів найчастіше використовується пластик та метал. Вони мають всі необхідні експлуатаційні характеристики, щоб ефективно справлятися зі своїми основними завданнями. Алюмінієві моделі відрізняються деякою перевагою – кращою зносостійкістю та міцністю, тому ціна на них вища.

У каталозі ніжок для корпусних меблів ви зможете підібрати варіант, виходячи з особливостей ваших меблевих виробів та естетичних уподобань. Така фурнітура Scilm досить різноманітна, вона має різні розміри, форми та дизайнерські рішення. Матеріал виготовлення може бути різним: метал, алюміній, кераміка, пластик, сталь. Купити фурнітуру Scilm в магазині ДЕКС не складе труднощів. Вибравши потрібну модель, вам достатньо залишити заявку на сайті та потім підтвердити замовлення нашому менеджеру. Доставка товару по Україні: до Одеси, Львова, Києва, Харкова, Вінниці здійснюється зручним для клієнта способом строго у обумовлені терміни.