brand Mesan

Mesan

Компанія Mesan, яка на протязі понад 30 років працює в сфері виробництва меблевої фурнітури та аксесуарів, вже стала визнаним лідером у своєму сегменті. Завдяки інноваційному підходу та багаторічному досвіду, Mesan завжди прагне бути кращими та вдосконалювати свою діяльність.

Основною перевагою компанії є її виробничий потенціал. Завод Mesan розташований на площі 11 000 кв. м. у Силіврі, Станбул, і пропонує ефективне та вражаюче виробниче середовище. Мета компанії - надавати найкращий сервіс своїм клієнтам, постійно вдосконалюючи свою діяльність.

Сила Mesan - в її виробництві! Бренд, який є піонером в своєму сегменті завдяки великій потужності виробництва, виготовляє спеціальні аксесуари для меблів, кріпильні елементи, аксесуари для кухонних та ванних кабінетів, декоративні та функціональні аксесуари, зупинники, ніжки для меблів, пластикові ніжки, алюмінієві ніжки, металеві ніжки та системи для розсувних дверей. Крім меблевої фурнітури, Mesan також виготовляє системи для магазинів і виставкових стендів. Компанія також розробляє спеціальні продукти для різних потреб своїх клієнтів.

Mesan завжди прагне забезпечити найвищу якість своїх продуктів та ставить на перше місце питання екологічної відповідальності та сталого виробництва. Компанія пишається тим, що її продукція відома не лише в Туреччині, але і в більш ніж 75 країнах світу, і її продукти допомагають популяризувати турецьке виробництво на світовому ринку.
Освіта є одним із пріоритетів Mesan, і компанія інвестує у молодь, майбутнє Туреччини, співпрацюючи з університетами та надаючи навчання своєму персоналу.
За допомогою власного центру дизайну та виробництва автоматизованих машин, Mesan завжди на передовому фронті технологій.