brand OgTM

Меблеві ролики OgTM

OGTM – італійський бренд, історія якого бере початок у 1960 році. Успішний вихід на міжнародний ринок меблевої фурнітури OGTM забезпечив собі впровадженням оригінальних та передових технічних рішень у всі вироби, що випускаються, без винятку. Аналогічної тенденції дотримується політика OGTM і до сьогодні.

За більш ніж піввікову історію, OGTM трансформувався з невеликого виробництва у великого гравця на світовому ринку меблевої фурнітури. Досвід, накопичений за ці роки, сприяв постійному покращенню якості продукції та модернізації виробничих потужностей. Головна стаття виробництва OGTM – це меблеві колеса різних конфігурацій, комплектацій та дизайнерських рішень. Оригінальні технічні рішення кожного артикулу продукції дозволили отримати ексклюзивні патенти на усі розробки.

Для того, щоб сповна задовольнити потреби кожного, без винятку, клієнта, OGTM розробляє та будує своє власне обладнання (прес-форми для металів, пластмас; роботизовані машини, що використовуються для фінішної збірки деталей і т.д.). Суворий контроль якості матеріалів та оздоблення гарантує безперебійну доставку по всьому світу.