Напрямні прихованого монтажу – доставка до Луцька

Виробники меблів все частіше використовують напрямні прихованого монтажу для облаштування виробів, які органічно виглядають у сучасних інтер'єрах. Інтернет-магазин ДЕКС пропонує придбати фурнітуру даної категорії з доставкою до Луцька за лояльними цінами.

Найбільший вибір фурнітури та аксесуарів для дому

У нашому каталозі представлені зразки у вигляді горизонтальних планок, які монтуються у внутрішній частині корпусу тумби, шафи чи іншого виду меблів для легкого та рівномірного переміщення ящиків. Наші клієнти зможуть підібрати відповідний варіант за розмірами та конструктивними особливостями, щоб замовити напрямні прихованого монтажу та доставку до Луцька партії товару будь-якого обсягу.

Велика кількість пропонованих модифікацій дозволяє придбати ці аксесуари з урахуванням декількох критеріїв, що забезпечують комфортну експлуатацію та тривалий термін служби вибраних зразків:

 • різноманітність моделей за параметрами розмірів;
 • конструкційні особливості – роликовий або кульковий вид;
 • здатність витримувати певне навантаження;
 • популярність фірми-виробника.

Усі напрямні прихованого монтажу виконуються відповідно до норм стандартної комплектації. Гарантується доставка до Луцька з наявністю основних комплектуючих:

 • планки із стійкого до впливу зовнішнього середовища металу;
 • спеціальна основа, призначена для безперешкодного пересування планок;
 • кулькові або роликові механізми, що полегшують процес руху;
 • елемент для виконання кріпильних операцій.

Залежно від моделі комплект поставки може бути доповнений деякими оригінальними механізмами:

 • система максимально плавного закриття – це фурнітура з оригінальним доводчиком. Завдяки наявності такого вузла виключається пошкодження матеріалу та значно підвищуються показники довговічності;
 • можлива доставка до Луцька зразків зі зворотними пружинами. За рахунок таких механізмів можна збільшити швидкість закриття скриньки;
 • напрямні прихованого монтажу з фіксаторами, необхідними для більш легкої роботи всієї конструкції.

Цікава новинка – система відкриття Push-to-open простим натисканням на фасадну частину меблів.

Як оформити замовлення з доставкою до Луцька

Звертайтесь до інтернет-магазину ДЕКС у будь-який зручний для Вас час за вказаними номерами телефонів, напишіть повідомлення на месенджер або скористайтесь опцією зворотного зв'язку на нашому сайті.

Наші менеджери нададуть кожному клієнту докладну інформацію з усіх питань про характеристики товару, допоможуть швидко оформити заявку, розкажуть про порядок оплати та процес доставки.

Щоб купити напрямні прихованого монтажу для свого виробництва, особистого користування або торгового закладу, знадобиться зовсім небагато часу. Чекаємо на Ваші замовлення прямо зараз!