brand Inoxa

Inoxa

Сьогодні, облаштовуючи свою кухню, дедалі більше європейців зупиняють свій вибір на продукції компанії Inoxa. Це провідний італійський виробник кухонної фурнітури, який ось уже три десятки років займається розробкою та виготовленням аксесуарів для меблів. Солідний досвід, відкритий діалог з клієнтом, креативність та професіоналізм співробітників компанії дозволяють створювати сучасну та практичну продукцію. Крім того, використання найновішого обладнання дозволяє виробникам підвищити якість аксесуарів разом із зниженням вартості готових виробів. Металевий прут, що використовується як основа аксесуарів, гарантує їхню надійність та довговічність.

На сьогоднішній день, облаштовуючи свій будинок, ми прагнемо зробити його не лише красивим, а й зручним. Орієнтуючись на побажання споживачів, Inoxa створює речі, здатні значно скоротити процес роботи на кухні та перетворити його на необтяжливе заняття. Ці аксесуари незамінні для сучасних господарок, крім того, вони надзвичайно прості у використанні.

У нашому каталозі ви знайдете прайс із представленою продукцією різних цінових категорій. Тут ви побачите карго, сушки, висувні кошики компанії Inoxa та зможете підібрати те, що підійде саме вам.

Наші бабусі та мами і мріяти не могли про те, що можна з легкістю заощадити місце на кухні, при цьому роблячи її сучасною та одночасно затишною.

З карго Inoxa ви можете більше не ламати голову, як розмістити всі необхідні речі у маленькому просторі. Пляшки, крупи, посуд та миючі засоби – те, без чого господині не обійтися, тепер завжди буде під рукою, займаючи при цьому мінімум місця. Безумовно, перевагою аксесуару є також те, що його чищення не займає багато часу при прибиранні – легкий рух рукою з вологою серветкою, і ваш карго виблискує чистотою.

Сушки Inoxa стануть надійним місцем для зберігання вашого улюбленого посуду. Компактні, але при цьому місткі, вони дозволять розмістити в шафі як тарілки, так і чашки. Особливості дизайну сушки дозволяють забезпечити провітрювання посуду. Тепер витончений кухонний сервіз зберігатиметься у надійному місці.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір фурнітури Inoxa за прийнятними цінами. Також, дбаючи про вас, ми надаємо послуги оперативної доставки до будь-якого міста України.

Робіть ваш будинок затишним разом із нами.