Меблеві стяжки – доставка в Умань

У каталозі інтернет-магазину ДЕКС Ви зможете вибрати та замовити меблеві стяжки потрібного вигляду з доставкою партії товару будь-якого обсягу до Умані та інших регіонів України.

Найбільший вибір фурнітури та аксесуарів для дому

Сучасні елементи кріплення сприяють більш естетичному зовнішньому вигляду корпусних меблів. Універсальні меблеві стяжки виготовляються з головками різноманітної форми, а також можуть монтуватися схованим від зовнішнього погляду способом.

Декілька видів такої фурнітури найбільш затребувані при роботі у меблевих цехах та у рядових споживачів:

  • конфірмат багато в чому нагадує стандартний саморіз. Основні відмінності полягають у більш затупленому кінці та виступаючому різьбленні. Особливо зручне їх застосування при стиковці панелей та дощок у перпендикулярному положенні один до одного. Хорошу надійність кріплення забезпечує загвинчування за допомогою шуруповертів;
  • здійснюються поставки до Умані ексцентрикових стягуючих елементів. Відмінність від звичайних аксесуарів полягає у комплектації трьома деталями – фіксатор, шток із спеціальною верхівкою та декоративна заглушка. Перед виконанням з'єднання застосовуються спеціальні свердла під висвердлювання ненаскрізних отворів;
  • міжсекційні меблеві стяжки найчастіше потрібні при комплектації загального блоку кухонних тумб та кутових диванів. Конструктивно вони виглядають як втулка з гвинтом, що вкручується в неї.

Ми забезпечуємо доставку до Умані якісних аксесуарів для з'єднання окремих частин меблів. Усі представлені товарні позиції у цій категорії забезпечують споживачам такі переваги:

  1. Ви зможете багато разів займатися розбиранням та збиранням меблів без  будь-якого негативного впливу на міцність конструкції та надійність місць стикування.
  2. Значно спрощується процес фіксації, що дозволяє заощадити час на подібні операції та підвищує продуктивність праці у спеціалізованих цехах та майстернях.
  3. Використовувати меблеві стяжки – оптимальне рішення для реалізації складних дизайнерських проектів.

Замовляйте якісну фурнітуру з доставкою точно у заздалегідь обумовлені терміни!

Як оформити замовлення з доставкою в Умань

Менеджери ДЕКС завжди на зв'язку та оперативно зв'яжуться з Вами після заповнення спеціальної форми на сайті, надісланого Вами повідомлення на адресу електронної пошти або месенджера, дзвінка за номером контактного телефону.

Кваліфіковані фахівці допоможуть вибрати потрібний товар, оформити замовлення та купити меблеві стяжки в Умані чи іншому місті за найвигіднішою ціною!