brand Samet

Меблева фурнітура Samet

Меблева фурнітура Samet – це вдале поєднання у всіх виробах функціональності, практичності та високотехнологічності. ТМ ДЕКС – офіційний дилер бренду в Україні, тому лише у нас ви можете придбати оригінальну продукцію за ціною виробника.

Історія турецької компанії Самет бере початок у 70-х роках ХХ століття, і за більш ніж сорокарічну історію з невеликого виробництва бренд перетворився на виробничого гіганта та на сьогоднішній день сміливо займає лідируючі позиції на меблевому ринку, входячи в першу десятку всесвітніх виробників фурнітури. Успіх фурнітури Samet пояснюється інноваційним підходом до виробничого процесу, використанням лише якісних матеріалів та жорстким контролем якості готової продукції.

В інтернет-магазині ТМ ДЕКС до вашої уваги представлений повноцінний каталог фурнітури Samet, до якого входять:

  • петлі;
  • механізми висування;
  • вертикальні підйомні механізми;
  • бокси;
  • метабокси;
  • напрямні прихованого монтажу.

Каталог усієї продукції нараховує понад дві тисячі товарних позицій. Виробничі потужності бренду Samet займають площу 55 тисяч квадратних метрів, а інноваційний відділ постійно працює над розробкою нових та удосконаленням існуючих виробів. Саме тому фурнітура Samet відзначена міжнародними сертифікатами ISO, TSEK, NIMM DETMOLD та багатьох інших. Крім цього, Samet є офіційним постачальником фурнітури для популярної у Європі продукції IKEA.

ТМ ДЕКС завжди прагне дати своїм клієнтам найкращу продукцію. Для цього ми уклали співпрацю з одним із впевнених лідерів на ринку меблевої фурнітури. Стати офіційним дилером Samet в Україні – це означає, що обравши нас, ви отримуєте лише якісні функціональні механізми для збирання меблів. Відвідавши наш інтернет-магазин, ви обов'язково знайдете те, що вам потрібно, а ми як офіційний дилер, запропонуємо вам ціни, які приємно здивують демократичністю, не поступаючись при цьому якістю.