Напрямні GTV роликові PR-0B-550-10 L-550 мм товщина 0,9 мм Білий
  • Код HF-00035989
  • Бренд GTV
шт
Специфікація
  • Артикул PR-0B-550-10
  • Спосіб відкривання / закриття напрямних Часткового висуву з доводчиком
  • Довжина, мм 550
  • Висота, мм 22
  • Навантаження, кг 30
  • Колір Білий
  • Матеріал Метал
  • Країна-виробник товару Польща
  • Наявність доводчика Без доводчика
  • Гарантія Польща
  • Тип напрямних Роликові
Відгуки
6
  • Григорій
    Встановив їх у кількох шухлядах і тепер користуватися меблями набагато зручніше.
  • Степан
    Дуже задоволений якістю і ціною
  • Віктор
    Те що треба для кухонних і офісних меблів. Встановив самлстійно
  • Едуард
  • Кирило
  • Микола
    Використовую ці направляючі у важких шухлядах і вони добре справляються.
Технічний опис
Технічні характеристики:
  • Тип напрямних: Роликові
  • Довжина: 550 мм (доступні також варіанти довжини 250, 300, 350, 400, 450, 500, 600 мм)
  • Матеріал: Сталь з пластиковими елементами, забезпечує надійну конструкцію та довговічність
  • Тип ящика: Зовнішній
  • Комплектація: 2 направляючі (ліва + права), гвинти не входять у комплект
  • Розширення: Повне, що забезпечує максимальний доступ до вмісту шухляди
  • Втрати подовження: 115-125 мм залежно від розміру направляючих
Особливості:
Застосування:
Схожі товари
  • Артикул
  • Висота, мм
  • Гарантія
  • Довжина, мм
  • Колір
  • Країна-виробник товару
  • Матеріал
  • Навантаження, кг
  • Наявність доводчика
  • Спосіб відкривання / закриття напрямних
  • Тип напрямних
В наявності
brand photo