Компанія Kronospan заснована в 1897 році як австрійська сімейна компанія, на сьогодні Kronospan є провідним виробником деревних плит, із заводами по всьому світу, в тому числі і в Україні.

Глобальна колекція Kronodesign це  – сотні декорів для дизайнерів та архітекторів, що відкривають новий світ безмежних можливостей для створення унікальних меблів та дизайнів інтер’єру.

ЛМДФ

ЛМДФ

ЛМДФ Kronospan виготовляється шляхом покриття МДФ декоративним папером, що просочений меламіновою смолою. Використовується для виробництва високоякісних меблів, створення дизайн-проєктів та інтер’єрного оздоблення. Основа матеріалу складається з деревних волокон, що забезпечує гладку поверхню, високу щільність та легку обробку матеріалу. ЛМДФ доступний у різних товщинах, а декор може бути з двох сторін або з одної сторони плити.

 

Більше того, для спеціального призначення виготовляються ЛМДФ з вологостійкими та вогнезахисними властивостями.

ЛМДФ вологостійка

 

ЛДСП

ЛДСП Kronospan – найпоширеніший матеріал для виготовлення сучасних меблів та створення дизайнів інтер’єру. Виготовляється шляхом покриття ДСП декоративним меламіновим папером, доступний у різних структурах: глянцева, матова, фантазійна та деревоподібна.

ЛДСП

Банер1 з плитами Кроношпан

Acrylic Matt Плити

Acrylic Matt Плити – матеріал преміум-класу з витонченою, тонкою акриловою поверхнею та елегантним зовнішнім виглядом. Широко використовується для виготовлення меблів та оздоблення інтер’єрів. Матеріал виготовляється на основі МДФ преміум-класу, покриті матовим акрилом на лицевій стороні плити, має гладке та приємне на дотик покриття

Акрилові матові плити

Плити мають відмінну міцність та покращений захист від відбитків пальців, стійкі до подряпин та ультрафіолетового випромінювання.

Особливості матових акрилових плит

Acrylic Gloss Плити

Використовуються в luxury сегменті для оздоблення інтер’єрів комерційних приміщень та виробництва меблів преміум класу з високим ступенем глянцю та підвищеною стійкістю до подряпин. Акрилові глянцеві плити забезпечують винятково високий рівень блиску та покращену стійкість до стирання. Вони виготовлені на основі матеріалу МДФ, покритого глянцевим акрилом на лицевій частині плити

Акрилові глянцеві плити

Глянцеві Акрилові Плити покриті стійкою до ударів полістирольною плівкою. Матеріал стійкий до впливу хімічних речовин та ультрафіолетового випромінювання.

Особливості глянцевих акрилових плит

Плити Mirror Gloss

Плити Mirror Gloss Kronospan використовуються для виробництва домашніх та офісних меблів, кухонь преміум класу. Вони виготовляються за новітньою технологією ламінування для створення поверхні із дзеркальним глянцевим покриттям. Однотонні декори характеризуються стійкістю до подряпин та ультрафіолетового випромінювання.

Плити Дзеркальний глянець

Асортимент містить стійкі до подряпин, однотонні декори.

Дзеркальні глянцеві плити в інтер'єрі

Металіки

Міцні, довговічні та універсальні Металіки на основі плити МДФ використовують для створення неперевершених дизайн-проєктів та затишних інтер’єрів. Матеріал ідеально підходить для виготовлення вертикальних елементів меблів, а його стійка до подряпин поверхня гарантує чудовий зовнішній вигляд протягом тривалого терміну експлуатації. Плити виготовлені з високоякісного МДФ, поверхня якого ламінується справжнім алюмінієм зі стійким до стирання покриттям та захисною плівкою.

Металіки

МДФ з HPL покриттям

МДФ з HPL покриттям – вологостійка плита МДФ покрита HPL пластиком. Лицьова поверхня плити має оксамитову текстуру, що створює неперевершений тактильний ефект, а також
захист від відбитків пальців (AF). Технологія термоплавкого поліуретанового клею гарантує надійність матеріалу. Лицьова та зворотна сторона плити мають однаковий декор.

Банер2 з плитами Кроношпан

МДФ з PET покриттям

МДФ з PET покриттям – високоякісна плита МДФ, покрита матовою або глянцевою поліуретановою плівкою. Асортимент декорів складається з наших найпопулярніших однотонних кольорів, що на 100% поєднуються із колекцією Kronodesign. Лицьова та зворотна сторона плити мають однаковий декор. Технологія термоплавкого поліуретанового клею гарантує чудове зчеплення та забезпечує рівну поверхню із захистом від вологи.

МДФ з PET покриттям

Стільниці Постформінг

Ми пропонуємо ретельно підібраний та широкий асортимент декорів стільниць для застосування на кухнях, офісах чи комерційних приміщеннях. Наші стільниці постформінг виготовляються на основі вологостійкого ДСП, покритого декоративним HPL пластиком. Кожна стільниця має ХДФ вставку, яка зміцнює передній край стільниці. Дана інноваційна технологія підвищує якість профілю, а також стійкість стільниці до ударів. По всій довжині стільниці розміщена спеціальна силіконова смужка - крапле збірник, яка утворює бар’єр та захищає від води.

Стільниці Постформінг

Стільниці постформінг мають профіль L з радіусом заокруглення 3,3 мм та профіль L-L, що ідеально підходить для виготовлення барних стійок та кухонних островів.

Профілі стільниць Постформінг

Стільниці з ABS крайкою

Це сучасна версія стільниці Kronospan з прямим профілем та ABS крайкою 1.5 мм, що надає їй міцний, прямокутний зовнішній вигляд. Прості, чисті лінії роблять стільниці ідеальними для будь-якого сучасного або мінімалістичного дизайну кухні.

Стільниці з ABS крайкою

Кухонна стінова панель

Вдало підібраний асортимент скіналей створює завершений вигляд інтер’єру на кухнях, в офісах або комерційних приміщеннях. Скіналі Kronospan захищають стіну робочої поверхні та служать в якості додаткового декоративного елементу. Скіналі на основі ДСП необхідно встановлювати вертикально, щоб декор декоративної плівки HPL, нанесеної на ДСП, ідеально поєднувався з декором самої стільниці.

Кухонна стінова панель

Стільниці Slim Line

Стільниці Slim Line Kronospan – компакт плита товщиною 12 мм для горизонтального використання з монохромною основою, ідеально підходять для виготовлення меблів преміум-класу та дизайну інтер’єрів. Стільниці мають підвищену стійкість до стирання та вологи, прості у використанні та мають бездоганний зовнішній вигляд.

Стільниці Slim Line

Стільниці Slim Line не потребують додаткового крайкування чи фінішної обробки поверхні, тому ідеально підходять для виготовлення кухонь, офісних чи комерційних приміщень.

HPL/CPL

HPL плита Kronospan – ідеальний матеріал для поверхонь, які вимагають підвищеної міцності та стійкості до ударів. Це структурний ламінат високого тиску складається з кількох слоїв декоративного паперу, просочених смолою. Наші HPL плити підходять для покриття вертикальних поверхонь, таких як двері та стіни, а також для горизонтальних поверхонь:кухонні стільниці, комерційні стійки

HPL/CPL

HPL плиту можна склеювати з різними дерев’яними основами, що надає безліч варіантів для створення неповторних дизайн-проєктів та інтер’єрів. Декористика HPL вдало поєднується з нашими іншими продуктами (ЛДСП, МДФ, стільниці), створюючи додатковий асортимент продуктів.

Компакт плита

Компакт плита Kronospan – структурний ламінат HPL, який складається з кількох основних шарів, покритих декоративним папером, просоченим смолою. Довговічність, міцність та вологостійкість даного продукту роблять його ідеальними для використання у внутрішніх та комерційних приміщеннях, які не захищені від сильних ударів і вологості, а також для використання у промислових приміщеннях.

Компакт плита

Дверне полотно

Ламіновані плити HPL для виготовлення внутрішніх дверей з притаманними їм властивостями, є ідеальними для інтенсивного використання. Один стандартний формат відмінно підходить для дверей.

Дверне полотно

HPL Invisible Touch

HPL плити зі спеціальною плівкою та багатофункціональним покриттям проти відбитків пальців створює потужний візуальний ефект та викликає приємні тактильні почуття. Завдяки матовій текстурі та приємній на дотик поверхні даний продукт позиціонується, як матеріал преміум класу.

HPL Invisible Touch

ЛХДФ

Деревоволокниста плита високої щільності, покрита водоемульсійним та стійким до ультрафіолету покриттям, підходить для використання в якості основи для ящиків, міжкімнатних дверей, рекламних щитів тощо.

 

ЛХДФ легкий у застосуванні, має ударостійку поверхню, стійкий до механічного впливу та хімічних речовин.

Банер3 з плитами Кроношпан

Інші статті

Будь-який будинок починається з передпокою, це перше місце, яке бачать гості, тому воно має бути акуратним, комфортним. У передпокої люди знімають верхній одяг, роззуваються, тож для зберігання курток та взуття має відводитися спеціальне місце. З верхнім одягом все зрозуміло, найчастіше це вішалки або містка шафа, а ось для взуття потрібно передбачити спеціальні полички. Взуття, яке використовується, має бути завжди під рукою, але так само важливо, щоб воно не заважало, не захаращувало простір у коридорі. З цією метою використовуються підставки для взуття, які вирізняються компактністю, практичністю, вони також мають й інші переваги: істотно економлять місце; забезпечують комфортне зняття взуття; мають додаткові аксесуари; спрощують процес прибирання. Більшість полиць для взуття багатоярусні, завдяки чому ви зможете заощадити місце у коридорі. Взуттєві вироби можна впорядкувати та розмістити по поличках, що дасть змогу швидко та зручно дістати потрібну пару. Багато моделей передбачають наявність сидіння, що забезпечує додатковий комфорт у процесі зняття та надягання взуття, сидячи це робити значно простіше. Також вони можуть мати спеціальні пристосування для зберігання різних аксесуарів: сумок, парасольок, рукавичок, ключів. Коли все взуття перебуває на своєму місці, всі речі в порядку, прибирання займає істотно менше часу та сил, тому полиці під взуття – незамінний атрибут. Види полиць і підставок для взуття Сучасний ринок пропонує велику кількість різноманітних моделей, які можна підібрати під будь-який стиль, розмір передпокою. Перш ніж йти купувати стелаж для взуття, необхідно ознайомитися з основними його видами та характеристиками, щоб вибрати найбільш підходящий варіант. Висувні полиці для взуття Цей вид пристосувань для зберігання взуття вирізняється наявністю роликів, прикріплених до поличок, завдяки цьому вони висуваються. Такі підставки для взуття прості, зручні, вони безшумні й економлять місце завдяки висувній конструкції. Усе взуття видно, що позбавляє вас необхідності заглядати всередину шафи, коли ви поспішаєте і шукаєте туфлі, які найбільше підходять під ваш образ. Висувні полиці під взуття різноманітні у плані колірних рішень та стильових оформлень, їх можна легко підібрати під будь-який інтер'єр. Однак слід враховувати, що вони потребують правильного складання із застосуванням спеціальних інструментів, що може викликати складнощі. Відкидні полиці для взуття Ці полиці для взуття практичні й порадують людей, які не люблять нагинатися, дістаючи свої стильні чоботи або туфлі. Вони компактні, часто прикріплені до невеликої шафи закритого формату, тому взуттєві вироби будуть надійно захищені від бруду, пилу. Відкидні полиці дадуть змогу значно заощадити місце, тому вважаються чудовим рішенням для невеликих коридорів, передпокоїв. Завдяки широкому асортименту подібних меблів ви легко підберете модель під особисті вимоги. Полиці для взуття до шафи та передпокою Стаціонарні полички досить різноманітні, це простий, зручний елемент інтер'єру, який також виконує і декоративну функцію. Досить часто взуттєву полицю розміщують у шафі, це чудовий спосіб приховати свої речі від сторонніх очей та утримувати їх у порядку. Моделі цього типу мають ґратчасту конструкцію, вони довговічні й не потребують спеціального догляду або умов зберігання. Це найдешевший і найвигідніший варіант, який можна розмістити як на підлозі у передпокої, так і у шафі, універсальність цих полиць для взуття підкуповує. Нестандартні полиці та підставки, органайзери під взуття Цінителі ексклюзивних речей мріють про нестандартні, оригінальні аксесуари, тому сучасні виробники пропонують і такі вироби. Полички цього типу можуть бути підвісними, у вигляді дверцят або незвичайних кошиків, шухлядок, їх слід підбирати з урахуванням особливостей інтер'єрного стилю, щоб вони гармонійно з ним поєднувалися. До особливої категорії належать органайзери для взуття, у них зручно зберігати вироби. Найчастіше це ящики зі спеціальними відділеннями, вони можуть мати найрізноманітніші виконання, від простих до складних збірних конструкцій. До вибору полиць під взуття слід підходити відповідально, існують певні критерії, такі як міцність, вологостійкість, простота у догляді, дизайнерське виконання. Орієнтуючись на них, ви зможете зробити вибір на користь тієї моделі, про придбання якої ніколи не пошкодуєте. Також звертайте увагу на матеріал виготовлення: більш бюджетні, пластикові вироби менш надійні, ніж металеві та дерев'яні, але теж добре виконують свої функції.

07/10/2022

Карго, висувні карго для кухні, пляшечниця – все це назва одного і того ж вбудованого елемента кухонних меблів. Зовні він схожий на шафку, але від останньої відрізняється способом відкриття (висування) і функціональності (призначений для зберігання пляшок, банок, тарілок), при цьому створюючи зручний доступ до вмісту. Карго допомагає істотно заощадити кухонний простір завдяки раціональному використанню кожного сантиметра площі приміщення. Розміри та форми його варіюються залежно від шухляди, до якої він буде вбудовуватися, а також від того, що всередині буде зберігатися. Системи кухонних карго з'явилися практично одночасно з початком виробництва індивідуальних меблів для кухні. Проектуючи модель фасадів, дизайнери помічали, що між стіною і торцями шаф залишається деякий вільний простір, приблизно у 15-20 сантиметрів. Зашивши його фальшпанеллю, або ж зробивши шафи різної форми, проблема вирішиться. Але у такому разі доводиться жертвувати або естетикою меблів, або ж корисною площею. Але світлі голови осяяла ідея, що вразила двох зайців одночасно: встановити у вільний проміжок фасадну панель із прикріпленою до неї висувною металевою сіткою. Так і з'явився прототип сучасного карго для кухні. За типом вмісту виробники пропонують такі різновиди висувних кошиків: для соусів, олій та спецій; для безалкогольних та спиртних напоїв; для посуду та столових приборів (сушіння і зберігання); суміщені (багатоцільові) пляшкарні. Найбільш практичний матеріал для виробництва карго – метал. Він міцний та довговічний, здатний витримувати великі вагові навантаження. Зовнішня стінка, як правило, повністю відповідає оздобленню кухонного фасаду, гармонійно вписуючись до загального дизайну усіх меблів та приміщення загалом. Кількість рівнів карго Однорівневі висувні кошики ("молодші брати" карго) – використовуються однаково для вузьких та широких тумб. У модулі з єдиним рівнем зручно зберігати велику переносну кухонну техніку, приладдя для духових шаф, інвентар для гриля (дека, решітки тощо). Але вищеописані предмети можна розмістити тільки у широкому кошику. Якщо розміри фасаду не дають таких можливостей та обмежують вас 10-15 сантиметрами, використати їх також можна з користю: у невисокій нижній частині висувної секції компактно розмістяться побутова хімія та мийні засоби, а горизонтальні тримачі (замість другого рівня) ідеально підійдуть для розвішування на них рушників. дворівневі: по праву вважається класикою карго для кухні. Підходять як для початкової мети – зберігання пляшок, так і іншого кухонного начиння; трирівневі: простір полиці ділиться на 3 зони зберігання, але при цьому більшість тари доведеться тримати у вертикальному положенні. Якщо не брати до уваги цей факт, карго для кухні з трьома рівнями – оптимальне місце для розміщення великих тарілок, столових приладів, обробних дощок тощо; чотирирівневі, п'ятирівневі, шестирівневі (максі-карго) – більш "екзотичні" різновиди карго для кухні (так само їх називають висувні галереї). Менш поширені, але не позбавлені інтересу. Цікаве рішення – встановити багаторівневу сітку у вузькому та високому отворі. Вона стане чудовим місцем для розстановки всіляких приправ і спецій. Типи кріплення карго По відношенню до кухонного фасаду висувні кошики прийнято ділити на 2 групи: автономні (окремі модулі) вбудовані (прикріплюються до фасадів). Поширено 2 типи кріплення вбудованого карго: бічне та нижнє. Перший тип рекомендується використовувати у разі, якщо ширина кошика не перевищує 20 сантиметрів. Особливості бічного встановлення такі: визначається секція фасаду для розміщення карго (якщо місце не передбачено, можна створити його, розділивши одну з шафок перегородкою); для фіксації пляшкарні використовується бічна стінка. До неї прикріплюються напрямні. Другий тип, або нижнє кріплення – більш практичний та поширений варіант. Він виграє у ергономіці, але трохи програє у ціні кріпленню бічному. Пояснюється це особливістю використовуваної фурнітури – візком з роликовими напрямними, на яких і кріпиться саме карго. Встановлюють його, як правило, у вільний простір між шафками, закріплюючи фасадну частину не до торця, а до дна шухляди. Тип висування та наявність доводчика Саме час поговорити про висувну систему кріплень карго. Сучасний ринок меблевої фурнітури готовий запропонувати два різновиди – телескопічні та напрямні прихованого монтажу. Останні при цьому – запорука більш плавного ходу кошика та повного його висування з шафи, завдяки чому користувачі отримують повний доступ до його вмісту. Але варто пам'ятати, що втрачається кілька сантиметрів у нижній частині шухляди, оскільки саме тут монтується фурнітура. Механізм висування може бути і частковим, але найчастіше це істотно знижує функціональність та ергономічність карго. З нашого досвіду можемо сміливо заявити, що економія на фурнітурі – не найкращий підхід до створення практичних кухонних меблів. Наближаючись до корпусу, швидкість руху пляшкарні сповільниться, досягнувши свого мінімуму під час проходження останніх сантиметрів по напрямних. Це вбереже предмети у кошику від пошкоджень, падінь та биття. Основні бренди карго на ринку України Інтернет-магазин меблів і меблевої фурнітури ДЕКС лідирує на українському ринку за рівнем продажів карго для кухні. Це досягнення – результат співпраці з визнаними вендорами (компаніями-постачальниками) галузі: DC; Inoxa; Muller; Rejs; Starax; Vibo; Viole; Дизайн та ін. Ми гарантуємо якість кожної представленої у нашому каталозі товарної позиції. Навіть найвимогливіший покупець знайде у нас карго для кухні, здатне задовольнити як практичні, так і естетичні потреби. Широка гама розмірів, матеріалів, кольорів, способів кріплення та висування, виробників – як європейських, азіатських, так і вітчизняних... Створювати з нами меблі – не лише легко і швидко, а й приємно. Безпечні покупки – те, що ми даємо кожному клієнтові. Товар у обов'язковому порядку страхується у момент передачі компанії-перевізнику, а перед цим дбайливо упаковується для виключення пошкоджень під час перевезення. Ви можете бути впевнені у тому, що ваше замовлення буде доставлено до будь-якого куточку країни не тільки швидко, але й цілим та неушкодженим. Далі ми познайомимо вас із найпопулярнішими вендорами, карго від яких користуються найбільшою популярністю серед покупців. Карго DC Карго від китайського бренду DC наочно демонструють те, що товари з Піднебесної можуть бути не просто недорогими, а й якісними. Недорогі карго DC – кухонна фурнітура, яка зробить меблі зручними, практичними та стильними. Для цього у відділі розробок та секторі аналітичних досліджень бренду постійно вивчають потреби та уподобання клієнтів і створюють вироби, які припадуть до смаку абсолютній більшості користувачів. Якщо ви обмежені у бюджеті, але при цьому бажаєте перетворити кухню насправді на тепле, затишне й ергономічне місце – розгляньте недорогі карго від DC. Вони заощадять ваші кошти та допоможуть раціонально використовувати кожен квадратний сантиметр приміщення. Карго Starax Фурнітура від Starax, зокрема й карго – вибір поціновувачів комфорту та якості. У кожному товарі від турецького бренду гармонійно переплітається використання найкращих із доступних матеріалів із бездоганною якістю їхньої обробки. Навіть найвибагливіший та прискіпливий до дрібниць клієнт знайде потрібний виріб, – так заявляють інженери та дизайнери цього молодого, але перспективного бренду. Тому продукції від Starax віддають перевагу більш, ніж у сорока країнах по всьому світу. Якщо кухонне приміщення просторе – зверніть увагу на висувні галереї від Starax. Місткий внутрішній простір (від 5 до 7 рівнів) допоможе зручно розмістити предмети – від посуду до баночок зі спеціями та пляшок із вином і олією. З такими галереями (як поворотними, так і неповоротними), ви завжди матимете доступ до їхнього вмісту: це заслуга напрямних прихованого монтажу з повним висуванням. Максі-карго Starax також припаде до душі поціновувачам габаритних і масивних меблів. Це просторі кошики, одно- або дворівневі, ідеальні для зберігання великого посуду, переносної кухонної техніки та інших предметів зі значними розмірами. Карго VIBO Італійським карго VIBO віддають перевагу справжні поціновувачі. Так, ця фурнітура не може похвалитися доступною ціною. Але вона більш ніж виправдовує свою дорожнечу: добірна сталь, інноваційні методи її обробки та найсуворіший контроль якості. Кожне, без винятку, карго VIBO покривається у п'ять шарів: хром; глянцевий нікель; напівглянцевий нікель; окислена мідь; матове нікелеве напилення. Багатошаровість, а з нею і товщина гальванічного покриття не менше, ніж 35-40 мікрон, гарантує феноменальну стійкість карго VIBO до корозії. Карго Дизайн – прорив українського виробника Вітчизняний бренд Дизайн – чудовий компроміс доступної ціни та пристойної якості. Прості рішення – не ознака браку фантазії, а навпаки – успіху на ринку. У карго від Дизайн немає нічого зайвого: сітки продумані так, щоб простір шафи використовувався зі стовідсотковою користю. Якщо ви вирішили підтримати українську промисловість – немає рішення кращого, ніж купити карго від Дизайн. Молодий та перспективний бренд стрімко набирає обертів продажів на внутрішньому та зовнішньому ринках. Скрупульозний підхід до виробничого процесу, талановиті дизайнери з продуманою маркетинговою кампанією – те, що виводить фурнітуру від Дизайн на європейський рівень. Як післямова Ми щиро віримо в те, що сучасна кухня – не тільки естетично приваблива, а й зручна у експлуатації, ергономічна та функціональна. Прочитавши наш скромний огляд, ви переконаєтеся у цьому й самі. Наша місія – дати вам тільки найкращу фурнітуру для втілення цієї мети у життя, зокрема – висувні кошики та карго. Не знаєте, що краще вибрати? Маєте запитання стосовно того чи іншого виробу? Вам складно визначитися з таблицями розмірів, або ви не маєте сумнівів, який модуль – карго чи галерею – краще розмістити на вашій кухні? Сміливо звертайтеся по допомогу до наших онлайн-консультантів! Вони оперативно допоможуть розв'язати вашу проблему, давши вичерпні відповіді на всі цікаві для вас теми. Ми працюємо для вас!

29/09/2022

Шафа має бути місткою та практичною, тому до її наповнення полицями та кошиками потрібно підходити відповідально. Чудовим варіантом для більшості шаф-купе є висувні корзини, вони зручні у експлуатації, важливо лише правильно вибрати їхній робочий механізм. Виробники пропонують різні типи систем, які відрізняються надійністю та довговічністю: Переваги та недоліки корзин для шафи Використання корзин для шаф має незаперечні переваги: підвищує місткість; забезпечує оптимальні умови зберігання; зручність експлуатації. Корзини для шафи мають високі борти і висувну конструкцію, що дає змогу раціонально використовувати простір, підтримувати порядок у такому разі значно простіше. Цей спосіб зберігання речей сприяє забезпеченню оптимального мікроклімату, шафа добре вентилюється, завдяки чому одяг не сиріє. Корзинами зручно користуватися, вони надають можливість систематизувати вміст шафи і легко наводити в ній порядок. Подібна конструкція також має і свої недоліки, до них можна віднести непросту установку та високу вартість комплектуючих. Напрямні, які необхідні для правильної роботи корзин для білизни у шафу, вимагають точного вимірювання та професійного встановлення кріпильних елементів. Також слід враховувати, що корзини для одягу до шафи мають обмеження за навантаженням, зазвичай вони розраховані на 15 кг. За постійних перевантажень конструкція може деформуватися і виходити з ладу. Корзини – не найкращий варіант для нестандартних шаф, адже вони виготовляються під стандартні розміри. Ці комплектуючі значно дорожчі порівняно з полицями з ДСП, тому вони практично не використовуються у бюджетних меблях. Види та призначення корзин для шаф-купе Залежно від призначення та типу виготовлення ці комплектуючі поділяють на: сітчасті корзини для постільної білизни; для одягу та інших речей; полиці-взуттєвниці; кухонні; білизняні; сірого кольору. Перший тип досить глибокий та місткий, він виготовляється з металу і забарвлюється у білий колір, щоб захистити матеріал від корозійних процесів. Кошики для одягу до шафи мають меншу висоту бортів, у межах 10-20 см і вирізняються універсальністю, у них можна зберігати різні речі. Полиці-взуттєвниці мають похилу форму, щоб зручно було діставати взуття, вони можуть бути як висувними, так і зафіксованими. У кухонних корзинах зберігається посуд та різне приладдя, тому вони покриті хромом. Механізми висування різноманітні: від стандартних до тих, які можуть використовуватися у кутових шафах, деякі навіть кріпляться до дверцят. У білизняні корзини складають брудні речі до прання, для зручності вони можуть мати кілька відділень для сортування виробів різного кольору. Найчастіше кріпильна система білизняних корзин у шафу передбачає наявність 2-3-х напрямних, встановлених на одній з бічних стінок відсіку. Це досить містка конструкція, здатна витримувати великі навантаження, тому потребує надійного кріплення. Для неї необхідно заздалегідь передбачити нішу, яка підходить за розмірами. Сірі кошики для шафи – це більше як термін, ніж позначення кольору. На відміну від стандартних білих, вони мають сталевий відтінок через гальванічне покриття, що забезпечує міцність та високу зносостійкість. Ці пристосування дорожчі, але більш довговічні та практичні. Сучасні корзини для шаф також відрізняються способами кріплення, тому кожен зможе підібрати варіант під особисті вимоги.

01/10/2022

Домашні меблі мають бути надійними та довговічними, тому так важлива якість усіх їхніх деталей. Одними з основних робочих елементів є меблеві напрямні, що забезпечують плавне та безшумне висування шухляд. Сучасні моделі вирізняються простотою і легкістю у експлуатації, тепер не потрібно додаткових зусиль для того, щоб дістати необхідні речі з тумби. Існує чимало різновидів напрямних, кожні з них мають свої особливості конструкції та роботи. Найпоширенішими напрямними є такі: роликові; кулькові; прихованого монтажу; метабокси; тандембокси. Кожен із цих механізмів виконує одне завдання, але має певні відмінності, які слід враховувати під час вибору цих комплектуючих. Роликові напрямні Цей тип висувної системи є найпростішим у плані конструкції та монтажу. Найчастіше роликові напрямні покриті епоксидною емаллю, яка вирізняється підвищеною міцністю. Вони можуть бути різних колірних рішень, що дає змогу підібрати деталь під особливості меблів. Цей варіант вигідний тим, що на сучасному ринку він представлений у широкому асортименті, ви зможете придбати напрямні для шухляд, глибина яких 250-800 мм. Роликові напрямні можуть витримувати навантаження до 25 кг, цього цілком достатньо для домашнього використання. Завдяки порівняно невисокій ціні вони користуються великим попитом, за умови правильного встановлення цей механізм працюватиме безвідмовно протягом багатьох років. Монтаж здійснюється по обидва боки отвору, передбаченого для встановлення шухляди, він не вимагає дотримання точних параметрів, тому з ним впорається навіть людина без досвіду. Роликові напрямні не потребують спеціального догляду та змащування, вони забезпечують плавний хід і підходять під різні типи меблевих виробів. Єдиний нюанс, з яким ви можете зіткнутися, – незначний шум під час висування шухляди, але це не настільки істотний мінус. Кулькові напрямні Цей механізм ще називається телескопічним, він може витримувати велике навантаження і коштує трохи дорожче за попередній. Кулькові напрямні забезпечують м'який хід і можуть бути з доводчиками та без них. Вони мають дві частини, першу прикріплюють до шухляди, другу – на бічну стінку. Такі напрямні є різні за висотою, ступенем висування, найбільш затребуваними є моделі висотою 45 мм, вони розраховані на навантаження до 36 кг. Кулькові напрямні з доводчиком дорожчі, але зручніші у експлуатації, вони також обладнані демпфером, який виступає у ролі амортизатора. Така конструкція забезпечує плавну, безшумну роботу механізму. Основне завдання доводчика – підхопити шухляду у крайньому положенні і плавно її дозакрити. Це надійна, довговічна система, що забезпечує простоту експлуатації. Напрямні прихованого монтажу Системи прихованого монтажу встановлюються під дном шухляди, завдяки чому вони не впадають в око і не псують зовнішній вигляд меблів. Створюється відчуття, що шухляда парить у повітрі, цей тип фурнітури практично безшумний і дуже плавний, він гарантує м'яке закривання. Такі системи дають змогу раціонально використовувати простір шухляди, вони практично не займають місця  не потребують складного встановлення і точних прорахунків. Раніше напрямні прихованого монтажу встановлювали тільки на меблі, зроблені з масиву дерева, але зараз їх широко використовують і для виробів з МДФ та ДСП. Це чудовий вибір для тих, хто цінує естетичність, практичність та зручність. Метабокси Ця система висунення заснована на роликових напрямних, її деталі виготовлені з високоміцної сталі, покритої емаллю. Метабокси витримують навантаження в межах 10-20 кг і забезпечують висування шухляди на три чверті її довжини. Деякі виробники оснащують свої системи доводчиками для комфортної та тривалої експлуатації. Метабокс збільшує місткість шухляди та підвищує її міцність, він досить простий в установці. Тут немає необхідності окремо робити боковини, щоб прикріпити до них напрямні. Ця система передбачає зручне регулювання кріплення фасаду, завдяки чому його можна виставити точно по корпусу меблевого виробу. Напрямні тут прикріплені до верхньої частини, тому під час висування шухляда не хитається з боку в бік, вона добре зафіксована. Тандембокси Меблеві напрямні цього типу вважаються найдорожчими на ринку, вони застосовані до шухляд, борти яких виготовлені з тонкостінної сталі. У комплекті з направляючими поставляються кріплення до фасаду і до задньої стінки. Тандембокси забезпечують плавне закривання та безшумну роботу. За необхідності такі напрямні можуть оснащуватися спеціальною системою відкривання, яка реагує на натискання рукою на фасад. Це позбавить від необхідності встановлювати на поверхні меблів ручку, що псує їхній акуратний зовнішній вигляд. Тандембокси досить різноманітні за висотою, тому їх легко можна підібрати під будь-які параметри. Найпоширенішими є тандембокси торгової марки Blum, вони вирізняються надійністю, функціональністю та практичністю. Це своєрідні системи прихованого монтажу, здатні витримувати великі навантаження протягом тривалого часу. Напрямні для розсувних столів Це окрема категорія напрямних, до якої висуваються не менш високі вимоги. Столи з розсувною системою є чудовим рішенням для невеликих квартир та будинків, вони дають змогу заощадити місце, і за потреби їх можна розкласти, збільшивши робочу поверхню. Залежно від типу столу тут можуть використовуватися різні напрямні: підйомні, розсувні, трансформувальні. Підйомний механізм призначений для столів-трансформерів, а розсувний збільшує довжину стільниці. Існують спеціальні системи трансформації, розроблені під стіл-книжку. Напрямні для розсувних столів можуть бути синхронного й асинхронного типу, ваш вибір залежатиме від особливостей меблів та особистих уподобань.  

02/10/2022

"Істина криється у дрібницях" – так колись сказав класик. Краса інтер'єру будь-якого приміщення також криється у дрібницях – у фурнітурі, декоративних елементах, меблевих аксесуарах. Сьогодні так скаже будь-хто, хто хоч скільки-небудь турбується про власний затишок та комфорт. Історія Beslag design Шведська компанія Beslag design прийшла на ринок меблевої фурнітури у 1972 році з благородною місією: продемонструвати, як нечисленні, але вдало підібрані деталі інтер'єру можуть зробити комфортним та затишним будь-яке приміщення. У продукції від Beslag design можна відчути ідеальний баланс функціональності та краси, коли кожен елемент приваблює не тільки якістю та зручністю, а й чудовим дизайном. До того ж компанія величезну увагу приділяє екологічності власної продукції та ретельно відбирає постачальників найкращих натуральних матеріалів для створення своїх маленьких шедеврів. Прихильник популярної концепції Lagom – компанія Beslag design насамперед пропагує раціональність та стриманість, у кожному її елементі відчувається знаменитий "скандинавський стиль": у формі – як правило, мінімалістичній, кольорі – максимально природному й приглушеному, розмірі – ручка легко та природно ляже Вам у руку, гачок невимушено знайде своє місце на будь-якій поверхні. Продукція Beslag design І саме тому, що скандинавська фурнітура сьогодні стрімко посідає ключові позиції на європейських меблевих ринках, ТМ ДЕКС одна з перших в Україні включила до свого асортименту дверні та меблеві ручки, а також гачки скандинавських виробників. Отже, Вашій увазі представляються такі види меблевих ручок: ручка-кнопка – свою назву отримала за, як правило, невеликий розмір (подібність до канцелярської кнопки). Ці ручки кріпляться до поверхні одним гвинтом і належать до невибагливих та довговічних; ручка-ключ – створена у формі ключа та вирізняється зручним захватом. Вона виготовлена з міцного і надійного металу, який проходить спеціальну обробку; ручка-скоба – одна з найпопулярніших моделей ручок, яка вирізняється зручністю та невибагливістю. Такі ручки абсолютно універсальні й пасують практично до будь-якого інтер'єру; ручка-профіль – зазвичай являє собою металевий профіль, який повністю кріпиться до фасаду і стає єдиним цілим із поверхнею, що має дуже стильний вигляд у сучасному інтер'єрі. Дверна ручка – це "обличчя" дверей, не тільки практичний, а й вишуканий елемент, що надає поверхні логічної завершеності. Вибір такої ручки винятково важливий та залежить від багатьох чинників: функціональності, матеріалу виготовлення, розмірів і типу дверей. Правильно вибравши дверну ручку, Ви забезпечуєте стиль та красу входу до будь-якого приміщення. Гачок – важливий елемент ванної кімнати, кухні, передпокою або офісу, який може стати зручним і красивим акцентом у інтер'єрі. Компанією Beslag design представлений широкий асортимент гачків у скандинавському стилі, тобто лаконічних та стриманих маленьких деталей, які, безумовно, прикрасять Ваш побут. На сайті ТМ ДЕКС у кожного виду товару є відповідний опис, технічні характеристики та фото. Вивчивши продукцію компанії Beslag design на сайті, Ви можете легко сформувати замовлення. За необхідності наші менеджери проконсультують Вас з будь-якого питання, що цікавить.

29/09/2022

Створення красивого та зручного інтер'єру кухні – мрія кожної господині. Адже саме на кухні у більшості з нас формується відчуття дому завдяки запахам, кольоровій гамі, смаковим спогадам... Велике значення у формуванні затишної та комфортної атмосфери має правильне планування кухні, розумне розміщення меблів та побутової техніки. І для того, щоб процес приготування їжі став приємним і менш трудомістким, слід оптимально організувати простір кухні. План розміщення меблів на кухні На практиці є базові типи планування кухні, на основі яких дизайнери розробляють індивідуальні проєкти. Найприйнятніший варіант насамперед вибирають залежно від параметрів приміщення. Надалі від грамотного розміщення меблів на кухні залежать комфортні умови перебування на ній усіх членів сім'ї. Існує кілька факторів, які впливають на рішення про правильну організацію кухні: склад та чисельність сім'ї; час, який члени сім'ї проводитимуть на кухні; чи подобається членам сім'ї проводити час на кухні; де розташувати обідню зону; необхідно враховувати фізіологічні особливості членів сім'ї, зокрема, зріст. Окремим фактором потрібно виділити правильне планування розмірів кухонних зон: зберігання (холодильник та різноманітні шафки), роботи з продуктами (стільниця), приготування їжі (плита, духова шафа, мікрохвильова піч, шафи для посуду), чистоти (кухонна мийка, посудомийна машина, відро для сміття, шафка для зберігання мийних засобів), обідньої зони. Маленька кухня Найчастіше таке приміщення не має у своєму розпорядженні значного простору для фантазії. У маленькій кухні досить складно розмістити всі предмети інтер'єру гармонійно. Щоб визначитися, як саме тут розставити меблі, потрібно кухню ретельно виміряти, оскільки сьогодні можна кожному зайвому сантиметру знайти вдале застосування. Лише після цього слід приступати до створення проєкту. Дизайнери облаштовують маленькі приміщення, використовуючи сучасні рішення щодо вбудованої техніки та, наприклад, складних меблів. Кухня - вітальня Сьогодні кухня - вітальня – це виграшний варіант для багатьох. Але це доречно для сімей, у яких не заведено активно готувати, для одинаків або сімейних пар без дітей. Можливий варіант ліквідації стіни між маленькою кухнею та кімнатою, що однозначно збільшить приміщення. При цьому важливо пам'ятати про грамотне зонування приміщення. Дизайнери можуть працювати з відтінками стін, стелі та підлоги для візуального поділу приміщення на зони, а також використовувати різноманітні спеціальні конструкції. З огляду на те, що обраний тип кухні насамперед залежатиме від її розміру, кожен процес планування має свої відмінні риси. Головне, що за наявності бажання та віри в успіх можна облаштувати приміщення будь-якого розміру. Місце для всіх членів сім'ї Якщо у Вас велика сім'я і кожному її члену необхідно виділити постійне місце на кухні, потрібно знати, яка кількість людей буде щодня перебувати у цьому приміщенні, обов'язково врахувати режим харчування кожного, інші особливості та звички мешканців будинку. Якщо сім'я звикла збиратися за столом разом, безумовно на перший план виходить планування обідньої зони, розрахунок кількості посадкових місць. З іншого боку, не слід витрачати площу під великий обідній стіл, якщо Ви здебільшого віддаєте перевагу харчуванню у різний час з іншими членами сім'ї або, наприклад, у кафе. Місце для зберігання дрібниць Функціональні аксесуари – це свого роду обличчя кухні. Дорогі серцю кожної господині посуд, серветки та фартух мають бути завжди поруч. Тому для їхнього раціонального розміщення потрібні відповідні полички та шафки. Також слід подумати про популярні кутові рішення. Ергономічність Головним у плануванні кухні є створення її ергономічного простору. Безумовно складне завдання – розміщення у маленькому приміщенні різноманітних конструкцій і техніки. Професійний проєкт кухні з оптимальним розміщенням меблів дасть змогу нівелювати цю проблему. Розміщення зон, у яких працюватиме господиня, має бути продуманим та відповідати правилам ергономіки. Саме це дасть змогу створити комфортні умови перебування на кухні. Існує низка основних правил, які необхідно враховувати під час створення проєкту. Правильне рішення – робочий трикутник Основні елементи робочого трикутника: холодильник; мийка; плита. У центрі трикутника розміщується мийка, з боків – холодильник та плита. У будь-якому приміщенні така розстановка буде зручною. Суть цього прийому полягає у тому, що кухонні зони перебуватимуть на досить близькій і водночас комфортній відстані, за якої можна легко й ефективно використовувати кухонні меблі та обладнання. Схему "робочого трикутника" слід сприймати як правило, а не як закон. Насамперед потрібно орієнтуватися на свій стиль життя – саме це допоможе Вам створити по-справжньому функціональний кухонний гарнітур. Типи планування Сьогодні багатьох вражають сміливі креативні рішення дизайнерів, але потрібно враховувати, що існує сім основних видів розміщення меблів та інших предметів побуту на кухні, які необхідно враховувати під час планування. Тоді проблеми з облаштуванням кухні просто не виникнуть. Лінійне планування Це прекрасне рішення для невеликого приміщення. Наприклад, для сім'ї з двох осіб, коли можна собі дозволити відвести половину площі кухні під робочу зону. Ліворуч доречно буде розмістити мийку і холодильник, праворуч – плиту, а навпроти може поміститися обідній стіл. Також якусь частину предметів можна буде розмістити біля вікна. Дворядне планування Це оптимальний вид планування для великої кухні, оскільки меблевий гарнітур розташовуватиметься біля двох паралельних стін, між якими потрібно помістити обідній стіл. При цьому мийка, плита та кухонна техніка знайдуть своє місце з одного боку, шафи і холодильник – з іншого. Позитивною рисою такого планування може стати велика місткість, проте з іншого боку може не вистачити місця для обідньої зони. Г-подібне (кутове) планування На кухні з таким розміщенням меблів може бути створений чудовий "трикутник". Цей вид планування зручний і для маленької, і для великої кухні. При ньому всі конструкції розміщені компактно, що дуже зручно для господині, стіл займає вільний простір. А також таке планування може забезпечити на кухні додаткову робочу поверхню. Якщо кухня має значні розміри, то поміститься досить великий стіл, за яким зможуть вільно сісти всі члени сім'ї. П-подібне планування Це найкращий варіант для просторої кухні. Предмети інтер'єру розміщуються вздовж трьох стін, що дає можливість зручно користуватися всіма зонами кухні. Перед вікном у цьому варіанті планування краще встановити мийку, оскільки використання природного освітлення є частиною правильної ергономіки, а найбільшу частину часу на кухні ми проводимо саме біля мийки. Для маленької кухні цей варіант не варто застосовувати. Та й таку кількість шафок господиня часто не використовує, якщо у квартирі проживає 2-3 людини. А ось для великої родини П-подібне планування буде чудовим рішенням. G-подібне планування Цей вид планування ідеально підійде любителям вечірок, а також для тих, хто хоче правильно організувати простір великої кухні. В інтер'єрі присутня барна стійка, що відрізняє таке планування від П-подібного. Якщо Ви будете часто проводити вечірки та запрошувати гостей, Вам безумовно підійде такий пристрій кухні. "Острів" За такого планування на великій кухні відкривається безліч можливостей. Однак слід зауважити, що для ергономічного розміщення меблів на кухні типу "острів" потрібен простір для здійснення планів: площа приміщення має становити щонайменше 18 кв.м. На "острів" можуть бути винесені і плита, і мийка, і барна стійка. Саме таке планування кухонного простору дає змогу зробити ідеальним кухонний трикутник. Решта меблів може розміщуватися П-подібним або Г-подібним способом. "Півострів" Такий вид планування подібний до Г-подібного, тільки при ньому по центру розташовується робоча зона. Це планування підходить скоріше великій кухні. На відміну від кухні з "островом", тут потрібно буде менше місця, і "півострів" можна організувати у невеликій квартирі, де кухня з'єднана з вітальнею, а також у квартирі-студії. Побутова техніка на кухні правильне планування Велике значення у ергономічному облаштуванні кухні має грамотне розміщення побутової техніки та мийки. Зазвичай роботи на кухні відбуваються стоячи, найбільше навантаження людина відчуває, пересуваючись і нахиляючись – це негативно позначається на стані хребта, а також м'язів шиї та спини. Тому слід ретельно продумати, де саме розташувати предмети техніки, які будуть використовуватися найчастіше. Розміщення техніки також залежить від розмірів приміщення. Наприклад, для маленької кухні слід застосувати відповідне дизайнерське рішення для невеликих приміщень, коли вбудована техніка не займає багато площі, але при цьому нею зручно можна користуватися. Велика кухня не викликає проблем із розміщенням побутової техніки. Не варто встановлювати техніку вище висувних шухляд і тумбочок. Слід зробити заміри, які знадобляться під час розробки дизайн-проєкту, попередньо придбавши весь необхідний перелік кухонного приладдя. Основні правила розміщення Холодильник розміщують у кутку кухні так, щоб двері легко відкривалися. Заборонено встановлювати холодильник поруч із нагрівальними приладами та мийкою. Мийка (посудомийна машина): раковину не рекомендується розміщувати біля плити. Оптимально вона повинна знаходитися між холодильником і плитою. Важливо, щоб мийка була глибокою, а змішувач високим, для того, щоб можна було розмістити габаритний посуд. Посудомийну машину краще встановити поруч із раковиною. Якщо у Вас мийка з робочим "крилом", то зручно встановити машину під це "крило". Плиту слід розміщувати далеко від мийки, холодильника (мінімум 60-90 см), а також вікна (мінімальна відстань – від 50 сантиметрів). Адже якщо вікно відкрите, то вітер може погасити полум'я. Відстань від стіни до плити має бути 5-7 см. Витяжка: що вище буде розміщена витяжка, то потужнішою вона має бути. Духову шафу слід встановити вище стільниці для зручності використання та безпеки, зокрема, дітей. Мікрохвильова піч розміщується у останню чергу, на місці, яке залишилося вільним. Її можна встановити на окремій полиці або на робочій поверхні, якщо для цього є місце. Отже, для того, щоб процес планування сучасної кухні був бездоганним, необхідно враховувати чималу кількість законів і правил – тільки тоді улюблене місце кожної родини стане втіленням її мрії. ТМ ДЕКС може з радістю допомогти Вам, починаючи з будь-якого етапу робіт. Для цього у нас є все необхідне, а головне – висококваліфіковані фахівці, які забезпечать ергономічність, комфорт та стиль Вашої кухні.

29/09/2022

Шафа-купе вже багато років є незамінним помічником у побуті, важливим елементом інтер'єру будь-якого приміщення. Кажуть, що ідея створення такої шафи належить Наполеону Бонапарту, за часів якого предмети одягу ховалися за розсувними ширмами. Найімовірніше, це легенда, але ідея оптимізації використання простору приміщення за рахунок переходу від розпашних дверей до розсувних була успішно втілена у життя досить давно. І зараз рідко знайдеться офісне або житлове приміщення без такого предмета меблів. Завдяки бурхливому розвитку меблевого виробництва і досить жорсткій конкуренції на меблевому ринку сьогодні споживачеві представлений на вибір широкий асортимент шаф-купе, які різняться між собою багатьма параметрами: типом, розміром, механізмом відчинення дверей, наповненням та дизайном. Для того, щоб зупинити свій вибір на ергономічному й естетичному варіанті шафи-купе, ми хочемо запропонувати низку рекомендацій, які, безумовно, Вам допоможуть. Місце і форма шафи-купе Насамперед потрібно вибрати місце, де стоятиме шафа-купе і продумати її форму. Це досить складне завдання, з вирішенням якого Вам можуть допомогти фахівці. Існує два види форм шафи: корпусна та вбудована. Вбудована шафа використовує весь об'єм приміщення, її межами є стіни, підлога і стеля. Тут дуже важливо зробити правильні виміри і звернути увагу, наскільки рівні підлога і стіни. Правильно буде виміряти висоту і ширину у декількох місцях. Безумовно, така шафа більш містка, ніж корпусна, тут присутня значна економія матеріалів. І якщо у приміщенні існує відповідна ніша або Ви в принципі не плануєте змінювати інтер'єр, то такий вид шафи-купе стане оптимальним варіантом. Корпусна шафа відокремлена, вона має корпус із верхом, низом та боковинами, її можна перемістити до будь-якого місця приміщення, але на її виготовлення знадобиться набагато більше матеріалів, ніж на вбудовану. Корпусні шафи, своєю чергою, поділяються на прямі, кутові та радіусні. Сьогодні виробники виготовляють прямі шафи різних розмірів. Так, діапазон ширини шафи-купе може бути від 800 мм до 5000 мм, стандартна глибина – 450 і 600 мм, змінювати її можна у межах 300-800 мм. Важливо зазначити, що за глибини менше 550 мм у платяне відділення слід встановити мікроліфт, за глибини понад 550 мм –  штангу. За стандартної висоти стелі 2,5 м більшості сучасних квартир висота шаф-купе становить здебільшого 2100, 2200 і 2400 мм, найнижча шафа може бути 1900 мм. З розвитком індивідуального будівництва популярними стали житлові приміщення, де має бути багато повітря, тобто високі стелі. І якщо найвища фабрична шафа ще донедавна була заввишки 2800 мм, то зараз можливі й інші, вищі варіанти. Кутові шафи бувають двох видів: приставні та у формі трапеції. Виконання кутових трапецієподібних шаф може бути від 1100х1100 мм до 1500х1500 мм. Мінімальний розмір кутової приставної шафи становить 1100х1600 мм, найбільший – 1300х3600 мм. Радіусні шафи можна виконати з вигнутими або  увігнутими фасадами.  Великою популярністю користуються шафи-купе, у яких передбачено нішу для телевізора. Такий варіант забезпечує ергономічну організацію простору приміщення. Потрібно прийняти також рішення, на чому стоятиме Ваша шафа. Можна встановити її на цоколь, але це у тому разі, якщо у Вас дійсно рівна підлога. Краще вибрати варіант, коли шафа стоятиме на регулювальних ніжках, щоб уникнути перекосів. Доречним може стати наявність карниза з підсвічуванням. І ще кілька рекомендацій щодо форми шафи-купе: якщо у Вас досить високі стелі, то слід подумати про антресолі. Таким чином можна розв'язати дві проблеми: організувати місце для речей, які вкрай рідко використовуються, але при цьому присутні у кожному домогосподарстві; уникнути дуже високих дверей шафи, які є набагато менш практичними; потрібно прийняти рішення про кількість дверей шафи. Головне, щоб вона збігалася з кількістю внутрішніх відділень; наявність внутрішнього підсвічування забезпечить комфортне використання всіх наповнювачів шафи, особливо, якщо вона досить об'ємна. І ще: кількість речей будь-якої спільноти людей у квартирі чи офісі неодмінно зростає. Тому є сенс замовити шафу-купе "на виріст", тобто такою, щоб із часом до неї можна було додавати різноманітні аксесуари для зберігання. Розсувна система шафи-купе Розсувна система шафи-купе є найдорожчою складовою у загальній сумі витрат на її виробництво. Тут також потрібно дуже виважено підійти до ухвалення рішення та зробити свій вибір на користь якості тому, що якісні комплектуючі цієї системи забезпечать довговічність та зручність використання всієї конструкції. Розсувні системи бувають роликовими і підвісними. У роликових основне навантаження припадає на нижній профіль, а у підвісних – на верхній. Також у підвісних системах внизу є фіксувальний елемент (скоба-зачіп), яка надає правильну траєкторію руху дверей. Дуже зручно, коли рама дверей рухається монорейкою – така система обійдеться дорожче, але вона набагато практичніша, оскільки до пазів системи не зможе потрапити сторонній предмет, який стане на заваді руху дверей. Матеріали, з яких будуть виконані комплектуючі розсувної системи, мають велике значення для її безпроблемної тривалої експлуатації. Так, профілі можуть бути виконані з нержавіючої сталі, легшого і практичнішого алюмінію і відносно недорогого пластику. Радимо при виборі комплектуючих постаратися уникнути підробок та довірити таку важливу справу перевіреним виробникам. Стиль і дизайн шафи-купе Від кількості видів, стилів, відтінків, матеріалу виготовлення і способу виконання шаф-купе сьогодні у непосвяченого може запаморочитись у голові. Але треба взяти себе в руки та виважено підійти до важливого вибору або знову звернутися до професіоналів. Отже, колір. Будь-який виробник може запропонувати Вам широку кольорову гаму відтінків ДСП. Найпоширенішими сьогодні вважаються Дуб сонома, Дуб молочний, Венге темний та світлий, Горіх французький, а найпопулярніші відтінки профілів – це Золото, Срібло, Бронза і Венге глянцевий. Головною складовою дизайну шафи-купе є її фасад – "обличчя" шафи. Виконати його можна з ЛДСП, МДФ, зробити скляним, дзеркальним, пластиковим, з ротанга, бамбука, натурального дерева, оздобити від кольорової плівки до вітража і фрески, врешті-решт зробити фасад комбінованим. Усе залежить від Ваших уподобань і можливостей. Проте слід дотримуватися певних правил, щоб створити стильний продукт. Надзвичайно зручний дзеркальний фасад, якщо Ваша шафа-купе стоятиме у передпокої. Ви отримаєте зорове розширення простору та велике дзеркало, що зробить непотрібним купівлю трюмо. При цьому зайвим буде повністю дзеркальний фасад шафи у спальні – багатьох це дратує. У крайньому разі на дзеркало можна нанести піскоструминний малюнок або зробити тон дзеркала бронзовим. Ваше зображення від цього не постраждає, а затишку у спальні додасться. Фасад можна зробити кольоровим, використавши лакобель або різноманітні варіанти відтінків МДФ. Чудовим рішенням може стати комбінований фасад із поділом на 2-3 частини у різних варіантах: ДСП + ДСП, ДСП + дзеркало, дзеркало + лакобель тощо. Якщо говорити про стиль, то головне – його не порушити. Ваша шафа-купе має ідеально вписатися до загальної картини приміщення, при цьому вона може стати центром усієї композиції. І помилково думати, що, якщо дизайн Вашої спальні виконаний у стилі класицизм або ампір, то сучасна шафа-купе буде у ній зайвою. Її завжди можна виконати у будь-якому заданому стилі. Внутрішнє наповнення шафи-купе Дуже важливою у внутрішньому устрої шафи-купе є її ширина. Зазвичай зустрічається поєднання двох відділень: поличкового та платяного. Але якщо у Вас є можливість розширити межі цього варіанта, то можна додавати безліч додаткових елементів. Це можуть бути різноманітні полиці, штанги, мікроліфти, пантографи, шухлядні блоки, висувні кошики для білизни, короби, вішалки для ременів і краваток, брючниці, органайзери для дрібних речей. А якщо дозволяє простір, то чудово організувати місця для зберігання прасувальної дошки та пилососа. Непоганий прийом, коли Ви почнете з базової конструкції, а з часом додаватимете необхідні елементи. При цьому пам'ятайте, що бічні перегородки у шафі забирають простір, кожен сантиметр якого можна змусити працювати. Дуже важливим є вибір якісних механізмів, зокрема, для висувних шухляд, якими Ви користуватиметеся щодня та багаторазово. Великою популярністю сьогодні користуються сітчасті кошики, у яких постійно циркулює повітря та можна безпечно скласти ще вологу після прання білизну. Загалом, щоб гарантувати високу функціональність шафи-купе, потрібно визначитися, для яких цілей будете її використовувати і що зберігати, підібрати оптимальне наповнення, грамотно її зонувати та розрахувати розміри секцій. Умови експлуатації Зручне використання і термін служби Вашої шафи-купе залежатиме від умов її експлуатації. Є низка правил, яких слід дотримуватися: не перевантажувати комплектуючі – полиці, штанги, кошики тощо; не користуватися агресивними (кислотними, лужними) миючими засобами для прибирання; для уникнення вицвітання фасаду не рекомендується встановлювати шафу під прямими сонячними променями; уникати різких перепадів температури та вологості; не встановлювати шафу-купе поруч із нагрівальними приладами. Вибір шафи-купе – досить відповідальне завдання, адже користуватися цим предметом меблів Вам належить тривалий час. Фахівці ТМ ДЕКС завжди готові Вам допомогти, починаючи від ідеї створення і закінчуючи втіленням цієї ідеї до реального продукту, який гарантовано принесе Вам задоволення.

31/01/2023

Щоб не втекла Ваша ковдра і не відлетіло простирадло (як це трапилося в будинку Мойдодира), є чудова можливість знайти цим предметам затишне місце, де вони будуть знаходитися до використання або чекати прання, не псуючи зовнішній вигляд приміщення. Ми говоримо про кошики для білизни - незамінний атрибут сучасного домогосподарства. Скептики заперечать: мовляв, такий предмет побуту - зайва витрата коштів, які при обмеженому бюджеті краще використовувати на щось практичніше. Тому давайте розглянемо різноманітність кошиків, присутніх сьогодні на ринку та переваги їхнього використання. Вибір кошика: вимоги та різновиди Сучасні виробники використовують для виробництва кошиків для білизни широкий спектр матеріалів натурального та штучного походження: від лози та ротанга до сучасного пластику та сплавів металів. Форми кошиків також вражають уяву своїм різноманіттям. Тому власники малогабаритних «однушок» і просторих особняків завжди можуть підібрати для себе оптимальний варіант. Вимоги Незважаючи на матеріал виготовлення та місце розташування, будь-який кошик для білизни повинен відповідати певним вимогам та мати:      вентиляційні отвори для постійної циркуляції повітря – це забезпечить відсутність вологи та, відповідно, неприємного запаху;      кришку, якщо кошик знаходиться поза шафою;      зручні ручки або інший пристрій для можливості зняття та перенесення;      привабливий вигляд. Види Дизайнери вигадали безліч цікавих моделей контейнерів для зберігання білизни, які підійдуть до будь-якого інтер'єру житлового приміщення. Отже, кошики або ящики для білизни можуть бути:      вбудованими - висувними та відкидними;      кутовими;      підвісними;      складними;      стаціонарними підлоговими різних форм. Вибираючи кошик для білизни, потрібно звертати увагу на форму, розмір, матеріал, дизайн, вентиляцію та зручність використання. Вбудовані контейнери для білизни розташовуються всередині шаф, що робить їх непомітними та заощаджують простір приміщення. А ось висувний або відкидний кошик у шафу Вам припаде до душі - це справа смаку. Порада: якщо вона буде призначена для акуратно складеної чистої білизни або одягу, тоді швидше висувна, якщо для речей, що чекають на прання - беріть відкидну. Висувні ящики для білизни часто комплектуються доводчиками, що дозволяє плавно та безшумно повертати їх на місце у шафі. Матеріал виготовлення таких виробів – метал. Якщо правильно підібрати та встановити модель, вона, безумовно, слугуватиме довго. Кутові кошики зазвичай користуються популярністю через зручність розміщення на невеликій площі. Такий кошик спокійно займає кут ванної кімнати і часто є його прикрасою, тому що може бути виконаний з лози, бамбука, тканини, пластику, дерева, шкіри, металу і бути дуже привабливим. Її спокійно можна брати собою при переїзді на нову квартиру, адже там точно знайдеться відповідний кут! Підвісні кошики - це коли зовсім мало місця, або Вам саме так подобається. Звичайно такий контейнер розташовуватиметься у ванній кімнаті на стіні, трубі, зрештою на ручці дверей. Кошик буде виконаний швидше за все з тканини, тому що, коли в ньому не буде білизни, його можна скласти та прибрати. Стильно виглядає такий атрибут у вигляді сумки або мішка. Також є варіанти виконання підвісних кошиків із ажурного пластику або плетених із лози. Складаний кошик для білизни може бути як підлоговим, так і підвісним, тканинним або виконаним з пластику. Зберігається вона у складеному вигляді і використовується при необхідності, будучи певним чином стимулом для господині не збирати занадто багато брудної білизни. І ось нарешті ми потрапляємо до величезного світу підлогових кошиків! Якщо простір кухні або ванної кімнати достатньо для того, щоб дозволити поставити такий кошик, не відмовте собі в цьому задоволенні! Стилі "класицизм", "кантрі", "хай-тек" або "лофт" легко будуть підтримані відповідними контейнерами і Ваші гості не одразу здогадаються, для чого призначений цей атрибут. Посудина круглої форми, ящик із ящиками, вузький плетений кошик - все це може бути призначене для зберігання білизни, одягу та іграшок. Матеріалом виробництва можуть стати всі перелічені вище. Головне, щоб було ергономічно, гігієнічно та естетично. Сьогодні фаворитом є еко-стиль і відповідно популярністю користуються кошики з лози, ротанга і бамбука. Тканинні кошики також відносяться до екологічних, їх можна прати та складати. Однак вони вбирають вологу і не слід класти в такі кошики вологу білизну. Пластикові кошики зазвичай бюджетні, легкі, бувають різноманітних форм і легко миються. Важливо, щоб вони мали вентиляційні отвори. Підлогові кошики також можуть бути виконані з інших матеріалів: еко-шкіри, дерева, металу. Такі контейнери, безумовно, варті Вашої уваги, якщо будуть виглядати як елегантна шкіряна сумка або дерев'яний короб з місцем для сидіння. Як зробити правильний вибір Тепер, напевно, ніхто не засумнівається, що не можна обійтися без такого потрібного предмета інтер'єру. Але як же його правильно вибрати? Адже на вибір впливають багато різних факторів! ТМ «ДЕКС» може надати професійну допомогу наших спеціалістів, які допоможуть підібрати потрібний саме Вам кошик для білизни.

27/03/2023

Меблі нас оточують у будь-якому житловому просторі, вони забезпечують комфорт, домашній затишок. Незважаючи на різноманітність предметів, практично всі вони мають один спільний елемент – меблева ручка. За допомогою цього пристосування здійснюється відкривання та закривання окремої частини меблів. Найчастіше готові вироби продаються вже з ручками, що максимально підходять під їхній зовнішній вигляд. Однак коли меблі робляться під замовлення, то купувати ці деталі доводиться окремо. Сучасний ринок меблевих аксесуарів пропонує велику різноманітність варіантів для предметів різного призначення. Вони відрізняються розмірами, стилями, формами. Наприклад, ручки для кухонних меблів мають бути максимально простими, міцними, зручними у експлуатації. Тут не стільки важливий їхній зовнішній вигляд, скільки функціональність. А ось ручки для дитячих меблів мають бути не тільки красивими, а й високонадійними, оскільки діти часто неакуратні у поводженні з такими предметами. Меблеві ручки для шаф слід вибирати з урахуванням дизайнерських особливостей кімнати, оскільки вони зазвичай розташовуються на найвиднішому місці у вітальні, спальні. Важливий момент при виборі цього типу фурнітури  – розміри ручок для меблів. Професіонали їх визначають за міжосьовою відстанню гвинтів, за допомогою яких деталь прикріплюється до меблевого фасаду. Тут існують стандарти - 32 мм, 96 мм, 128 мм та ін. З цього питання краще проконсультуватися з фахівцями. Види і типи меблевих ручок Стикаючись з вибором фурнітури вперше, у покупців виникають складнощі, адже зовні може сподобатися досить багато варіантів, але важко зупинитися на чомусь одному. Усі різні за формою, стилем виконання, матеріалом, і, щоб не шкодувати про покупку, важливо розбиратися у цьому питанні. Нижче ми перерахуємо основні моделі, детально розглянемо кожну з них: скоба; профіль; кнопки; краплі; кільце; раковини; рейлінги; ретро. Ручка скоба: головні особливості Цей тип меблевих ручок є найпопулярнішим, найпоширенішим. Це пояснюється їхньою практичністю, зручністю експлуатації, оптимальним поєднанням ціни-якості. Ручка скоба добре підходить для різних типів меблів, її можна назвати універсальною. Це красиві, сучасні ручки для меблів, що користуються великим попитом. Дана ручка для меблів – класика, якій більшість віддає перевагу, вона вражає розмаїттям дизайнерських рішень та розмірів. Сучасний ринок ручки скоби пропонує для різних типів меблів, у асортименті відомих виробників ви знайдете моделі для невеликих, компактних шухлядок та для меблів величезних розмірів. Переваги цього типу фурнітури – надійність, довговічність, тому багато хто віддає перевагу йому. Щодо колірного рішення, то воно також досить різноманітне, завдяки чому кожен зможе підібрати його під відтінок меблевого виробу, щоб обстановка виглядала гармонійною та привабливою. Особливу увагу зверніть на необхідний розмір ручки, щоб вона максимально підходила під габарити ваших меблів. У цьому питанні краще звернутися за консультацією до фахівця-мебляра, який допоможе у виборі фурнітури. Ручка профіль: особливості та різновиди Цей тип меблевих ручок має другу назву – інтегровані. Це чудова альтернатива стандартним ручкам, вона надає виробам футуристичного вигляду. Такі моделі відрізняються обтічністю, гармонійно поєднуються з мінімалістичним дизайном інтер'єру, це чудовий вибір для приміщень у стилі хай-тек. Ручка профіль відрізняється гладкою поверхнею, тут немає додаткових декоративних деталей. Дана фурнітура проста у монтажі, вона пригвинчується до задньої стінки або ставиться у фрезерований торець фасаду. Другий тип, виходячи з особливостей кріплення, так і називають – ручки торцеві. Ця фурнітура вигідно вирізняється універсальністю використання, вона підходить під різні типи меблів. Крім традиційних розмірів, алюмінієві ручки бувають довжиною 3-4 метри, що надає можливість зробити необхідний відрізок під будь-який фасад. Ще однією перевагою цих меблевих ручок є їхня порівняно невисока вартість, що робить їх доступними, вигідними у придбанні. Це практичне, функціональне доповнення, яке надійно прослужить довгі роки, не вимагаючи ремонту, заміни.  Меблеві ручки умовно можна поділити на два типи: врізні; накладні. Вони дещо різняться за видом кріплення, їхні особливості ми розглянемо далі, щоб вам легше було визначитися з вибором найкращого варіанту. Врізні меблеві ручки Зараз багато хто намагається зробити непомітними дрібні функціональні деталі, тому попит на врізні ручки зростає. Їхня особливість у гармонійному поєднанні з поверхнею, не виходячи за її межі. Ці ручки широко використовують для шаф за типом купе, розсувних дверей, інших предметів, що знаходяться у вузьких проходах. Застосування врізних ручок допомагає заощадити простір, зробити його більш комфортним. Цікавлячись купівлею цього типу фурнітури, ви можете побачити такі назви: "приховані ручки", "втоплені ручки", "потаємні", проте це не зовсім коректні ототожнення. Вибирати їх слід ретельно, з урахуванням особливостей меблевих виробів, за міжосьовою відстанню гвинтиків, якими врізна ручка прикріплюється до фасаду предмета. Монтаж цього виду фурнітури не такий складний, як може здатися спочатку. Однак під ручку потрібно фрезерувати отвори у фасаді, їхня форма залежить від формату меблевої ручки. Кольорові рішення цих ручок різноманітні, що дає змогу підібрати фурнітуру практично під будь-який відтінок меблів, гармонійно поєднуючи їх один з одним. За формою вони можуть бути прямокутними, круглими, овальними. Накладні меблеві ручки Для тих, хто шукає простіші, практичніші рішення, хорошим вибором стануть накладні ручки. Вони не потребують складного монтажу, там немає необхідності у фрезеруванні фасаду, встановлення досить просте, що не вимагає особливих зусиль. Ручки цього типу мають ту саму перевагу, що врізна фурнітура, вони практично непомітні на поверхні, видно лише невеликий виступ. Накладні ручки є чудовим варіантом для інтер'єрів у мінімалістському стилі, хай-тек, роблячи меблі акуратними, привабливими зовні. При виборі інтегрованих ручок для меблів слід враховувати їхні розміри, щоб гармонійно поєднувалися з габаритами виробу. Тут важливу роль відіграє міжосьова відстань, яка може бути різною залежно від моделі, формату накладної ручки. Вона може бути виготовлена під будь-який стиль, рясніє безліччю колірних відтінків, що робить таку фурнітуру вигідною у експлуатації. За ціною це оптимальний варіант, що не вимагає занадто великих витрат, тому він користується високим попитом у любителів красивих, акуратних предметів меблів. Це надійна, довговічна фурнітура, яка слугуватиме вам багато років. Маленькі меблеві ручки Фурнітура має бути доповненням до предметів інтер'єру, функціональною їхньою прикрасою, стриманим, але помітним акцентом. Для цього багато хто вибирає маленькі ручки для меблів, що приваблюють своєю вишуканістю, акуратністю. Сучасний ринок меблевої фурнітури радує різноманіттям цих варіантів, завдяки якому можна підібрати ідеальний варіант під будь-який предмет. Нижче розглянемо основні типи маленьких меблевих ручок, широко представлених у асортименті. Ручки кнопки Чудовим рішенням для легких меблевих фасадів можуть стати ручки кнопки, що вирізняються своєю компактністю, акуратністю, простотою встановлення. Ця фурнітура прикріплюється до фасаду за допомогою одного болта. Круглі ручки відмінно підходять для шаф, міжкімнатних дверей, вони універсальні у плані використання. Поворотні ручки кнопки можна встановлювати навіть на вхідних дверях, щоправда, у якості замка на них не варто занадто розраховувати. Фурнітура цього типу досить проста та різноманітна у плані дизайнерських рішень, її легко прикріпити. Однак вона вимагає до себе акуратного поводження, може не витримати занадто різких, сильних рухів. Це чудовий бюджетний варіант, що приваблює своєю функціональністю, універсальністю. Дані ручки виготовляються з різних матеріалів: дерево; пластмаса; метал. На це слід звертати увагу під час купівлі, оскільки від міцності матеріалу залежить довговічність виробу. Ручки краплі Яскравий приклад красивих декоративних ручок, що поєднуються з фасадами з будь-яких матеріалів, включно з пластиком, деревом. Серед особливостей ручки краплі витонченість, оригінальність, вона привертає увагу своєю подовженою формою, яка внизу трохи розширюється. Цей тип фурнітури складно назвати повнофункціональним, це, скоріше, цікава прикраса, ніж ручка для повсякденного користування. Такі декоративні елементи досить різноманітні у плані дизайнерського рішення, поширені також ручка петля, ручка сережки, вони оригінально прикрасять домашні меблі. Ручка крапля відмінно поєднується з класичним стилем, вона здатна підкреслити його велич, розкішність. Таку фурнітуру гідно оцінять люди з бездоганним почуттям смаку, які люблять все оригінальне, вишукане, гармонійне. З цієї причини її часто використовують у виготовленні елітних меблевих виробів, щоб прикрасити, виділити їх на тлі інших, викликати захоплення. Вартість цих ручок відповідає їхньому рівню, це не надто бюджетний варіант, але витрачені на них кошти цілком виправдані. Сучасний ринок готовий запропонувати великий вибір таких варіантів, зокрема й шкіряних ручок, які мають особливо ефектний вигляд. Ручки кільця Ще один тип оригінальної меблевої фурнітури – ручки кільця, вони монтуються на спеціальну декоративну основу. Найчастіше такі деталі робляться з металу з обробкою під старовину, тому зовні виглядають аристократично, розкішно. Це чудовий вибір для інтер'єрів у класичному стилі, здатний підкреслити ваш бездоганний смак. Ручки кільця потребують акуратного поводження, за цим потрібно стежити, щоб випадково не пошкодити поверхню меблевих виробів. Цей різновид фурнітури підійде далеко не всім, він не настільки різноманітний у плані колірних рішень, однак це не завадить вам підібрати оптимальний варіант, який гармонійно поєднується з домашніми меблями. Вартість таких виробів вища, ніж звичайних ручок, проте виглядають вони ефектніше, мають довгий термін служби, високу міцність та надійність. У каталозі нашого інтернет-магазину ви зможете ознайомитися з усім асортиментом фурнітури цього типу. Ручки мушлі Чудовий спосіб ексклюзивно прикрасити домашні меблі – використовувати ручки раковини. Це досить рідкісний тип фурнітури, який можна знайти лише у спеціалізованих магазинах, тому він має особливо привабливий вигляд. Такі меблеві ручки поєднують у собі неординарний дизайн та практичність, вони не виступають надто сильно за межі фасаду, тому мають вельми акуратний вигляд. Це чудовий вибір для меблів у вітальні, спальні, робочому кабінеті, ручки мушлі доповнюють інтер'єр своєю незвичністю, вишуканістю. Вони представлені у різних розмірах та колірних рішеннях. Ручки рейлінги Вельми привабливо на меблевих виробах виглядають ручки рейлінги, вони вважаються підвидом скоб. Але така фурнітура не вигнута, між горизонтальною поперечиною та кріпильними ніжками ручок утворюється прямий кут. Сучасний ринок меблевої фурнітури пропонує безліч варіацій моделей цього типу. Наприклад, поперечна перекладина не обов'язково повинна закінчуватися за рівнем ніжок, вона може бути винесена за їхні межі. Ручки рейлінги можна кріпити горизонтально та вертикально, залежно від вимог, особливостей меблевих виробів. Великим попитом користуються довгі ручки, вони мають ефектний вигляд, звертають на себе увагу, це чудовий варіант для великих предметів меблів. Ручки рейлінги також радують своїми різноманітними дизайнерськими виконаннями, що дає змогу підібрати їх під особливості конкретних виробів. У асортименті сучасних виробників широко представлені великі ручки, які відмінно підходять до габаритних меблів. У нашому каталозі ви можете ознайомитися з усіма варіантами цього типу фурнітури та замовити найкращий. Усі вони виконані з високоміцних, довговічних матеріалів. Пластикові ручки Одним із найпоширеніших варіантів матеріалів для виготовлення меблевих ручок є пластик. Він абсолютно нешкідливий, досить міцний та практичний. Пластикові ручки мають широку сферу використання, вони відмінно поєднуються з різними матеріалами меблів, мають гарний вигляд на виробах з дерева, ДСП. Це чудовий варіант ручок для дитячих меблів, що приваблює своєю простотою, практичністю, функціональністю. У асортименті сучасних виробників широко представлені кольорові ручки, ручки цифри, тому ви легко підберете цікавий варіант під будь-який тип меблевих виробів. Окремо слід відзначити пластикові ручки Poliplast, цей італійський бренд добре зарекомендував себе на ринку, його продукція досить надійна, має тривалий термін служби. За своїми характеристиками використовуваний пластик нічим не поступається іншим матеріалам, перебуває у середньому ціновому сегменті, тому користується великим попитом. Пластикові меблеві ручки вражають розмаїттям форм, дизайнерських, колірних виконань, з їхньою допомогою можна оригінально прикрасити будь-який предмет. Така фурнітура матиме гарний вигляд на кухні, у спальні, дитячій, вітальні, якщо її грамотно поєднувати з меблевим фасадом. Ручки зі стразами Любителі всього оригінального, елегантного не залишаться байдужими до меблевих ручок зі стразами. Це чудовий спосіб зробити свої меблі більш привабливими, ексклюзивними. Такі дизайнерські ручки коштують дорожче звичайних, але їхня зовнішня краса цілком виправдовує фінансові витрати. Дана фурнітура досить різноманітна, має великий попит у любителів незвичайних речей, проте вимагає до себе дбайливого до себе ставлення. На сучасному ринку широко представлені італійські ручки зі стразами, вони є втіленням особливого шарму, притаманного цій європейській країні. Дизайнерські ручки для меблів з камінням Swarovski – показник гарного смаку та добробуту, вони мають особливо ефектний вигляд у класичному інтер'єрі. Ця фурнітура належить до розряду елітних, вона виготовляється з висококласних матеріалів, буває різних форм, розмірів, що дає змогу ідеально підібрати її під певні меблеві вироби. Не менш привабливі також ручки з керамічними вставками, це акуратний, елегантний, функціональний елемент. Якщо ви хочете оригінально прикрасити свій домашній інтер'єр, надати йому родзинку, то ручки зі стразами – відмінний вибір для таких цілей. Керамічні ручки Оригінальним способом функціонально прикрасити домашні меблі є використання керамічних ручок, вони вражають своїми химерними формами, цікавими візерунками. Особливо ефектний вигляд мають порцелянові ручки, вони вельми незвичайні, завжди привертають до себе увагу. Керамічні ручки краще використовувати для меблів, які не надто часто експлуатуються, оскільки вони не дуже стійкі до фізичних впливів, механічних пошкоджень. Це чудовий декоративний елемент, але досить крихкий, що слід враховувати під час купівлі цієї фурнітури. В основі таких ручок зазвичай метал, що гармонійно поєднується з елементами кераміки, тому за умови акуратної експлуатації вони слугуватимуть вам досить довго. Великим попитом користуються квадратні ручки, вони стануть гарною прикрасою сучасних меблевих виробів. У каталозі ви можете ознайомитися з різноманітністю таких варіантів. Дерев'яні ручки Меблеві ручки з дерева – не настільки часте явище у побуті сучасної людини, оскільки вони потребують особливого догляду, з часом можуть розсихатися, що негативно впливає на їхні експлуатаційні якості. Однак слід відзначити привабливий зовнішній вигляд дерев'яних ручок, вони мають оригінальний, свіжий та природний вигляд. Щоправда, для підтримання їхнього гарного вигляду слід періодично проводити процедуру покриття лаком, а це додаткові витрати, які окупляться з лишком. Дерев'яні ручки вирізняються своєю простотою, акуратністю, вони можуть бути різних колірних рішень та розмірів, що дає змогу вибрати найбільш підходящий варіант під особливості домашніх меблів. У каталозі нашого інтернет-магазину можна вибрати якісні, надійні меблеві ручки з дерева від найкращих виробників. Ця фурнітура прослужить вам багато років, не втрачаючи своєї зовнішньої привабливості. Ретро ручки Чудовий спосіб незвично прикрасити свій інтер'єр – використовувати речі під старовину. Можливо, на перший погляд це здасться старомодним, проте має вельми привабливий вигляд, якщо грамотно використовувати вінтажні елементи. У цьому плані ретро ручки – незамінна деталь, що створює особливу атмосферу затишку і тепла. Старовинні ручки вражають своїм дизайнерським виконанням, вони можуть мати оригінальні візерунки, химерні форми, більше виконують естетичну роль, ніж є функціональним елементом. Вінтажні ручки є ексклюзивними виробами, тому їхня ціна трохи вища за звичайну фурнітуру. Це чудовий варіант для тих, хто цінує елегантність, оригінальність, естетичність. Ця фурнітура має безліч варіацій у плані дизайну та розмірів. З усіма ви можете ознайомитися у нашому каталозі, де підберете найкращий варіант під особливості свого інтер'єрного стилю. Це виключно високоякісна, зовні приваблива меблева фурнітура. Основні стилі меблевих ручок Під час вибору меблевої фурнітури важливо враховувати стиль, у якому вона виготовлена. Навіть такі дрібні деталі, як ручки, мають гармонійно поєднуватися з дизайном меблів, щоб не виділятися на загальному тлі, а красиво доповнювати. Сучасні виробники меблевої фурнітури пропонують широкий вибір виробів у різних стильових виконаннях: класика; мінімалізм; хай-тек; кантрі; лофт; модерн; прованс; античні; дитячі моделі. Усі вони мають певну родзинку, яка найкраще виглядатиме у певному інтер'єрі. Кольорові рішення можуть бути найрізноманітнішими: від класичних відтінків до золота, срібла, у виборі покладайтеся на свій смак, особисті переваги. Ми гарантуємо високу якість товарів, представлених у цьому інтернет-магазині.

10/09/2023

Шафа-купе - універсальний предмет меблів. Конструкцію створено не так давно, але вона користується зростаючою популярністю. Багато хто оцінив красу, компактність та зручність такої шафи. Її легко вбудувати до кожного приміщення будинку, від просторої спальні заміського особняка до тісної кухні у хрущовці, або використовувати як міжкімнатну перегородку. Численні шафи-купе мають найрізноманітніший дизайн. Тим часом форма шафи залежить не тільки від фантазії художника: її значення практичне та призначене підвищити комфортабельність меблів. Види шаф-купе корпусна. У такої шафи у наявності всі стінки, тому господар може з легкістю переставити меблі, якщо виникла необхідність або просто бажання оновити інтер'єр кімнати. Під час переїзду забрати таку шафу зі старого будинку і знайти їй місце у новому також легко. Зібрати і розібрати корпусну шафу можна і самостійно, що відчутно знизить її остаточну вартість; вбудована. Особливість такої шафи – відсутність однієї або декількох стінок. Їхню роль виконує стіна, підлога або стеля кімнати. Завдяки цьому шафа виходить більш місткою. Зрушити її з місця не можна: меблі відразу й остаточно вбудовуються на відведеному місці, стаючи частиною дизайну. Вдало прикриває огріхи будівництва, якщо такі є. Не варто вбудовувати шафу самостійно: тільки правильне складання забезпечить тривалу та безперебійну роботу механізму дверей, а це здатний зробити тільки професіонал. Типи вбудованих шаф-купе Вбудовані шафи-купе, як правило, виготовляють на замовлення. Діляться на такі типи: вбудована до ніші. Універсальна шафа, яку легко встановити у будь-якому приміщенні будинку, від передпокою до спальні. Перед установкою обов'язково потрібно ретельно виміряти нішу і врахувати особливості її конфігурації, щоб виключити можливість перекосу дверного механізму. Тоді вбудована шафа ідеально встане на призначене їй місце; вбудована у кут. Модний та практичний варіант: займає мінімум місця, не втрачаючи у обсязі. Різноманітні форми дверей створюють оригінальні інтер'єрні рішення. Наприклад, креативно виглядають радіусні дверцята; на всю стіну. По суті це варіант шафи, що вбудовується до ніші, але займає вона всю стіну. Звісно, для її встановлення вибирають стіну без вікон. Шафа відрізняється великим об'ємом, у ній зберігається безліч корисних речей. Важлива висока якість розсувних систем, щоб вони могли витримати вагу масивних дверей. Перед встановленням вбудованої шафи переконайтеся, що стіни здатні витримати немаленьку вагу дверного механізму. Внутрішній устрій шафи-купе Внутрішній устрій шафи-купе буває типовим або індивідуальним, зробленим на замовлення. Мінімальна комплектація елементів: полиці: основний елемент, що зонує простір шафи. Речі тут зручно зберігати та легко дістати. Висувні полиці полегшують процес пошуку речей. Існують полиці-антресолі на всю довжину шафи, призначені для зберігання речей, які рідко дістаються; шухляди: у них зручно тримати дрібні предмети. Висота та кількість ящиків визначаються замовником, іноді ці параметри можна змінювати у процесі експлуатації; штанги та пантографи: призначені для зберігання верхнього одягу. Виготовлені з хромованої сталі, здатні витримувати значні навантаження; кошики: призначені для зберігання постійно потрібних речей. Всі предмети відмінно провітрюються і легко проглядаються крізь прути решітки; додаткові елементи: брючниця, краватка, вішалка для ременів. Вони допомагають тримати у порядку специфічні предмети гардероба, що вимагають спеціального зберігання. Крім іншого, у шафі зручно зберігати різні предмети та побутові прилади, наприклад, пилосос. Матеріали для виготовлення шафи-купе Для виготовлення сучасних шаф-купе застосовують різні матеріали. Найбільшою популярністю користуються: ДСП. Цей популярний матеріал часто використовується для виготовлення меблів. До його переваг належать дешевизна та довговічність. Недоліки – неможливість тонкої обробки і, як наслідок, простий вигляд виробу. Шафи з ДСП бувають як типовими, так і зробленими на замовлення. Для прикраси ДСП ламінують різнобарвною плівкою, що імітує будь-який матеріал. МДФ. Від ДСП відрізняється більшою м'якістю, податливістю та екологічністю. Матеріал широко використовується у виробництві шаф. Багатий вибір кольорів, а також тип покриття – матове або глянсове. Натуральне дерево. Його відрізняє екологічність та неперевершена якість. До недоліків належить тільки висока ціна. Шафа з дерева довговічна, міцна, безпечна та дивовижно красива. Крім суто практичних цілей, шафа-купе з успіхом відіграє декоративну роль. Шляхетний вигляд конструкції доповнюється прикрасами, від дзеркальної стінки до розкішного фотофасаду. Містка, компактна й ошатна шафа-купе стане гордістю господаря. Вибір шафи залежить від ваших уподобань та фінансових можливостей. Пам'ятайте, що навіть із простенького матеріалу може вийти чудова шафа, що поєднує функціональність із красою.

09/09/2023

Кухня – це центральне місце у будинку. Тут збирається все сімейство на спільні трапези і просто поспілкуватися. Усім має бути затишно та комфортно. Перш за все, самій господині. Або господареві, бо багато чоловіків теж володіють кулінарним мистецтвом. Щоб усе найнеобхідніше було під рукою, придумано систему рейлінгів для кухні. Рейлінг являє собою порожнисту, зазвичай металеву, трубку, яка кріпиться до поверхонь за допомогою кронштейнів (ручок). Довжина рейлінгів стандартна, але їх можна з'єднувати між собою, утворюючи як завгодно довгу конструкцію. Є й кутові елементи. З торців труба закривається декоративними заглушками. Всілякі аксесуари навішуються зверху. Умовно можна виділити три види рейлінгів: Горизонтальні. Найчастіше кріпляться до стіни, але іноді й до навісних шафок. Найпоширеніший та найпопулярніший варіант. Вертикальні. Кріпляться до підлоги, стелі або стільниці. Строго кажучи, являють собою фурнітуру для барних стійок. Навісні. Підвішуються до стелі. Використовуються у разі наявності острівних конструкцій. Системи рейлінгів для кухні виготовляються з металу. А ось покриття релінгів може бути різними: Нержавіюча сталь. Найбільш виграшно виглядає на кухнях у стилі хай-тек і техно. Досить дорогий варіант. Хром. Може бути глянцевим і матовим. Застосовується повсюдно завдяки прийнятній вартості і дуже широкому асортименту аксесуарів. Під бронзу або латунь. Зазвичай затребувані на кухнях у класичному стилі. Вони дуже ефектно виглядають, коли й інші деталі підібрані у тому ж кольорі. Наприклад, ручки та світильники. Під золото і зістарене срібло. Рекомендується використовувати для стилів кантрі, прованс тощо. Полімерна фарба. Досить рідкісний поки що товар, але виграє завдяки своїй оригінальності. Зустрічаються рейлінги навіть зі скла. Але це зовсім ексклюзив. Аксесуари для рейлінгів на кухню Аксесуари – це навісні елементи. Саме вони здатні зробити роботу господині на кухні набагато зручнішою. Не буде необхідності здійснювати зайві рухи, тягнутися або нахилятися за чим-небудь. Вони дуже різноманітні, як то кажуть, "на будь-який смак та колір". Можна виділити такі групи: гачки – одинарні та подвійні; полиці – одинарні, подвійні, вузькі та широкі; полиці кутові – одинарні та подвійні; підставки для різної побутової техніки – блендер, міксер, кавоварка тощо; підставки для кухонного начиння – ножі, кришки, куховарська книга тощо; сушки для посуду; хлібниці; тримачі для паперових рушників і харчової плівки; тримачі для склянок, фужерів і кухлів і ще багато чого. Перевага такої фурнітури в тому, що можна підібрати саме те, що потрібно. На гачки можна вішати прихватки, рушники, шумівки та інше кухонне приладдя. На полиці ставити спеції, сіль, цукор та інші сипучі продукти. Дуже зручно все це розташовувати біля плити, щоб у процесі приготування їжі не відволікатися на пошуки потрібних речей. На кутові полиці розміщуються, як правило, засоби для миття посуду та догляду за кухонним гарнітуром. Полиці-підставки звільняють місце на робочій поверхні, якого чомусь завжди не вистачає. Підвісні сушки зручні тим, що не потрібно тягнутися і піднімати руки для того, щоб поставити вимитий посуд. Особливо актуально для літніх людей, коли суглоби вже не настільки рухливі. Тримачі для склянок і фужерів стануть у пригоді любителям чаю, кави або вина. Можна навіть закріпити рейлінг з торця стільниці та використовувати його для рушників. Як бачите, спектр застосування дуже широкий. Встановити рейлінги можна легко і просто протягом півгодини. З цим впорається будь-яка домогосподарка за наявності відповідного інструменту. Але краще це довірити професіоналам. Не нехтуйте деталями. Вони здатні значно полегшити наше життя. І системи рейлінгів тому яскраве підтвердження.

10/09/2023

Стільниця – це центральна частина всієї кухні. Саме на стільниці відбувається нарізка, чищення, змішування, оброблення. На неї ставиться гарячий посуд, потрапляє вода з вимитих овочів або фруктів. Тому до стільниці висувається низка вимог, при недотриманні яких користуватися робочою поверхнею незручно. Стільниця встановлюється єдина, що накриває всі підлогові шафи. Оскільки конфігурація кухні буває найрізноманітнішою, то і стільницю виготовляють відповідно до розмірів та форми цього приміщення. Зустрічаються П-, Г-подібні та прямі стільниці. Сучасна стільниця має бути: вологостійкою; термостійкою; стійкою до будь-яких пошкоджень; стійкою до впливу агресивних або фарбувальних речовин; легкою у догляді. До того ж зовнішнє оформлення та декоративність стільниці повинні відповідати дизайну кухні в цілому. Види сучасних стільниць для кухні На сьогоднішній день є кілька різних видів матеріалу, з яких роблять стільниці. У кожного виду даних виробів є свої переваги та недоліки. Натуральне дерево Це екологічний, але дорогий матеріал. Для виробництва стільниць найчастіше використовують деревину таких порід, як береза, сосна, дуб. Під час виготовлення подібних стільниць їхню поверхню обов'язково обробляють спеціальними засобами. У процесі експлуатації виробів необхідно проводити їх обробку лаком і спеціальними маслами. Догляд за такою стільницею складний, до того ж він вимагає багато часу. Стільниці з ламінованим покриттям Виготовлені такі стільниці, як правило, з ДСП або МДФ і покриті спеціальним пластиком. Вони недорогі, при цьому існує величезний вибір зовнішнього оформлення такої стільниці. При дотриманні правил експлуатації виріб може слугувати довгі роки. Це непоганий бюджетний варіант стільниць. Натуральний камінь Для виготовлення подібних стільниць використовують граніт, базальт та мармур. Вони мають велику вагу, до того ж досить дорогі. Зустрічаються ці стільниці досить рідко. Вони довговічні, але вимагають спеціального догляду. Штучний камінь Існує кілька різних матеріалів для виробництва подібних стільниць: керамограніт, кварцовий або акриловий камінь. Подібні вироби мають дуже привабливий вигляд, до того ж вони досить практичні. Метал і скло при виробництві стільниць Сталеві стільниці з часом втрачають декоративність через вм'ятини, потертості, подряпини. Скляні вироби чудово впишуться до кухні стилю хай-тек. Обидва види досить неприємні при дотику до них – вони холодні. Плитка як покриття стільниці Зустрічаються подібні стільниці досить рідко. Затирочні шви погано переносять вплив вологи, тому такі стільниці складні у догляді. До того ж часто доведеться міняти пошкоджені плитки у цих виробів.

11/09/2023

Головна функція шафи – організувати зберігання одягу, приховати його від сторонніх очей. При цьому важливо зберегти вільний простір, мати зручний підхід до речей. Що ж потрібно враховувати під час її облаштування? Поради з організації шафи для одягу Індивідуальний проект. Зараз багато можливостей зробити меблі на замовлення, враховуючи всі потреби клієнта: форма, розмір, кількість полиць, висувних ящиків. ТМ ДЕКС виготовить шафи за вашими індивідуальними проектами. 2. Розхламлення. Перш, ніж "заселяти" новий предмет інтер'єру, необхідно позбутися зайвих речей: тих, що не підходять за розміром, що вийшли з моди або просто нелюбимих. Це звільнить простір для нового. 3. Мітки. Під час зберігання предметів одягу або взуття у коробках та кошиках необхідно робити наклейки з написами про те, що зберігається у тій чи іншій ємності. Це дасть можливість швидко знаходити речі. Написи можна замінити картинками або фотографіями, зробленими власноруч. 4. Місце для кожної речі. Під час організації шафи для кожного типу речей визначають зони зберігання: взуття, теплий одяг, літні варіанти, білизна тощо. При цьому більш затребуване розташовують на рівні очей. Рідко використовувані предмети (типу дорожніх сумок) укладають на верхніх ярусах. На нижніх полицях зберігають взуття. У висувних ящиках – дрібні предмети одягу (білизна, шкарпетки), аксесуари. Дуже зручно, коли ці шухляди розбиті на невеликі секції. Якщо їх не передбачено, потрібно придбати спеціальні органайзери, які значно спрощують зберігання невеликих предметів. Обов'язково використовуйте різні контейнери, кошики. Вони надають більше організованості. 5. Однаковість. Дуже акуратно виглядають гардероби, якщо у них використовуються однакові вішалки, однотипні кошики, бокси для зберігання. Рекомендується застосовувати не більше 2-3 різновидів контейнерів. 6. Максимальне використання всього обсягу. Є сенс зробити полиці менш високими, використовувати місце над вішалками. Можна додати додаткові гачки на дверцятах шафи для зберігання легких речей (сумок, аксесуарів). 7. Освітленість. Під час організації шафи добре б подбати про додаткове освітлення. Це значно полегшує пошук необхідних предметів. 8. Сезонний одяг. Сучасні фахівці з організації домашнього простору не радять прибирати сезонні речі, а пропонують організувати місця для їх постійного місцезнаходження. Це позбавить від щоквартальних змін у шафі та заощадить значну кількість часу. 9. Двері. У невеликих приміщеннях при організації шаф дуже добре зарекомендували себе двері-купе. Модно стало і повна їхня відсутність або використання легких штор. 10. У ногу з часом. Під час планування шафи обов'язково використовуйте сучасні "фішки": пантографи (спеціальні штанги для верхнього одягу з механізмом спуску на потрібну висоту), висувні вішалки та кошики, органайзери тощо. Дуже зручно влаштувати тут же місце для прасування, використовуючи прасувальну дошку, вбудовану до шафи. Ці поради допоможуть організувати простір шафи, яким зручно користуватися, у ньому завжди буде порядок.  

06/09/2023

Дизайн спальні для подружжя, мабуть, найскладніший та найвідповідальніший, адже це особлива кімната. Вона повинна не тільки випромінювати особливу гармонію,   тепло та романтику, а й тішити очі і тіло. Під час оформлення спальні для подружньої пари використання принципів психології та практики фен-шуй може посилити єдність людей, зміцнити шлюб. Незалежно від ваших знань у психології, від того, практикуєте ви фен-шуй чи ні, основна мета має полягати у створенні комфортної, привабливої та спокійної обстановки.   Ідилія фен-шуй для пар, які не перший рік у шлюбі Фен-шуй пропонує використовувати тільки теплі природні тони у спальні, які гармонізують атмосферу, врівноважують енергії. Завдяки їм, як стверджують послідовники фен-шуй, у спальні запанує мир та розуміння. Оксамитовий відтінок лате, запорошена шавлія або світло-фіолетовий бузок заспокоюють та розслаблюють. Ці нейтральні фони не наповнять сексуальні стосунки пристрастю, але вони мають властивість об'єднувати людей, що буває набагато важливіше на певному етапі подружніх стосунків. Але остерігайтеся надмірно жіночних тонів, які можуть погано впливати на партнерів-чоловіків. Намагайтеся уникати і холодних кольорів у оформленні, таких як синій та яскраво-білий. Але якщо кімната вже пофарбована у такі відтінки, то розкішні й чуттєві постільні приналежності компенсують надлишок прохолоди. Не варто захаращувати спальню шарами непотрібних декоративних подушок, достатньо 2-3 романтичні подушки для підтримки романтичного настрою. Уся спальня зазвичай сфокусована на ліжку, тому приділіть цьому предмету меблів більше уваги. Ліжко розмістіть так, щоб тим, хто лежить на ньому, було видно двері. Але ноги під час сну не повинні бути звернені прямо до дверного отвору. Тверда спинка ліжка має бути біля стіни – це зміцнюватиме подружні стосунки. Переконайтеся, що ліжко доступне з двох боків. Коли один бік торкається стіни, то одному з партнерів важко буде лягати у ліжко, не завадивши іншому. Використовуйте відповідні тумбочки, розділяючи простір, розбиваючи занадто прямі лінії. Це можна зробити і відповідним освітленням: встановіть світильники на приліжкових тумбочках. Не вішайте дзеркала навпроти ліжка. Фен-шуй говорить про те, що дзеркальне відображення подружнього ложа негативно впливає на подружні стосунки. Переконайтеся, що всі меблі мають заокруглені краї, щоб вони не могли травмувати людей, які проходять кімнатою у темряві. Телевізори та комп'ютери зі спальні краще зовсім прибрати. Якщо це неможливо, то техніку можна прибирати на ніч у шафу, закривати декоративними ширмами й екранами. Спальня призначена для зміцнення стосунків між близькими людьми, а електроніка порушує їх. Використовуйте м'яку та зручну оббивку на бічних поверхнях, повісьте художні роботи із зображенням спокійних тем, таких як квіти і пейзажі. Не завантажуйте комод сімейними фотографіями. Єдиними знімками в кімнаті мають бути фото тієї пари, яка перебуває в спальні. Якщо у вашій спальні є двері до ванної кімнати, то зачиняйте їх на час сну та відпочинку, оскільки хороша енергія і романтичні флюїди, за твердженням фен-шуй, "витікають" через відчинені двері. Протягом дня обов'язково відчиняйте вікно, впускаючи свіже повітря до кімнати, а у холодну пору року просто відкривайте штори. Не допускайте безладу у кімнаті. На полицях, стелажах та у шафах має панувати порядок і гармонія, але зайвих речей краще уникати. Захаращена кімната створює бар'єри для позитивної енергії, яка наповнює стосунки новим подихом любові. Оформлення спальні для молодої пари Якщо ви хочете створити стильну спальню для людей, які тільки почали спільне проживання, то краще орієнтуватися на смаки самої пари, на те, чим вони самі хочуть оточувати себе під час відпочинку, сну та інтиму. Ідеї можуть варіюватися від сучасного стилю до креативного арт-декору, але краще включати якомога менше предметів у дизайн кімнати. Прикрашання спальні для молодої пари у романтичному стилі краще почати з оздоблення стін: вони мають бути у нейтральній гамі. Щоб урізноманітнити такий фон, можна додати текстурні малюнки на фарбу стін. Можна створювати цілі картини на шпалерах за допомогою трафаретів, різних інструментів, гумового тиснення. Меблі з темного вишневого дерева відмінно доповнять оздоблення. Постільна білизна має бути з натуральних тканин. Допускається наявність декількох ковдр та пледів. Це мають бути товсті, м'які та затишні речі. Сучасний молодіжний дизайн – актуальна ідея для оформлення спальної кімнати молодої пари. Першим кроком є купівля платформи-ліжка, яка не має пружинної коробки. Вона розроблена в ультрасучасному стилі, пропонуючи максимум комфорту за ергономічного дизайну. Для завершеного вигляду кімнати вітається використання скляних книжкових полиць, які не займають надто багато місця, дають відчуття легкості. Крім того, меблі та предмети декору, які мають чітку геометричну форму, чудово підкреслять характер приміщення, додадуть футуристичного відчуття простору. Для молодих пар, які є прихильниками мінімалізму, оформлення спальні може бути лаконічним. Досить включити всього чотири предмети меблів. Шафу для одягу краще вибрати велику, оскільки вона замінить комоди і нічні столики. Ліжко може складатися тільки з матраца, але має розташовуватися якомога ближче до підлоги. У цьому разі тумби будуть непотрібні, втім, як і лампи. Невибагливі рослини та мінімальна кількість художніх творів будуть доречні для того, щоб дати мешканцям відчуття "дому" в кімнаті. Якщо у спальні залишається дуже багато вільного місця, яке необхідно заповнити, то невеликий стіл для кави і кілька подушок для сидіння на підлозі – прекрасний варіант. Богемна спальня для любителів шику Не секрет, що багатьом парам подобається богемний стиль. Він дає змогу відпочити від буденності, зануритися до світу мрій та насолод. Наявність розслабленого, але живого простору у спальні, куди люди повертаються після трудових буднів щодня, безумовно, у списку пріоритетів. Стиль бохо – це завжди цікава історія, яку кожна пара може наповнити своїми почуттями, спогадами, мріями. Він виводить за межі кордонів реального світу до екзотичних місць, у яких, можливо, ніхто ніколи не був раніше. Звучить здорово, правда? Давайте поговоримо про те, як надати такого зовнішнього вигляду спальні. Почніть з основ. Чому? Ви ніколи не зможете зіпсувати основи. Важливо вибрати головні меблі: ліжко і тумбочки. Це позачасові інвестиції у речі, які слугуватимуть вам довгі роки, тому не бійтеся витратити трохи більше грошей. Пам'ятайте, що ці предмети, в кінцевому підсумку, складуть базу для сюжету вашої власної історії кохання. Ліжко має бути великим з елементами вінтажу. Якщо ви придбаєте меблі у антикварному магазині, то це взагалі буде чудово. Тумби не обов'язково мають "потрапляти" у стиль ліжка, але їх має об'єднувати щось спільне: колір, фактура, елементи прикрас. Килим у спальню для особливого шику Не забудьте про придбання килима. Виберіть килим, який "відгукнеться" у вас так, що вам здасться, що ви не можете жити без нього. Не важливо наскільки килим яскравий, легкий, дешевий чи дорогий. Просто переконайтеся, що це "ваш" виріб. Настав час аксесуарів. Спочатку визначтеся з домінуючим кольором вашого килима. Саме від нього залежатиме підбір. Відштовхуючись від обраної гами, підбирайте предмети декору. Вони можуть мати різну структуру, фактуру, візерунки, кольори, але всі їх має об'єднувати один тон, присутній у них так чи інакше. Щоб забезпечити враження легкості у спальні, обов'язково купуйте нейтральну постільну білизну. Коли справа дійде до подушок, то тут немає жодного емпіричного правила – просто змішуйте те, що подобається! Зазвичай кілька наборів подушок викладають на ліжко, а потім вміст редагують доти, доки вас не задовольнить загальний вигляд. Не купуйте предмети, які є у всіх. Проходьте і повз модні у цьому сезоні штучки. Обирайте аксесуари, які мають безпосередній стосунок до вашого світогляду, розповідають вашу особисту історію. Куди ви їздили? Де ви хочете подорожувати? Що ви цінуєте, любите? Щойно ви знайдете ці предмети, то ваша богемна спальня, яку ви завжди хотіли, буде на 90% готова. Під час вибору цих предметів можуть виникнути складнощі, тому відвідайте “блошині” ринки, знайдіть магазини вживаних товарів, ломбарди. Це чудові місця, щоб знайти саме те, що ви хочете. Після такого шопінгу ви отримаєте ідеальний богемний мікс. Результат має бути настільки вражаючим, але водночас таким "домашнім", що ви відчуєте, ніби ця спальня завжди існувала. Або у вас виникне відчуття, що ви тут уже були. При створенні спальні для подружжя слід обов'язково відштовхуватися від індивідуальності пари, побажань кожного з подружжя. Влаштуйте спальню, яка підкреслить особистості її власників, відгородить подружжя від зовнішнього світу. Як і люди, спальні можуть бути витонченими, скромними, веселими, поетичними, енергійними або душевними. Ви можете реалізувати будь-яку тему спальні за допомогою кольорів, візерунків, аксесуарів та навіть запаху.

09/09/2023

У нашому житті дуже важливий здоровий повноцінний сон. Для його забезпечення необхідні кілька факторів. Один із них – зручне затишне ліжко. Як правильно вибрати ліжко для спальні, який матрац найкомфортніший, з якого матеріалу має бути виготовлене "правильне" ліжко – ці та багато інших питань виникають перед відповідальним вибором. Спробуємо в усьому розібратися. Розмір та форма Найважливішим моментом облаштування кімнати для сну є вибір ліжка. Якість сну безпосередньо залежить від правильного вибору. Отже, почнемо з розміру та форми. Під час підбору розміру ліжка важливо врахувати всі нюанси – зріст та кількість людей, які будуть на ньому спати, розмір самого приміщення. Фахівці рекомендують просту формулу для підбору необхідної довжини ліжка: зріст людини +10-15 см. Що стосується ширини, то ліжка бувають односпальними, полуторними, двоспальними. Щоб вибрати для себе максимально комфортну ширину, проведіть своєрідний тест – ляжте на ліжко, закиньте руки за голову та розправте лікті. Якщо вони виходять за межі спального місця, то такий варіант точно не для Вас. Яке ліжко краще вибрати до спальні – це залежить від ваших потреб. Само собою зрозуміло, що, якщо дозволяє площа, то краще купити широке. Якість сну на ньому завжди буде вищою, ніж на вузькому. Висота каркаса також має значення для комфортного відпочинку. Є низькі (20-30 см), середні (50 см) і високі (80-90 см) ліжка – вони розрізняються не тільки висотою, а й ступенем особистої зручності. На думку фахівців, ідеальний за висотою каркас – коли коліна людини, що стоїть поруч, розташовуються на одному рівні з верхнім матрацним краєм. Як правильно вибрати ліжко для спальні серед безлічі моделей різних форм? Найтрадиційніше, найпрактичніше та найраціональніше за формою ліжко, яке буде оптимальним у будь-якому інтер'єрі – стандартне прямокутне. Але зараз можна відзначитися оригінальністю завдяки появі на меблевому ринку ексклюзивних дизайнерських моделей – тут ліжка круглі, овальні, дугоподібні тощо. Це, безумовно, цікаво, але створює низку проблем: таке спальне місце займає більше місця, а відповідної форми постільну білизну буде непросто знайти. Матеріал виготовлення Важливий момент – з якого матеріалу вибрати ліжко для спальні. Найнадійніші та найдовговічніші ліжка – зроблені з деревини. Такий матеріал міцний, зносостійкий, екологічно чистий. Дерев'яні ліжка (виготовлені з якісної деревини дуба, бука, сосни, горіха та ін.) дуже красиві, ідеально пасуватимуть практично до будь-якого інтер'єрного рішення. Популярними є ліжка з ротангу – різновиду деревини, матеріалу, стійкого до температурних перепадів, вологи та зносу. Міцністю, надійністю, екологічністю відрізняються ліжка з металу, який покривається спеціальними лакофарбовими матеріалами, щоб уникнути корозії. "Плюс" металевих ліжок – у їхній доступній ціні, "мінус" – велика вага. Недорогі варіанти каркасів ліжок зроблені з ДСП або МДФ. Існує думка, що вони не відрізняються особливою міцністю. Але сьогодні на виробництві для підвищення стійкості до пошкоджень та вологи їх покривають спеціальною речовиною. Вибираючи ліжко з цих матеріалів, фахівці настійно рекомендують ознайомитися з санітарно-епідеміологічними висновками. Основа для матрацу Вирішуючи завдання, як правильно вибрати ліжко для спальні, важливо звертати увагу на основу для матраца. Це можуть бути ламелі – спеціальні дерев'яні рейки. Хорошу вентиляцію матраца і правильне комфортне положення хребта забезпечує саме така основа. Дуже надійні, зручні, довговічні пружинні основи із пластику. Але їхній недолік у блокуванні "дихання" матраца та дорожнечі. Тривалим експлуатаційним терміном і, водночас, дешевизною може похвалитися основа з металевої сітки. Але при цьому вона жорстка та незручна, просідає у процесі експлуатації. Є моделі з використанням суцільної основи з дерева – розслабитися на них буде непросто, але при цьому матрац не буде продавлюватися. Отже, яке ліжко вибрати для спальні – відгуки можна почути безпосередньо від користувачів та знайти для себе найбільш підходящий варіант. Різноманіття моделей Як вибрати ліжко до спальні – залежно від запитів і потреб, цільового призначення, площі самого приміщення, інтер'єрного рішення, стилю можна вибрати потрібну модель з горизонтальних або вертикальних шаф-ліжок, двоярусних ліжок, ліжок-столів, ліжок-диванів, ліжок-спортивних куточків, розкладачок, ліжок-подіумів тощо. Важлива деталь – спинка. У ліжка може бути одна (біля узголів'я) або дві спинки, є моделі без спинок. На думку фахівців, наявність спинок набагато краща, практичніша, естетичніша та комфортніша, ніж їхня відсутність. Спинки мають різноманітні форми, розміри, виготовлені з різних матеріалів, що також визначає ступінь їхньої зручності та функціональності. Яке ліжко вибрати для спальні – відгуки бувають різними, так, як і смаки та уподобання. Візьміть до уваги всі нюанси, потреби та можливості. Перед тим, як вибрати ліжко до спальні, прислухайтеся до порад фахівців. Обирайте тільки безпечні, надійні, міцні моделі з якісних матеріалів. Купуючи ліжко, не варто заощаджувати, адже існує компетентна думка, що різні захворювання спини трапляються через незручні ліжка. Вдалого вибору, і нехай кожен ранок буде добрим, бадьорим, радісним та позитивним!

08/09/2023

Для того щоб сон був спокійним, міцним та повноцінним, важливим є правильне розташування ліжка у спальні. У багатьох людей часто виникають проблеми зі сном: мучать безсоння, тривале засинання, сон поганий, пробудження досить раннє тощо. Причини такого явища можуть бути найрізноманітнішими – стресові ситуації та переживання, погане самопочуття, елементарне переїдання, маленька дитина, галасливі сусіди тощо. Але якщо таких причин немає, і ліжко дуже зручне, постіль м'яка і свіжа, у кімнаті тиша і свіже повітря, а заснути ніяк не вдається? У чому ж все-таки річ і що з цим робити? Мало хто з нас замислюється, що причиною неповноцінного сну і, як наслідок, поганого самопочуття, може бути просто неправильне розташування у кімнаті всіх меблів загалом і ліжка зокрема. Вчення фен-шуй чітко викладає, як правильно має стояти ліжко у спальні, завдяки чому енергетика у приміщенні сприятиме зміцненню морального та фізичного здоров'я. Часто правильне розташування ліжка у спальні, згідно з фен-шуєм, неможливе через невідповідну форму кімнати. Наприклад, якщо вікно і двері розташовані навпроти одне одного. У цьому разі у спальні завжди будуть протяги, що абсолютно неприпустимо. Не рекомендується розміщувати спальне місце узголів'ям до вікна, в альковах, у кутах, навпроти дзеркал. Найкраще поставити ложе по діагоналі від дверей, а узголів'я, спрямоване на північ або схід, щільно приставити до стіни. Основні правила розташування ліжка Але все ж варто розглянути питання, як правильно розмістити ліжко у спальні з практичної точки зору. Є деякі основні правила розташування місця для сну, дотримуючись яких ви досягнете максимально хорошого і здорового відпочинку. Почнемо безпосередньо з вибору самого ліжка. Воно, насамперед, має бути максимально зручним. Для оптимальної жорсткості можна використовувати якісний ортопедичний матрац. Від розмірів самої спальної кімнати залежить тип та функціональність місця для сну – чи буде це ліжко, розкладний м'який куточок або диван. Далі потрібно вибрати місце, де поставити ліжко в спальні. Всупереч правилам фен-шуй, все-таки дуже зручно розташувати ложе у алькові або ніші, якщо такі є. У таких місцях створюється відчуття захищеності, затишку, комфорту й безпеки. Якщо в кімнаті вікно розташоване навпроти дверей, то розташовувати спальне місце на цій прямій не варто. Це не тільки не рекомендується за фен-шуй, а й незручно, не практично і просто негарно. До того ж, протяги можуть негативно вплинути на ваше здоров'я. Якщо ви розташували ліжко біля вікна, то готуйтеся до деяких незручностей: яскравих променів сонця, вуличного шуму тощо. Вихід із такої ситуації – добротні щільні гардини на вікна, які пом'якшать такі негативні моменти. Як правильно встановити ліжко у спальні – практичні поради. Найкраще поставити ложе біля стіни. Не рекомендується ставити узголів'ям біля вікна – так втрачається відчуття надійності та захищеності. Якщо інших варіантів немає, то скористайтеся щільними фіранками для вікон. Ліжко, розташоване у центрі кімнати – досить невдалий варіант, за якого відсутня так звана "опора" – стіна. Розмістити ліжко навпроти дверей – також погане рішення. Якщо по-іншому це зробити неможливо, то в узніжжя потрібно поставити якийсь високий предмет для "огорожі". Є досить невдалі місця, яких бажано уникати під час вирішення питання, де поставити ліжко у спальні. На ліжку, розташованому у таких зонах, ви не зможете повноцінно відпочити, тут завжди відчуватимуться повсякденна метушня та постійні турботи. Дискомфорт розташування ліжка біля вікна створюють протяги, біля опалювальних приладів – неможливість збереження оптимального температурного режиму. Якісно у тиші відпочити не вдасться, якщо ложе стоятиме біля стіни, яка межує із санвузлом або вентиляційною шахтою. Невдале місце для спального місця також там, де є багато електроприладів – організм людини не може розслабитися за наявності сильного електромагнітного поля. Отже, як правильно має стояти ліжко у спальні? Найкраще узголів'ям до стіни, що дасть відчуття надійного тилу, комфорту та захищеності. односпальне ліжко ідеально розташувати у кутку кімнати – це додасть спокою. Двоспальне ліжко встановлюється з урахуванням забезпечення безперешкодного проходу до спального місця з двох сторін. По діагоналі від дверей – це ідеальне рішення задачі, як правильно поставити ліжко у спальні. При такому розташуванні повністю проглядається прохід, завдяки чому створюється відчуття абсолютної безпеки, а "дозоване" освітлення буде гарантією відокремленості. Під час вирішення питання, як правильно розмістити ліжко у спальні, важливо пам'ятати, що місце для сну має бути тихим, спокійним та обов'язково затемненим. Обов'язковим пунктом під час розгляду варіантів, як правильно має стояти ліжко у спальні, має бути наявність вільних проходів між ліжком, стіною, іншими меблями. Це дуже важливо, особливо якщо це спальня для літніх людей або дітей, які вночі можуть захотіти вийти до туалету. Коли виникає питання, як правильно має стояти ліжко у спальні, найважливіше прислухатися до себе, до своїх відчуттів та почуттів. Якщо у спальні спокійно, комфортно та затишно, то ви все зробили правильно, ну а якщо ні – то потрібна перестановка.

10/09/2023

Стіл – центральний об'єкт кухні та нерідко вітальні. Це місце збору всієї сім'ї за трапезою, святами, обговоренням новин... а в домі гостинних господарів цей виріб – атрибут №1. Існує вислів, що бажаного і шановного гостя хочуть бачити на чолі винятково столу, а не якихось інших меблів. Тому головними героями нашого огляду стануть саме столи. Але не прості, а столи-трансформери – розсувні та розкладні. Елегантна компактність та значна місткість Чому ми вирішили розглянути саме розсувні та розкладні столи? Усе досить просто пояснюється: у складеному, як і в розкладеному стані, виріб займає рівно стільки місця, скільки потрібно на даний момент часу. Звучить трохи фантастично і заплутано, чи не так? Але досить поглянути на картинку нижче, і все стає на свої місця. І розсувний, і розкладний стіл належать до розряду меблевих виробів-трансформерів, лише з різницею у способі власне трансформації та механізмах для розсувних столів: у першому випадку стільницю треба розсунути для збільшення корисної площі поверхні, у другому – підняти й зафіксувати бічні стулки. Покоління, чиє дитинство минуло за часів СРСР або незабаром після його розвалу, напевно, пам'ятає радянські розкладні столи-метелики або стародавні, масивні розсувні столи. Вони не вирізнялися ергономічними функціональними механізмами та дизайнерськими надлишками. Розглянемо ж розсувні та розкладні столи, представлені сьогодні на меблевому ринку, ознайомимося з їхніми конструктивними особливостями. Не обійдемо стороною також переваги та недоліки кожного різновиду. Розсувний стіл із царговим каркасом – класичне меблеве рішення Царговий каркас – конструкція, історія якої бере свій початок у Європі епохи Відродження. Це масивна основа на ніжках, поверх якої встановлюється стільниця з додатковими механізмами збільшення площі останньої. До переваг, безумовно, належить надійність, стійкість та довговічність. За кілька століть подібний конструктивний тип еволюціонував і модернізувався; змінювалися й удосконалювалися розсувні функціональні механізми. Але царгові столи не позбавлені недоліків: через свої габарити вони мають масивний вигляд, що робить їхню присутність недоречною у приміщеннях із переважаючим легким дизайном. Також деякі моделі можуть стати незручними для високих людей: при бажанні закинути ногу вони можуть відчути деякий дискомфорт та незручність. Безцарговий стіл Нащадок розсувних столів із царговим каркасом. Це породження сучасної інженерної та дизайнерської думки: для того, щоб збільшити корисну площу, немає необхідності у масивній основі. Але як матеріали для стільниці використовуються легкі матеріали – скло або ДСП. Виглядає конструкція дійсно яскравою і легкою, легко розбирається та збирається. Але надійність її, порівняно з масивним царговим каркасом, програє на кілька позицій. Також вартість подібних виробів значно вища. На цінову політику впливають матеріали каркаса і стільниці, а також полегшена функціональна фурнітура. Розсувні столи з окремими і поворотними центральними вставками Обидва різновиди – не новинка на меблевому ринку. Міцна, стійка конструкція розсувного столу з окремою центральною вставкою закономірно еволюціонувала у вставку поворотну, що показано на зображеннях нижче. У першому випадку додаткова секція являє собою монолітну вставку, і зберігається під стільницею, коли не використовується. Щоб збільшити стіл, досить розсунути стулки, вставити додаткову центральну до спеціальних пазів. У другому – додаткова секція – це та сама центральна ставка, але розділена на дві симетричні половини, забезпечена фурнітурою, яка зводить до мінімуму фізичні зусилля, що докладаються, та унеможливлює перекіс, який нерідко виникав у попередників. Але водночас на поверхні з'явився додатковий стикувальний шов, що може припасти не до душі перфекціоністам та педантам. Розсувний стіл із переміщуваними ніжками Проста й ергономічна конструкція. Площа стільниці збільшується за рахунок спеціальних напрямних без докладання сили. Незважаючи на функціональність, дещо страждає естетика: помітні переходи між рамами, висувна стільниця несиметрична основній. Розкладний стіл із переміщуваними ніжками та стіл-книжка Обидва різновиди легко маскуються під журнальний столик і, в разі потреби, збільшують корисну площу стільниці у 2 і навіть більше разів. І це далеко не всі різновиди. Але яку б ви не обрали, головне, щоб ваш вибір приносив вам виключно теплі та позитивні емоції!

09/09/2023

Кухня – приміщення, у якому на відносно невеликому просторі присутня та використовується велика кількість побутової техніки, що вимагає для функціонування підключення до електромережі. Тому розташування розеток на кухні – питання, що вимагає особливо ретельного і скрупульозного підходу. Під час його вирішення також враховуються і додаткові чинники, які рідко зустрічаються у всіх інших кімнатах житла: Розташування розеток на кухні у доступних трирівневих зонах (про що поговоримо нижче); Ергономічність та естетика; Безпека під час експлуатації (захист від вологи, вогню; заглушки для запобігання втручанню дітей тощо). Оскільки кухню облаштовують меблями, це дає можливість спланувати у схемі проводки розміщення розеток на кухні та використовувати відкриті й вбудовані їхні різновиди. Перший тип оптимально підходить для підключення габаритної стаціонарної кухонної техніки, а другий – для електроприладів, які використовуються періодично. Скільки розеток потрібно на кухні? Дизайнери й архітектори після десятків років спостережень дійшли висновку, що функціональних рівнів, з якими розміщення розеток на кухні для ергономічного підключення побутової техніки по периметру простору приміщення, три: Нижній (перший); Середній (другий); Верхній (третій). Нижній рівень відповідає за висотою нижнім шафам меблів. Зазвичай розташування розеток на кухні на цьому рівні – у середньому на 15-20 сантиметрів вище за плінтус, це оптимальний варіант для підключення стаціонарної підлогової техніки: холодильника, посудомийної та пральної машин тощо. За найгрубіших розрахунків – це 2-3 розетки. Запам'ятаємо це число і перейдемо до наступного рівня. Середній рівень знаходиться практично на одній висоті з основною робочою зоною – стільницею. Розташування розеток на кухні на середньому рівні оптимальне для експлуатації дрібної побутової техніки – приладів, які використовуються за бажанням домочадців. Цей рівень найчисленніший за кількістю пристроїв, що споживають електроенергію, але це вживання, як правило, періодичне. На запитання, скільки розеток потрібно на кухні на другому рівні, однозначно відповісти складно. Ми пропонуємо цифру у 5-6 точок. Верхній рівень – місце під'єднання відносно невеликої кількості електроприладів, розташування розеток на кухні практично під стелею підходить для під'єднання витяжної системи (витяжки), телевізора та підсвітки меблевого фасаду. Кількість розеток – 1-2. Щоб розрахувати, скільки розеток потрібно на кухні на всіх трьох рівнях, складаємо разом усі 3 цифри і додаємо запасних 1-2 роз'єми. У підсумку отримуємо середнє значення у 8 точок електроживлення. А для того, щоб позбутися додаткових переносок, трійників та подовжувачів у другій, "найактивнішій" зоні, існує оптимальне рішення – розеткові блоки, що вбудовуються до меблів. Розміщення розеток на кухні у стільниці: естетика та функціональність у одному аксесуарі Якщо вбудована техніка увійшла у моду кілька десятків років тому, то вбудовані розетки – відносно недавно. Але цей факт не заважає їм стрімко набирати популярність завдяки незаперечним перевагам: Занурення всередину меблевого масиву у неробочому стані (деякі моделі можливо заховати до масиву навіть за увімкнених електроприладів); Захищеність від вологи, пилу та сміття; Раціональне використання робочої поверхні стільниці у той час, коли додаткові точки живлення не потрібні. Якщо з питанням, скільки розеток потрібно на кухні, ми розібралися, і розглянули аргументи на користь вбудованих, поговоримо про способи їхнього встановлення і типи висунення. Розміщення розеток на кухні у вигляді вбудованого розеткового блоку можливе з різною системою відкривання: поворотною (горизонтальний тип) та висувною (вертикальний тип інсталяції). Якщо передбачається одночасне увімкнення всіх електроприладів, віддавайте перевагу вбудовуваним розеткам із контуром заземлення. Для зручності експлуатації багато моделей оснащено системою автоматичного виштовхування – досить натиснути на кнопку для встановлення аксесуара у робоче положення. Додаткове розміщення розеток на кухні у вигляді висувних розеткових блоків можна здійснити двома шляхами: врізанням до стільниці або до поверхні кухонного фартуха. Перший спосіб підходить у тому разі, якщо ремонт уже зроблено та встановлено всі меблі. Розташування розеток на кухні у фартусі можливе виключно під час капітального ремонту до встановлення меблів, після чорнової штукатурки стін.

13/09/2023

Алюмінієвий профіль – широко поширений матеріал у багатьох сферах діяльності. Він активно використовується, зокрема, у будівництві, виробництві меблів, важкій промисловості, авіабудуванні тощо. Широкий спектр застосування передбачає і різний підхід до виробництва виробу – кожна з представлених галузей висуває свої вимоги до типу, фізичних характеристик та параметрів профілю. У статті розглянемо особливості виробництва, ознайомимося з призначенням, функціями та видами алюмінієвого профілю, що використовується саме у процесі виготовлення меблів. Виробництво Отримати готовий профіль з металевої заготовки можливо трьома технологічними шляхами: штампуванням; литтям; профілюванням кутів. Як основний матеріал профілю обрано алюміній завдяки оптимальним фізичним властивостям – легкості, міцності, стійкості до корозії, піддатливості до механічної обробки, зварювання тощо. Готовий виріб доступний до фарбування порошковими фарбами, або до нанесення захисного покриття (анодування). Призначення і функції алюмінієвого профілю У виробництві меблів алюмінієвий профіль використовується для вирішення практичних та естетичних завдань. Нерідко він зустрічається як основний елемент меблевого каркаса завдяки оптимальним механічним характеристикам (міцності, пластичності та легкості). У декоративних цілях використання алюмінієвого профілю виправдане завдяки широкій колірній гамі та різноманітності видів, про які далі й піде мова. Види алюмінієвого профілю: точка зору європейських і вітчизняних стандартів Стандарти, що використовуються країнами Євросоюзу, збігаються з аналогами, використовуваними в країнах колишнього СНД. Тому загальна класифікація алюмінієвих профілів зводиться до трьох основних видів: порожнисті; суцільні; з відкритим кінцем (С- і П-подібні). Подібний поділ на види не несе достатньо корисної інформації людині, рід діяльності якої не пов'язаний з металургією. Інформації, яка може бути застосована на практиці, у такому вигляді подачі даних вкрай мало. Тому нижче ми надамо вам доступну та зрозумілу класифікацію, скориставшись якою, вибір і купівля алюмінієвого профілю не стане непосильним завданням. Види алюмінієвого профілю залежно від сфери застосування Виробництво меблів та будівництво схожі між собою суттю процесу – створенням практичних і зручних для людини речей. Тому алюмінієві профілі для обох галузей досить схожі між собою. Промисловість пропонує такі види алюмінієвих профілів: C-подібний – оптимальний варіант для декоративного оздоблення меблевих фасадів та використання як напрямних для висувних систем; F-подібний – слугує як основний (також і додатковий) кріпильний елемент. Зібрані з використанням подібного алюмінієвого профілю панелі та фасади надійно фіксуються до інших елементів конструкції (меблевих стінок, вікон приміщень); H-подібний ("двутавр") – має і практичну, і декоративну функцію. Подібний вид алюмінієвого профілю активно використовується для дизайнерського оформлення меблевих фасадів та меблевого підсвічування, а також як деталі каркасів стін і перегородок усередині приміщень; h-подібний – допоможе з'єднати листові матеріали, що знаходяться в однакових площинах; L-подібний ("кутник") алюмінієвий профіль. Використовується у конструкції меблевих напрямних; з товщиною стінки у 2-3 мм справляється з армувальною та кріпильною функцією, що робить можливим використання у якості окантовки фасадів і елементів меблевого каркаса; r-подібний – конструктивний кріпильний елемент для оздоблення фасадів і внутрішніх просторів приміщень; T-подібний ("тавр") – сфера застосування – в якості напрямних конструкцій меблів та будівель. Посилена конструкція розрахована на великі навантаження (масив із натурального дерева, керамограніт тощо); U-подібний – плавні вигини цього виду алюмінієвого профілю самі продиктували основне його використання як декоративного оформлення торців меблевих фасадів; Z-подібний – використовується для надійного сполучення поверхонь, розташованих на однаковому горизонтальному або вертикальному рівні; Д-подібний – основна сфера використання – будівництво. Призначений для закріплення декоративних елементів на фасаді приміщення; П-подібний (швелер) – з його допомогою найчастіше оформляють торцеві частини меблевих виробів – дерев'яні, скляні фасади, стільниці тощо; Ш-подібний алюмінієвий профіль використовується як для вирішення дизайнерських завдань у створенні меблів, так і у декоруванні приміщень. А практичне його застосування виправдане у конструкції розсувних скляних та дерев'яних дверей (у якості напрямних рейок), а також окантовки зовнішніх рекламних конструкцій. Крім літерної класифікації, існують ще й види алюмінієвого профілю з перерізом у вигляді геометричних фігур: квадратні, круглі та прямокутні, а в окрему групу зібрано рамкові та радіусні види алюмінієвого профілю. Сподіваємося, що після прочитання статті ми внесли ясність у різноманітність алюмінієвих профілів та можливості їх використання.

14/09/2023

Тканина для оббивки є одним з найважливіших елементів у виробництві м'яких меблів. Вона повинна мати відмінні експлуатаційні характеристики, підвищену зносостійкість та відповідати суворим стандартам якості. Вибір такого матеріалу – непросте завдання для звичайного сучасного покупця, оскільки потрібно розбиратися у видах тканини, їхніх особливостях та призначенні. У цій статті ми постараємося ознайомити вас з основними моментами вибору меблевої оббивки, щоб ви могли легко підібрати максимально відповідний для себе варіант. Як правильно вибрати тканину для дивана і м'яких меблів? Головні критерії вибору оббивного матеріалу: дизайн; довговічність; комфортність. Що стосується дизайнерського оформлення, то тканина для дивана має гармонійно поєднуватися з інтер'єром кімнати. Тут важливу роль виконує її колірне рішення та стиль. Багато тканин мають певні малюнки, це також слід враховувати під час вибору. Під довговічністю розуміють рівень зносостійкості матеріалу, його здатність надовго зберігати свій товарний вигляд та не втрачати своїх експлуатаційних якостей. Це дуже важливий критерій, оскільки від цього показника безпосередньо залежать ваші фінансові витрати на оновлення оббивки, реставрацію меблів. Довговічність тканини визначається такими характеристиками: склад волокон, стійкість до застосування барвників, тип виробничих технологій, додаткова обробка спеціальними засобами. До оббивного матеріалу має бути приємно торкатися, тому його м'якість, бархатистість та гладкість дуже важливі, вони визначають рівень комфортності. Основні критерії якості оббивки: Склад. У виробництві використовуються синтетичні, натуральні та штучні матеріали, у деяких випадках вони можуть бути комбіновані. При виборі оббивки для дивана слід враховувати всі плюси та мінуси кожного типу. Дизайн. Тканинний візерунок повинен гармоніювати із загальною домашньою обстановкою. Добре, якщо він буде повторювати малюнок настінних шпалер, штор, інших видів меблів. Тип та щільність тканини. Одні з найпоширеніших: прості, плетені, розпушені. Чим вони щільніші, тим надійніші та якісніші, мінімальний показник щільності меблевого оздоблення - 200 г/м2. Стійкість до стирання. Вона вимірюється числом циклів на стирання, для цього проводиться спеціальний тест під назвою Martindale. Хороший показник надійності – від 20 000 циклів. Зносостійкість. Властивість тканини протидіяти розтягуванню, стисненню, тертю, кліматичним і температурним факторам. Показник зносостійкості може знижуватися під впливом неправильного режиму волого-теплової обробки. Кольоростійкість. Це стійкість тканини до вигорання, стирання. На цей показник впливає якість барвника, краще, якщо він буде вищим, ніж 3,5. Екологічність. Важливо, щоб оббивка була нешкідливою для людського здоров'я, не містила неприпустиму норму важких металів: свинцю, ртуті, а також пестицидів та інших небезпечних хімічних речовин. Повітропроникність. Матеріал повинен добре пропускати повітря, щоб "не розійтися по швах" під час частої експлуатації. Чистка. Догляд за тканиною залежить від її особливостей. Для деяких видів неприпустиме вологе прибирання, їх можна чистити лише сухими засобами. Пілінговість. Поява катишків на оббивці свідчить про погану її якість. Цей показник тестується одночасно з визначенням стійкості до стирання. Що таке категорії меблевих тканин? Фахівці керуються деякою умовною класифікацією тканин за категоріями. Слід зазначити, що певна категорія свідчить не стільки про якість оббивки, скільки про її експлуатаційні характеристики. Що вища категорія, то вища щільність та ціна матеріалу. 0 - легкі, доступні за ціною; 1 - більш щільні; 2 - 1-го типу, але більш щільні; 3 - "середньоважкі" зі складною фактурою; 4 - важкі; 5 - зі щільними натуральними волокнами; 6 - шкірзамінник; 7 - недорога натуральна шкіра; 8 - дорога натуральна шкіра. Як правильно вибрати оббивку? Плюси і мінуси різних типів оббивки Вибір варіанту оббивки безпосередньо залежить від кімнати, у якій стоятимуть меблі. Фахівці рекомендують для вітальні вибирати шкіру або тканину з чітким візерунком. Для кухні відмінно підійде штучна шкіра, вона проста у догляді та не вбирає у себе запахів. Для дитячої краще використовувати недорогі матеріали, що відрізняються стійкістю до забруднень. Це може бути шеніл, штучна шкіра, флок. Якщо у вас є домашні улюбленці, то до підбору оздоблення варто підійти ще більш серйозно, важливо, щоб на ньому було складно залишити зачіпки. В офісі найкраще використовувати стійку до стирання натуральну або штучну шкіру. Якщо в кімнаті палять, то варто вибрати матеріали, що не вбирають неприємні запахи, – це шкіра та шеніл. Далі ми розповімо про кожен із цих матеріалів докладніше, щоб ви могли оцінити всі їхні плюси і мінуси. Флок Найбільш популярний та затребуваний матеріал для оздоблення дивана. Він представлений у різних категоріях та різноманітних колірних рішеннях, складається з поліестеру і бавовни. Зовні нагадує замшу, велюр, головні його переваги – міцність та простота у догляді. Його дуже складно порвати, тому він вважається ідеальним для використання у будинку, де живуть кішки або собаки. Випадкові плями можна легко усунути водою з милом, не рекомендується для цієї мети використовувати спирт та агресивні розчинники. Це універсальний варіант для різних типів кімнат, вітальні, спальні, дитячої. Однак не варто застосовувати його для оббивки кухонного дивана, оскільки він добре вбирає запахи. Відгук власниці дивана з флока: "Довго шукала такий матеріал, який би "ужився" з моєю кішкою і не був того ж дня подряпаний. Наслідувала пораду купити флок і не пошкодувала, дійсно, кішці така міцна оббивка припала не до душі. Та й показник зносостійкості приємно порадував. Я задоволена". Плюси: вологостійкість; стійкість до температурних перепадів; міцний, важко порвати; простий у догляді; різноманітність колірних рішень та візерунків; практично не липне шерсть/пил. Мінуси: у процесі тривалої експлуатації поверхня витирається; легко вбирає у себе запахи. Шеніл Якісний та практичний матеріал, який за зовнішніми характеристиками нагадує вельвет, він м'який і приємний на дотик. Це чудовий варіант для дитячих диванів, проте він не підходить для будинків, де є улюбленці. Відгук власниці дивана з шенілу: "Була приємно здивована тим, як легко і швидко можна усунути забруднення з такої оббивки. Дуже м'який і комфортний матеріал, диван стоїть у нас у дитячій, дитина у захваті". Плюси: висока кольоростійкість; м'якість; міцність; запахи не вбираються; стійкість до деформацій. Мінуси: дорожнеча; вбирання вологи; не підходить для будинків із улюбленцями. Жакард Відмінний оббивний матеріал, який передбачає широкий вибір малюнків. Це хороший варіант для диванів, розташованих у вітальні, він щільний, зносостійкий, не вигоряє і має довгий термін служби. Така оббивка не підходить, якщо в будинку живе кіт, можуть залишатися затяжки. Відгук власника дивана з жаккарда: "Довго не могли визначитися з тканиною для оббивки дивана у вітальні. Знайомі порадили звернути увагу на жакард, мовляв, це і надійно, і престижно. Не пошкодували, ось уже кілька років він радує нас своєю міцністю і красивим візерунком." Плюси: стійкість до вигорання; довгий термін експлуатації; зносостійкість; жорсткість; надійність і міцність; естетичність. Мінуси: чутливість до вологи; прийнятне тільки сухе чищення; слизька поверхня (на любителя). Велюр Приваблює своєю бархатистістю й ефектністю, але схильний до стирання. Цей тип тканини потребує регулярного догляду, її потрібно пилососити, можна чистити вологою ганчіркою. Це чудовий варіант для вітальні або спальні, проте не найкращий вибір для сімей з дітьми, де велика ймовірність частих забруднень. Відгук власниці дивана з велюру: "Зупинила свій вибір на дивані з велюровою оббивкою і жодного разу не пошкодувала про це. Має стильний і красивий вигляд. Так, потребує догляду, але оскільки прибирання для мене як хобі, то з цим проблем немає." Плюси: повітропроникність; краса і стильність; м'якість; стійкість до розтягування. Мінуси: необхідний регулярний догляд; невисокий показник стійкості до стирання; недовгий термін служби. Гобелен Натуральний матеріал, що передбачає наявність синтетичних ниток. Чим більше у складі гобелена бавовни, тим нижчий показник його стійкості до стирання. Це відмінний вибір для меблів у сільському стилі. Гобеленову оббивку не рекомендується використовувати в будинку, де є тварини. Відгук власника дивана з гобелена: "Я в захваті від своїх гобеленових меблів, вони приємні на дотик, красиві та функціональні. Жодних недоліків поки що не помічаю." Плюси: респектабельність; великий відсоток натуральних матеріалів; довгий термін служби; можливість вологого прибирання; різноманітність колірних і дизайнерських рішень. Мінуси: низька стійкість до стирання. Натуральна шкіра Вартість диванів зі шкіряною оббивкою досить висока. Це найнадійніший та найдовговічніший тип оббивки, який вказує на гарний смак його власника, респектабельність і добробут. Саме тому найчастіше шкіряні меблі використовують у офісах, престижних готелях, конференц-залах. Меблі з натуральної шкіри прості у догляді, достатньо буде лише протерти вологою ганчіркою поверхню. Відгук власника дивана з натуральної шкіри: "Придбав кілька шкіряних диванів для свого робочого офісу. Мають чудовий вигляд, прості в догляді, за кілька років не втратили свій первинний зовнішній вигляд. Співробітники і клієнти в захваті." Плюси: простота у догляді; розкішність, респектабельність; довгий термін служби; вологостійкість. Мінуси: дорожнеча; низький рівень вогнетривкості; "липкість" до людської шкіри; невеликий вибір колірних відтінків. Штучна шкіра (Шкірзам) Відмінний вибір для тих, кому подобається шкіряна поверхня, але не хочеться витрачати багато грошей на оббивку дивана натуральною шкірою. Цей матеріал можна використовувати у кухні, оскільки він не вбирає неприємних запахів, легко миється. Відгук власниці дивана зі штучної шкіри: "Довго мріяла про шкіряний диван, ось тільки витрачати такі гроші на натуральну шкіру не хотілося. Вибрала диван зі шкірзамінника, дуже задоволена. Виглядає красиво, ефектно, не потребує якогось спеціального догляду." Плюси: доступніший за ціною, ніж натуральна шкіра; м'якість; вологостійкість; підвищена стійкість до стирання; легкість у догляді. Мінуси: низька вогнетривкість; "прилипає" до людської шкіри; ймовірність появи подряпин. Бавовна Натуральний матеріал, завдяки своїй нешкідливості відмінно підходить для оббивки меблів у дитячій кімнаті. Він добре фарбується, тому існує багато різних колірних відтінків, має підвищену повітропроникність, порівняно недорогий. Відгук власника дивана з бавовни: "Купили доньці в кімнату диван із бавовняною оббивкою. Дуже практично, всі задоволені, жодних недоліків поки не було помічено. Приємна на дотик тканина, плюс натуральна, що не може не радувати." Плюси: натуральність; простота у догляді; різноманітність кольорів; повітропроникність. Мінуси: середній експлуатаційний термін - 5-7 років. Вельвет (оксамит) Приваблює своїм переливом кольору, він приємний на дотик та забезпечує меблям гарний зовнішній вигляд. Він не боїться вологи, тож ви цілком зможете усунути випадкові плями спеціальними засобами. Відгук власниці дивана з вельвету: "Вельвет має чудовий вигляд у моєму домашньому інтер'єрі, мені подобається перелив його кольору і практичність. Поки що жодних недоліків не помітила." Плюси: красивий ефектний зовнішній вигляд; можливість вологого прибирання. Мінуси: міцність залежить від типу виготовлення. Скотчгард і терможаккард Ці тканини являють собою різновиди жаккарда. Перший вирізняється вищою стійкістю до забруднень, запиленості та вологи завдяки спеціальному просоченню. Другий тип – пофарбована за допомогою перекладного термодруку тканина. Це чудовий вибір для диванів, які часто й інтенсивно експлуатуються. Також слід зазначити чудовий зовнішній вигляд таких оббивок, вони стануть прикрасою ваших меблів. Відгук власника дивана зі скотчгарду: "Довго шукали щось міцне і стійке до пошкоджень, так як у нас в будинку і діти, і тварини. Скотчгард добре себе проявив, жодних нарікань ось уже 4 роки". Плюси: вологостійкість; міцність; не збирає пил; гарний зовнішній вигляд. Мінуси: ціна. Мікрофібра Ця тканина зроблена із застосуванням сучасних технологій, це меблева замша, яка має дуже реалістичний вигляд. Вона має низький ворс, приємна на дотик. Завдяки покриттю тефлоном така оббивка не збирає на себе пил, не вбирає вологу і стійка до забруднень. Відгук власника дивана з мікрофібри: "Дуже м'яка тканина, до якої приємно торкатися. Мені подобається, що там не скупчується пил, можна робити вологе прибирання, та й вигляд диван має вельми привабливий". Плюси: вологовідштовхувальні характеристики; не збирає пил; повітропроникність; не скочується; довгий термін служби. Мінуси: не підходить для будинків із тваринами. Арпатек Зручна у експлуатації тканина, яка зовні схожа на тонку натуральну шкіру. Спочатку її використовували для автомобільних сидінь, проте зараз вона має широке застосування як оббивка домашніх меблів. Тканина відрізняється підвищеною міцністю, стійкістю до ультрафіолетового впливу, вицвітання. Відгук власника дивану з арпатека "Дуже задоволений цією оббивною тканиною, ось уже стільки років, а вона не втратила свій товарний вигляд. Здається, таку оббивку просто неможливо порвати". Плюси: висока міцність; стійкість до ультрафіолету; гарний зовнішній вигляд; простота в догляді. Мінуси: ціна. Екошкіра Реалістично імітує натуральну шкіру. Це синтетична оббивка, але вона вважається екологічною, має хорошу повітропроникність, м'яка та практична. Тканина досить міцна, стійка до стирання, радує широким вибором різних колірних рішень. Відгук власниці дивана з екошкіри "Великий вибір кольорів дозволив нам вибрати відтінок оббивки дивана під колірну гамму нашого інтер'єру. Я дуже задоволена, меблі мають стильний та дорогий вигляд". Плюси: дишимість; еластичність; привабливий зовнішній вигляд; екологічність. Мінуси: недовгий термін служби. Що таке основна і додаткова тканина в меблях?   Покупці часто відчувають складнощі у визначенні основної та додаткової тканини для меблів, тому ми вирішили прояснити цей момент. Основна тканина – головний матеріал, що переважає за площею. Найчастіше з нього робиться сидіння, спальна частина, спинка. Додаткова тканина використовується у подушках, підлокітниках, вона менша за площею. При виборі меблів із двох і більше матеріалів варто вказати, якими ви хочете бачити основну і додаткові тканини. Основні тести меблевих тканин Тест Мартиндейла на стирання Використовується для визначення зносостійкості. Шматочок тканини закріплюють, пускають по ньому металевий диск з потрібною швидкістю і тиском. Тест проводиться до виникнення 3-х рваних ниток. Якщо матеріал витримує норму ISO до 5000 циклів, то він успішно проходить випробування та допускається до використання. Тест пілінгуємості Перевіряється наявність "катишків". Цей тест проводять так само, як і попередній, але після 5000 циклів тканину аналізують та їй присвоюють певну групу: A - без втрати ниток; B - втрата одиничних ниток; C - порушується структура, є обірвані нитки; D - відчутна втрата ниток. Тест стійкості забарвлення Випробування проводиться з двома зразками: один контрольний, інший тестується. Металевим диском робиться "затирання" сухого та вологого матеріалу. Після 3000 циклів тканину порівнюють з таблицею кольорів. Оцінка може бути від 2 до 5 (найвищий показник стійкості). Тест вогнетривкості На зразок матеріалу кладуть запалену цигарку і засікають, скільки часу знадобиться для її займання. Тканина вважається такою, що успішно пройшла тест, якщо цей показник буде вище 8-10 секунд. Іноді тканини для оббивки м'яких меблів обробляють спеціальним вогнестійким складом, він позначається Fire Retardant.

29/08/2023

Купівля м'яких меблів – дуже важливе питання, до якого слід підходити виважено і відповідально, особливо, коли справа стосується диванів. Основні вимоги до цього предмета м'яких меблів – зручність та надійність. Працездатність і термін служби дивана більшою мірою залежать від механізму трансформації. Далі ми розберемося, які бувають механізми трансформації диванів, види розкладки та їхні особливості. Вибір типу дивана пов'язаний з функціями та висунутими до них вимогами. Перше, що потрібно зробити, визначитися, як часто ваш диван буде використовуватися у ролі спального місця. Річ у тім, що не всі механізми трансформації придатні для щоденної експлуатації і нормально переносять регулярні розкладки. Існують так звані гостьові м'які меблі, що мають дещо обмежені функції. Важливим фактором у виборі дивана є його розмір. Потрібно чітко розуміти, ви хочете, щоб основний простір у кімнаті був зайнятий м'якими меблями, або вам необхідно місце ще для якихось предметів, речей. Те ж саме стосується конструкції дивана. Вам потрібно визначитися, чи так потрібні внутрішні білизняні шухляди, оскільки деякі механізми трансформації не пристосовані для їх наявності. Види механізмів трансформації диванів: розкладка; висувні; такі, що розгортаються. Розглянемо основні плюси та мінуси кожного з цих типів м'яких меблів. Характеристики механізмів трансформації Єврокнижка "Єврокнижка" – затребуваний, сучасний механізм трансформації. Вона міцна, може похвалитися тривалим терміном служби, передбачає використання внутрішніх шухлядок для зберігання різних речей. Це механізми трансформації диванів для щоденного використання. Серед переваг слід виділити зручність, практичність та надійність. "Єврокнижка" також має свої недоліки – великі сидіння, через які не всім комфортно сидіти, спершись об диванну спинку, особливо це стосується людей невисокого зросту. Книжка "Книжка" – основа більшості механізмів трансформації диванів. Завдяки цій системі виріб легко перетворюється на спальне місце за лічені секунди. Це надійний та довговічний механізм трансформації м'яких меблів, який ідеально підходить для регулярного застосування у ролі спального місця. Його основний недолік у тому, що цей диван не можна розташувати впритул до стіни, адже потрібен певний простір для його розкладки. Французька розкладачка "Французька розкладачка" – відмінний гостьовий тип, оскільки часте використання цього механізму трансформації у ролі спального місця може призвести до поломок та несправностей. Складений диван не потребує багато місця, він компактний, тому відмінно підійде для невеликих приміщень. Принцип роботи простий: спальне місце складається з 3-х частин, для його розкладки варто тільки потягнути за край сидіння і витягнути їх на себе. Викатний диван Механізм трансформації "Викатний диван" передбачає два сегменти, розташовані у корпусі виробу. Для його розкладки потрібно витягнути передню нижню частину. На це місце відкидається подушка, і ми отримуємо досить зручне спальне місце. Це найнадійніший механізм трансформації, який може похвалитися своїми компактними розмірами. Щоправда, під час його експлуатації слід бути обережним, щоб ножні ролики не пошкодили підлогове покриття. Акордеон Механізм трансформації "Акордеон" отримав свою назву завдяки схожості принципу роботи з однойменним музичним інструментом. Це чудовий варіант для комфортного відпочинку, спальне місце досить високе, рівне та просторе. Тут можна використовувати ящики для білизни, заощадивши місце у кімнаті. Складений диван вирізняється компактністю, проте його розкладка потребує додаткового місця. Дельфін Моделі типу "Дельфін" – переважно механізми трансформації кутових диванів. У цьому разі спальне місце являє собою диванне сидіння та приховану висувну частину, яка витягується спеціальним ремінцем. Дивани з даним механізмами трансформації комфортні та просторі, проте під час їхньої купівлі слід врахувати властивості деревини, від неї залежить тривалість експлуатації спального місця Клік-кляк Механізм трансформації диванів "Танго" ("Клік-кляк") дуже схожий за своїм принципом на "Книжку", проте має одну перевагу – проміжний стан спини під час розкладання, що дає змогу відпочивати на ньому напівлежачи. Цей тип також часто має додатковий простір для різних дрібниць. З мінусів його використання – неможливість розташувати диван щільно до стінки, адже він потребує можливості для створення спального місця. Де вигідно купити дивани з якісними механізмами трансформації? Інтернет-магазин ДЕКС пропонує широкий асортимент м'яких меблів та механізмів трансформації від відомих світових і вітчизняних брендів. У каталозі ви можете ознайомитися з усіма представленими моделями, щоб зробити правильний вибір. Ми співпрацюємо з найкращими виробниками, які гарантують високу якість та довгий термін служби продукції. Доставка м'яких меблів здійснюється перевіреними кур'єрськими службами у найкоротші терміни до будь-якого міста України. Багато покупців зазнають труднощів у процесі вибору найкращого варіанту. З нами – це не проблема, адже наші фахівці люб'язно проконсультують вас з будь-якого питання, що стосується продукції нашого інтернет-магазину. Ви можете зв'язатися з ними у будь-який робочий час за вказаними на сайті телефонами. Ми дорожимо своєю репутацією і пропонуємо клієнтам тільки найкраще!

15/09/2023

Сучасні висувні системи істотно спростили наше життя. Але ж зовсім недавно, кілька десятків років тому, про подібну розкіш ми і мріяти не насмілювалися – доводилося обмежуватися стандартними гарнітурами та такою ж мізерною кольоровою гамою. У наші дні створюються воістину естетичні та функціональні меблі. Неабиякою мірою цьому сприяє інноваційна фурнітура – різні напрямні. Вони відрізняються один від одної за багатьма експлуатаційними характеристиками: якість ходу; допустиме навантаження; зовнішній вигляд; вартість. Найбюджетнішим варіантом вважаються роликові напрямні. Основа цієї системи висування – металеві полозки та пластикові ролики. У яких випадках раціонально вибирати саме ці напрямні для шухляд? Обмежень немає, але найкраще вони підійдуть для клавіатурної полиці, низької шухляди або кухонної обробної дошки. Врахуйте, роликові напрямні витримують навантаження не більше 25 кг. Наступний різновид висувних систем – кулькові напрямні. У них є низка переваг. По-перше, вони характеризуються плавністю ходу. По-друге, можуть витримувати суттєві навантаження. Якщо вам насамперед важлива практичність, тоді радимо обирати кулькові телескопічні напрямні. Вони дають змогу повністю висувати шухляду (при цьому номінальне навантаження може досягати 60 кг!) Особливості підбору висувних систем Перш ніж здійснювати покупку, слід визначитися зі сферою використання подібних виробів. Наприклад, обираючи висувні системи для кухні, враховуйте, як часто ви готуєте: для самовідданої берегині домашнього вогнища кухня – це середовище проживання, а тому готувати вона буде багато і часто; у зв'язку з цим бажано зупинити свій вибір на надійних системах Тандембокс. В інших випадках можна обмежитися кульковими або роликовими напрямними. Сплануйте бюджет покупки, решту довірте нам: кваліфіковані фахівці проведуть індивідуальну консультацію, підкажуть, на чому зупинити свій вибір у тому чи іншому випадку. Переглянути наш асортимент висувних систем можна в розділі каталогу: "Висувні системи".

15/09/2023

Як ви думаєте, що є малопомітним, але водночас важливим атрибутом якісного предмета інтер'єру? Зрозуміло, це комплектуючі для меблів. Саме від них залежать краса і функціональність тієї чи іншої шафи, столика, полиці тощо. Ці допоміжні матеріали гарантують коректне функціонування механізмів, ідеться про завіси та ручки, напрямні та шпінгалети, гачки та запірні механізми.   Фурнітура для меблів оптом від інтернет-магазину ДЕКС "Які переваги я отримую, купуючи меблеві комплектуючі оптом у вашому магазині?" – питання, яке найчастіше ставлять потенційні покупці. І ми готові гідно, без тіні сумніву, відповісти на нього. По-перше, ви гарантовано отримуєте продукцію, що ідеально відповідає всім європейським стандартам, а відповідно вона відмінно впорається зі своїм прямим призначенням – закриванням, відкриванням та фіксацією дверей шафок, функціонуванням тієї чи іншої розсувної системи. По-друге, компанія ДЕКС має у запасі великий асортимент продукції. По-третє, меблева фурнітура оптом вам буде запропонована за привабливою, акційною ціною. Асортимент надійної продукції ДЕКС У нашому інтернет-магазині є вироби світових лідерів у сфері виробництва фурнітури: Rehau Blum Egger Gamet Kastamonu та ін. Незалежно від того, що ви вирішите придбати, кухонні аксесуари, висувні системи або дверні ручки оптом, ви отримаєте якісну, а головне, надійну продукцію. Як правильно вибрати меблеву фурнітуру? Почнемо з того, що фурнітура буває лицьовою та кріпильною. Раніше вона обмежувалася ручками та завісами, тепер же сюди слід включити різноманітні демпфери та доводчики. Отже, перед покупкою потрібно дослідити основні якості, систему функціонування та стилістику оформлення фурнітури. Пильна увага при здійсненні подібної покупки приділяється завісам. Оптимальним варіантом визнано міцний, чотирьохшарнірний механізм: він гарантує відсутність провисання протягом тривалого часу. Для економії та раціонального використання простору застосовують тандембокси та метабокси. Один із таких пристроїв дасть змогу грамотно заповнити порожній кут, відтворивши у приміщенні гармонійний інтер'єр. Серед недорогої фурнітури на першому місці за попитом меблеві ручки. Їх, у принципі, можна вибирати, виходячи з естетичних міркувань, оскільки коштують вони недорого, а монтаж ручок буде під силу будь-кому.

12/09/2023

Гаряче пресування деревної стружки і матеріалів, що скріплюють тирсу, дає змогу створити деревно-стружкову плиту, або, як її ще називають, ДСП. Саме додавання смол гарантує надання матеріалу особливої міцності та довговічності. Деревно-стружкові плити стали популярні у п'ятдесятих роках минулого століття, тоді і було налагоджено їх масштабне виробництво. На сьогоднішній день найпопулярніші різновиди матеріалу – це шліфована та ламінована деревно-стружкова плита. Останню прийнято позначати абревіатурою ЛДСП, а її створення безпосередньо пов'язане з фізико-хімічним процесом нанесення паперово-смоляних плівок. Саме ламінування ґрунтується на тому, що меламінові смоли під час температурного впливу просочуються у верхні шари плити, створюючи тим самим стійку до механічних впливів поверхню. Будучи уважними до кожного клієнта, ми намагаємося гарантувати не тільки вигідні, а й комфортні умови покупки. Як результат, одного разу прийшовши до нас, люди повертаються знову, щоб купити ДСП. Це, зрозуміло, є предметом нашої гордості, тому ми намагаємося всіляко заохочувати постійних клієнтів та оптових покупців. Почати хотілося б з того, що представлена на нашому сайті продукція відповідає класу емісії Е1, а відповідно не зможе негативно позначитися на здоров'ї людини або навколишньому середовищу. 1. ДСП Egger Компанія Egger функціонує, починаючи з 1961-го року. Згідно зі статистикою, їй належить близько десяти відсотків ринку Європи. Щорічно фахівці радують споживачів інноваційними розробками, багато з яких можна придбати у нашому інтернет-магазині. Вас, напевно, порадує достаток кольорів – від пастельних тонів до яскраво-червоних забарвлень, а стійкість до механічних впливів та перепадів температур – наслідок того, що виробником використовується виключно високоякісна сировина. 2. Kronospan або Cleaf – обирати вам! Вироби цих компаній відомі й затребувані як в Україні, так і за її межами. Можливо, якісна українська або італійська продукція ДСП, розміри якої можуть варіюватися, – це саме те, що ви так довго шукали для створення меблів з урахуванням усіх новомодних європейських тенденцій.  До переліку наших послуг входить і розкрій плитних матеріалів, для чого використовується сучасний німецький розкрійний ЧПУ центр фірми Homag та високоякісний ріжучий інструмент з алмазним напиленням до нього, що гарантує точність порізки та відсутність дефектів.

08/09/2023

Дверні ручки – обов'язковий елемент будь-яких дверей. Дверна ручка слугує не лише механізмом для відчинення/зачинення дверей, а й прикрашає двері, доповнює їхній дизайн. Погодьтеся, приємно входити до приміщення через розкішні двері, прикрашені красивою ручкою. Дуже часто можна помітити дешеві дверні ручки у будинках та громадських місцях, які не дуже сприяють створенню позитивного іміджу власнику приміщення. Якими якостями повинна володіти ручка для дверей? По-перше – вона має бути надійною та стійко закріпленою. По-друге – ручка має бути зручною і відкривати двері без зайвих зусиль. По-третє – вона має відповідати загальній стилістиці та дизайну дверей і приміщення. Наприклад, якщо приміщення декороване у стилі хай-тек, а дверна ручка – у стилі ретро, то це внесе дисгармонію до декору приміщення. Звичайно, ручки для дверей у приміщеннях, де рідко бувають люди, можуть бути абсолютно простими і практичними, але громадські приміщення – зовсім інша річ. Така маленька деталь, як дверна ручка, може скласти перше враження про власника будинку, офісу, ресторану. Наш інтернет-магазин меблевої фурнітури ДЕКС представляє унікальну колекцію дверних ручок на будь-який смак. У нашому асортименті Ви знайдете ручки як для вхідних дверей, так і для дверей між кімнатами, а також ручки різних стилів. Оцініть величезний вибір дверних ручок на нашому сайті та переконайтеся у простоті вибору і замовленні вподобаного Вам товару. Бажаємо приємних покупок!

11/09/2023

Що таке пантограф меблевий – так звучить питання власника житла, стурбованого дискомфортністю побутового існування. З технічного боку – новомодна конструкція з металу слугує гарним доповненням до шафи-купе, що дає змогу економити дорогоцінний простір. Пантограф використовує верхній ешелон внутрішньошафової зони заповнення, піднімаючи іноді під стелю до 20 кг розвішаних речей. З огляду на чергування кліматичних сезонів, часто виконує функцію складу осінньо-зимового одягу, який тимчасово не потрібен. Подібна практика сприяє миттєвій зміні вашого гардеробного іміджу з приходом холодної зими або спекотного літа. Відкривши меблеву шафу, ви знайдете в найдоступнішому місці всі сукні та сорочки, що підлягають вибору. Правильно підібрані розміри пантографа меблевого дозволять підняти тимчасово непотрібні речі на висоту, оптимальну для комфортного використання нижньої зони шафи-купе. Відмовляючись від установки пантографа на користь стаціонарних штанг, ви неминуче знижуєте рівень використання можливостей в ході експлуатації власних меблів. До істотної переваги пристрою відносять його технічну здатність, опускаючи затребуваний одяг, також виводити його за межі шафи в простір, що оглядається. Після фіксації меблевого атрибута в нижній точці, штанга, що несе вішалки, виявиться на рівні вашого зросту. Подібна обставина передбачає непотрібність використання підсвічування всередині шафи, що створює економію, здатну майже окупити витрати на встановлення ліфтової конструкції. По-справжньому зрозуміти, що таке пантограф меблевий можна лише почавши ним користуватися. Популярні моделі пантографів Ринок пропонує чимало варіантів внутрішньошафових ліфтових пристроїв. Їх можна поділити за принципами конструкції та застосовуваного виробником матеріалу. Однак ці визначальні аспекти об'єднані двома категоріями: електроприводні меблеві ліфти; конструкції механічної дії. Перша категорія пантографів, що виготовляються, належить до ринкового сегменту дорожчих товарів. Вона комфортна у використанні, проте не всі віддадуть перевагу високій вартості перед механічним мінімалізмом. Монтаж електроприводного ліфта також пов'язаний з деякими складнощами. До них неминуче додадуться електротехнічні клопоти в разі ймовірної поломки. Обрані вами розміри пантографа меблевого скоріше будуть співвідноситися з його вартістю, ніж з приналежністю до однієї з категорій. З огляду на величину доходів і ступінь економії, основний контингент замовників віддає перевагу встановленню механічного варіанту. Це цілком виправдано у ціновому аспекті, монтажних витратах та прийнятності терміну служби.   Конструкція і робочий принцип пантографа Для виготовлення внутрішньошафових ліфтів використовують сталеві або алюмінієві деталі. На кінцевій стадії виробництва металеві частини проходять цикл гальванопокриттів, набуваючи чорної, матової, хромованої або нікельованої поверхні. Як матеріал для комплектуючих використовується пластик. До складу конструкції меблевого пантографа входять: два бічні важелі; штанга, що розсувається; короба механізму підйому; рукоятки управління системою. Механізм підйому й опускання штанги являє собою пружинну систему, що повертає важелі у крайнє верхнє положення. Опускаючи за допомогою довгої рукояті П-подібну конструкцію пантографа до горизонтального рівня, ви акумулюєте енергію у здавлених пружинах. Працюючи на повернення, механізм вивільняє силу потужних пружин, здатних підняти від 10 до 18 кг. Вагове навантаження залежить від характеристик конкретної моделі. Звідси випливає, що, крім пружин, ламатися просто нічому. Так і хочеться резюмувати, що таке пантограф меблевий, як не "вічний двигун". Однак і його можна завчасно вивести з ладу, постійно перевищуючи рекомендоване вагове навантаження. У аспекті зносостійкості пружин та декоративного покриття, доводиться співвідносити очікування з брендом виробника і наданою гарантією на певну кількість циклів "вгору-вниз". Пострадянські споживачі встигли скласти непогану репутацію італійським меблевим виробникам. Середня довжина важелів без короба дорівнює 750 мм. Це необхідно пам'ятати під час планування простору всередині шафи. Металева штанга конструкції складається з двох сегментів, що допускає варіації її довжини. Монтажний досвід показує, що стандартні розміри пантографа меблевого можуть відповідати отворам у діапазонах 450-600 мм; 600-830 мм. Однак модельний ряд деяких брендів має діапазон довжини штанги 830-1150 мм. Подібні варіанти повинні мати підвищену опірність відповідним навантаженням.

03/09/2023

Внутрішнє наповнення шаф не має стандартних схем. Їхнє створення обумовлюється кількома факторами: розмірами стіни або ніші, що є базовими для монтажу шафи-купе; різновидами одягу та його кількістю, що вимагає внутрішнього обсягу; фінансовими коштами, призначеними для витрат. У багатьох описах дано чимало тривіальних видів апробованих планувань та їхні фотогалереї. За вказаними типорозмірами можна підібрати один із прийнятних варіантів шафи для свого житла, візуально скомпонувати її наповнення, і навіть підрахувати орієнтовну вартість матеріалів та монтажних робіт. Передпокій або кімната невеликих розмірів може бути обладнана вбудованою шафою з одними або двома дверима. Такий варіант розділений не менше ніж на кілька секцій. Візуалізація конструктивного компонування, що визначає наповнення шафи-купе, схему розміщення взуття та різновеликого одягу; полиць під дрібну атрибутику на кшталт капелюхів, рукавичок, і засобів для обслуговування речей, полегшить підгонку внутрішніх складових. Під верхній одяг заведено відводити секцію з мінімальною шириною 80 см. З огляду на довжину габаритного одягу – плащів і пальт, внутрішню висоту обирають не менше 140 см. Максимальне віддалення ригеля від підлоги визначається ступенем вашої комфортності під час користування цими меблями. Оптимально підібрані розміри внутрішнього наповнення шафи-купе видно на наступному малюнку: Бажано розміщувати ригель для вішалок паралельно стінам шафи. Варіант –  альтернативний способу розташування "в глибину", більш практичний своєю компактністю. Розумне використання внутрішнього об'єму - провідний показник. Найбільш практична шафа-купе, схема наповнення Варіанти встановлюваних шаф із двома/трьома дверима всередині більш об'ємні порівняно з однодверними. Їх встановлюють у великих кімнатах, спальнях і гардеробних. Підвищений простір не виявиться зайвим для зберігання чистих простирадл, наволочок і подушок. Туди ж помістяться набори рушників, скатертин і легкого одягу. Досить зручно розташується секція біжутерії, дрібних дрібничок і косметики. Виявиться затребуваною і журнальна полиця. Постільну білизну зручніше розташувати на широких горизонтальних полицях. Складена стопками, вона опиниться у близькій досяжності та зоні візуального контролю. Внутрішні полиці можуть мати мінімально стандартну ширину – 40 см і обмежуватися граничними розмірами конструкції. Порядок розміщення одягу у внутрішньому об'ємі шафи-купе підпорядкований логіці побутового комфорту. Нижче йдуть 2- 3- 4-дверні шафи-купе, фотогалерея, наповнення їх меблевою атрибутикою. 2-дверний 3-дверний 4-дверний верхній об'єм – заповнюється рідко використовуваними речами: головними уборами, рукавичками, сумками, парасольками тощо; серединний об'єм – одяг повсякденного носіння, речі підвищеної затребуваності: сукні, сорочки, штани та білизна; нижній об'єм – призначений для розміщення нелегких, великих предметів: взуття, сумки, рюкзаки, портфелі тощо. Базова основа – її несуча конструкція виступає головною особливістю всієї меблевої споруди. Варіюється додаткове посилення протяжних поличних прольотів і довгих, глибоко прихованих ящиків. Встановлення планок жорсткості та вертикальних піллерсів надає конструкції підвищеної надійності та не призводить до значного подорожчання монтажних робіт. Подібна підсилювальна застосовується в зоні навантаження зимовим одягом – шубами, пальто і куртками. Коли наповнення шафи-купе, схема її внутрішніх навантажень зрозуміла, визначають точки необхідного посилення. У разі перевищення під час компонування стандартної довжини ригельного прольоту у 120 см, необхідне зміцнення його конструкції. Таким виступить перпендикулярна металева опора, що запобігає прогину штанги для вішалок. Якому варіанту надати перевагу, проектуючи шафу? Різноманітність вбудованих шаф, можливості їхнього наповнення змушують задуматися про раціональність використовуваного обсягу у представлених варіантах. Наприклад, кутова шафа здатна прибрати дизайнерську проблему на площі трикутної конфігурації. Конструктивно непрямий кут, що перешкоджає встановленню стандартних меблів, буде витончено прикритий шафою-купе. Це привнесе функціонал у простір кімнати та прикрасить інтер'єр. Кутовий варіант шафи має потенціал невеликої вбиральні, і відрізняється від лінійної конструкції здатністю вмістити вдвічі більший обсяг одягу. Встановлюючи шафу-купе, схема наповнення якої залежатиме від рівня фінансування, можна вибирати малобюджетні варіанти. Якщо скелетом конструкції є металевий каркас, то у процесі експлуатації внутрішні атрибути шафи можна трансформувати у інше компонування. Це залежить від індивідуальних відчуттів стану комфорту. Панельні шафи, зібрані з ДСП, позбавлені подібних варіантів трансформації, проте обходяться дешевше. Метало-каркасний варіант комплектується виключно власними складовими: шухлядами, пантографами, ригелями, ручками тощо. Панельна конструкція не має подібних обмежень. Під час монтажу застосовні будь-які варіації розмірів та аксесуарів, що перетворює проектування, дизайн і монтаж шафи-купе на творчий процес. Внутрішнє наповнення шаф аксесуарами Розміщуючи у внутрішньому об'ємі атрибутику до чоловічих костюмів – краватки та брючні ремені, використовуємо комірчасті короби повного висування або витяжні металеві тримачі. Кошики взуттєві з сітки доволі практичні, проте їх не можна розташовувати біля самої підлоги. Піщаного сміття, що накопичується під сітками, незручно позбуватися. Ширину взуттєвого кошика можна змінювати під розмір туфельної пари, у достатньому для того діапазоні. Внутрішньошафові ліфти – пантографи покликані освоїти стельову зону внутрішнього об'єму шафи-купе. Їх застосовують у високих панельних конструкціях. Відповідаючи технічним характеристикам, пантограф здатний підняти до стелі набір одягу вагою до 18 кг. Цілком прийнятним варіантом є поділ високої і вузької секції на кілька сегментів. Простір не повинен пустувати – верхня частина заповнюється малооб'ємними чоловічими сорочками, нижня – взуттєвими коробками. Шафи-купе, фотогалерея, наповнення їх внутрішньою атрибутикою – все, наведене у статті, може стати у пригоді. Проектуючи власну версію шафи-купе, віддайтеся принципу максимально корисного використання тієї частини житлової площі, яку ви надовго "відбираєте" у свого житла.

16/09/2023

Розміри стільниці і сьогодні ще прив'язані до стандартів, породжених типовим будівництвом минулого століття. Зовсім непросто, та й чи потрібно від них відмовлятися, адже продовжує функціонувати величезна кількість житлових будівель із півстолітнім стажем. Навіть у новоявлених меблевих салонах, що виконують замовні проєкти для створення унікальних гарнітурів, не простежується кардинальних відмінностей щодо стандартних виробів. Ширина стільниці індивідуальних розмірів відрізняється від стандартної у діапазоні всього лише 100 мм. Крім того, у стандартній системі легше працювати. З чого починається вибір стільниці? Дизайнерське проєктування кухні майже завжди визначається бажанням господаря мати меблі певного кольору. Це певна точка відправлення. З неї починається вибір робочого матеріалу, а він не може бути великим за обмеженого бюджету. Однак пошук варіантів у будь-якому разі відбувається. Матеріали та розміри кухонних стільниць Сприйняття стільниці як функціональної частини інтер'єру, що підносить відчуття певного комфорту, співвідносяться з її габаритами. А розміри безпосередньо пов'язані з матеріалом виготовлення. Фактура матеріалу настільки ж важлива, як і колір передбачуваного гарнітурного набору. Найпопулярнішим матеріалом визнана ЛДСП – ламінована плита довжиною 350 см. Вона має повну схожість габаритного стандарту з екземпляром пластикової стільниці, виконаної на тій же основі. Однак стандарт цих варіантів не має відношення до унікальних проєктів, відповідно до яких ідентичний матеріал може мати зовсім інші розміри.   Займаючись добіркою матеріалу для кухонної стільниці згідно з габаритами, завжди потрібно пам'ятати і про його властивості. Стандартну ширину стільниці в 600 мм серед монтажників прийнято вважати недостатньою. Стільницю з ЛДСП не складно обрізати, але наростити неможливо. А ось розміри стільниці акрилової цілком можна збільшити методом зрощування. Однак це навряд чи знадобиться. Її стандартні розміри 750 мм по ширині на більш ніж 3-метрову довжину – цілком задовольнять будь-який вибір. Стандартні габарити стільниці передбачають настільки ж стандартизовані ціни. Вартість виробів унікального замовного розміру відрізняється у більший бік. Сталеві стільниці обмежені шириною у 600 мм. Розмір по довжині не настільки принциповий. Однак розробка дизайнерських проєктів, що триває, сприятиме розширенню нестандартного застосування стільниць з будь-яких матеріалів. Як вибрати кухонну стільницю? Природним критерієм відбору стільниці можна вважати рівень комфорту, який відчуваєш біля обробного столу кухні. Немає кращого тестування, ніж робоча поза домогосподарки над стільницею протягом півтори години. До переліку оптимальних умов має входити відповідність висоти розташування стільниці ростовим даним користувачів. Незайвою ознакою комфорту виявиться відсутність дратівливого кольору і приємна текстура поверхні. Якщо розміри кухонних стільниць забезпечують нестиснену присутність під час сніданку всіх членів сім'ї, це свідчить про їхню розширену функціональність. Додаткове відчуття комфортності привнесуть зручні табурети, що відповідають висоті столу. Стільниці з акрилу та природного каменю Вироби з цих матеріалів мають різні форми і ціни. Їхнє використання більш виправдане при унікальному плануванні, з дизайнерським обрамленням кутів. Стандартні кам'яні стільниці мають переважно такі розміри: 600 мм х 750 мм 600 мм х 800 мм 600 мм х 2400 мм Стільниці нестандартної конфігурації виготовляються у індивідуальному порядку. Природний та акриловий камені, крім якісних переваг, мають і недолік – складність монтажу внаслідок значної ваги. Дешевші пластикові панелі, які легко обробляються та монтуються, мають певну перевагу. Товщина матеріалу і розміри стільниці З ламінованих видів стільниць для кухонного застосування надається перевага варіанту з вологостійкою поверхнею. Плита має товщину 38-60 мм. Товщина акрилових листів - 12 мм. За необхідності наростити розміри – використовують ДСП. Товщина кам'яних стільниць вибирається з урахуванням певної функції. Обідній стіл не вимагає масивного варіанту, робочий – навпаки. Стільниці зі скла підбираються за тим самим принципом. Для столової поверхні достатня товщина – 8 мм, для робочої – вдвічі товща. Стандартні розміри кухонних стільниць для багатьох мають кращий вигляд. Виріб, виконаний у запропонованих габаритах, простіший у обробці, монтажі та реалізації. Під час проектування кухонного гарнітура, виходити зі стандарту – бажано, проте не обов'язково зводити його в догму.

11/09/2023

Завіси меблеві, види яких сьогодні здаються майже фантастичними, настільки ж фантастично популярні серед споживачів. У сучасних варіантах шаф частіше застосовується чотирьохшарнірний вид кріплення. У Америці їх називають "європейськими меблевими завісами", а у Європі – "прихованими". "Чотиришарнірною" конструкція називається тому, що робочий принцип механізму побудований на чотирьох шарнірах. Виготовляють завіси зі сталевого листа методом штампування.   Для гальванічного покриття частіше використовують нікель, що забезпечує, крім корозійного захисту, товарний вигляд виробу. Функція "відкрити/закрити", завдяки внутрішній пружині, доповнюється здатністю завіси утримувати фасадну кришку у закритому положенні. Цей витвір меблевого мистецтва було винайдено понад півстоліття тому італійським громадянином на ім'я Артуро Саліче. "Чотиришарнірники" дають змогу під час встановлення меблевих фасадів регулювати їхнє положення у різних площинах. Вони довговічні – витримуючи достатнє навантаження, зберігають високу зносостійкість. Види меблевих завіс Однак ще існують завіси меблеві, види яких відносять до одношарнірних і називають "рояльними" – вони застосовуються для кріплення рояльних кришок та високих платтяних шаф. До подібного виду слід віднести і завіси, іменовані "картковими". Переважно їх використовували під час встановлення віконних рам та вхідних дверей. Затребувані також під час ремонту раритетних екземплярів або меблів, стилізованих під старовину. У сучасних гарнітурах не застосовуються. Повертаючись до сьогоднішньої фурнітури, слід сказати, що основні види завіс також поділяють за кріпильним типом. Їх класифікують як накладні, напівнакладні, кутові та внутрішні. Накладні меблеві завіси – за визначенням можна зрозуміти, що фасадні дверцята накладаються на бічні торці стінок тумбочки, відповідаючи їхньому вертикальному положенню. Це завіси – основні з використовуваних і найпростіші з варіантів Напівнакладні меблеві завіси – фасад перекриває лише половину торцевого зрізу. Застосовуються у дводверній тумбочці; характеризуються невеликим вигином основи. Кутові – завіси меблеві, види яких відносять до спеціального типу, що кріпить дверцята під конструктивно різними кутами; виріб володіє різними конфігураціями, відповідними кутам 90°; 45° і 30°, а також 175° і 135°; крім того, існують інверсні завіси, які розгортаються на 180° і деякі нестандартні варіанти.   Внутрішні меблеві завіси – застосовуються, коли фасадна площина входить до ніші тумбочки врівень із торцями її стінок; характеризується найбільш вираженим вигином. Виходячи з матеріалу, використовуваного для фасадних дверцят, завіси меблеві підрозділяють на: застосовувані до плит МДФ і ДСП; застосовувані для склодверей; ті, що кріпляться до алюмінієвого профілю. Робочі параметри меблевих завіс Незважаючи на масу відмінностей, вироби підбираються і встановлюються згідно з експлуатаційними побажаннями. Це передбачає наявність у меблевих завіс таких параметрів: міцності та зносостійкості – відсутність скрипу, розхитаності, випадання з пазового кріплення; збереження гальванопокриття; повноцінної комплектації – кріпильним елементом і декоративним ковпаком; відповідністю кольору покриттів і припасованості розмірів; безпроблемності несення навантаження; комфортності встановлення. Завіси меблеві, види яких представлені, цілком здатні до тривалого забезпечення живучості квартирних гарнітурів. Основну увагу необхідно звернути на підбір якості та відповідності цільовому призначенню. Крім масово застосовуваних, існує сегмент менш використовуваних варіантів завіс, але також необхідних у меблевому виробництві. До таких можна віднести: антресольні меблеві завіси – призначені для кріплення горизонтальних фасадів, що відкриваються у верхнє положення; суть механізму визначається наявністю пружини; може застосовуватися для кухонних шаф;    штольні меблеві завіси – застосовні для кріплення фасадів до фальшпанелей і стійок, розташованих біля стіни; також слугують кріпленням до "глухих" стінок тумб і шаф; секретерні меблеві завіси – нагадують пристроєм звичайну карткову завісу; секретерний варіант застосовують для кріплення горизонтальних фасадів, що відчиняються у нижнє положення; Назву набуто від секретера – невеличкої шафи з відкидною кришкою-столом, що відкидається донизу; барні або маятникові меблеві завіси, що також нагадують карткову завісу, забезпечують розворот на 180°, завдяки чому мають безліч додаткових визначень: реверсивна, двостороння, пружинна, така, що хитається; використовували у кріпленні декоративних дверей американських салунів-барів, звідки й дістала назву; ломберні – завіси меблеві, види яких використовують під час зчленування фасадів, що відкидаються; прикріплюють до обох площин конструкції, даючи змогу розгортати їх на 180° - в одну лінію; застосовують для розкладних столів; п'яткові меблеві завіси – використовуються для невеликих легких фасадів і кріпляться до внутрішніх кутів; можуть встановлюватися з попередньою врізкою; Чотирьохшарнірна завіса складається з двох складових – самої завіси та монтажної планки. За принципом сполучення складових деталей, система має кілька визначень: Slide-on – найбільш вживаний тип кріпильної завіси. Key-Hole – головка гвинта, що утримує завісу, виходить до отвору із конфігурацією замкової щілини; Clip-on – зчленовується з монтажною планкою за допомогою замикання; не вимагає інструменту та кріпильних метизів. Тривалі розробки дизайнерів принесуть світові нові завіси меблеві, види яких ще неодноразово дадуть змогу споживачеві насолодитися функціональною витонченістю та продуманим комфортом.

01/09/2023