Узнайте о преимуществах партнерства с Торговой Маркой ДЕКС и получите доступ к самым выгодным предложениям
Корзина пуста!
+38 (089) 720-00-50
Бесплатно по всей Украине
Все номера!
0
0
В сравнении пусто
Важливо! Перед переглядом цього сайту прохання ознайомитися з Умовами використання сайту (далі - «Умови»), які регулюють порядок використання користувачами матеріалів і сервісів сайту deks.ua, а також з інформацією щодо обробки персональних даних на сайті (Політика конфіденційності). Використовуючи сайт, Ви підтверджуєте свою згоду з положеннями цих Умов, а також з політикою Адміністрації сайту щодо обробки ваших даних.

Якщо Ви вважаєте дані Умови або зміни до них неприйнятними для Вас, не використовуйте, будь ласка, цей сайт.

Використання матеріалів сайту

Весь вміст сайту охороняється законодавством України та міжнародними договорами. Авторські права на матеріали сайту належать deks.ua. Перегляд і завантаження контенту сайту користувачем дозволяється виключно в особистих некомерційних цілях і за умови обов'язкового збереження інформації про авторське право. Копіювання матеріалів сайту без письмової згоди Адміністрації заборонено.

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги даного сайту надаються «як є». deks.ua не дає гарантій щодо точності і повноти матеріалів, а також послуг на сайті. Зміни в матеріали і послуги, що надаються на сайті, а також у згадані в них продукти і ціни, можуть бути внесені без повідомлення в будь-який час. Допускається наявність застарілих матеріалів і послуг на сайті, без обов'язкового оновлення. deks.ua ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація користувачів на сайті

Зареєстрованим користувачем сайту є будь-яка приватна особа, яка пройшла реєстрацію на сайті з використанням індивідуальних даних. Реєструючись на сайті, користувач зобов'язується надати правдиву інформацію про себе і достовірні контактні дані.

Під час реєстрації Адміністрація сайту надає користувачеві логін і пароль для авторизації користувача в своєму особистому обліковому записі на сайті deks.ua. Користувач несе відповідальність за збереження і конфіденційність своїх даних; передачу цих даних третім особам заборонено. Всі дії користувача на сайті, які здійснені від його імені після реєстрації/авторизації, вважаються такими, що вчинені особисто користувачем. У разі втрати реєстраційних даних користувач зобов'язаний повідомити про це Адміністрацію сайту.

Зворотній зв'язок та відгуки

Відправляючи будь-яке повідомлення нам або залишаючи відгук на сайті, Ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, не містить шкідливої, загрозливої, наклепницької, образливої інформації, не порушує авторські права, не пропагує ненависть і/або дискримінацію за будь-якою ознакою, не містить образ на адресу конкретних осіб або організацій, а також жодним іншим чином не порушує чинне законодавство України.

При написанні відгуку про товар користувач повинен керуватися досвідом реальної експлуатації даного товару. Відгук, який не стосується процесу вибору і/або придбання товару на даному сайті, або ж досвіду експлуатації товару, публікуватися не буде. Заборонено використовувати форму відгуків не за призначенням.

deks.ua не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачем на сайті. Адміністрація сайту залишає за собою право розглядати як сумнівний і видаляти Ваш відгук без вашої згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд.

Конфіденційна інформація на сайті

Адміністрація сайту використовує різні технології для збору і зберігання інформації про кожного відвідувача сайту. Умови збору, використання і розголошення інформації, яка може бути визнана конфіденційною, здійснюється на підставі Політики конфіденційності.

Інформаційні повідомлення

Для відповіді на Ваш запит, надісланий вами через форму зворотного зв'язку і в процесі замовлення товару та/або послуги, під час управління замовленням, видачі товару, надання послуги, deks.ua може відправляти Вам повідомлення. Передача повідомлень може здійснюватися у вигляді email-листів, SMS-повідомлень або іншими заздалегідь обумовленими способами.

Адміністрація сайту може в будь-який час змінювати умови користування, і такі зміни набувають чинності негайно після їх публікації на даному сайті.